karşı cinsle seks

tecrübe etmediğim ve etmeyi düşünmediğim seks biçimi
evli çiftleri düşünürsek- aldatmalar haricinde- yasal olarak onay görmüş seks çeşidi.

(bkz: heteroseksüel evlilik)
insan soyunun devamı için olmazsa olmaz ... yeni ayıları karşı cinsle olan münasebete borçluyuz
dünyanın en doğal ikinci şeyi olmakla beraber bazı cinsiyeti kaymış kişilerin söylediği: "kadın kadını emer mi ayol?!" lafına neden olan doğal bir olay.
-naber seks yapalım mı?
-karşının cinsiyim abi ben
-oldu o zaman kib bye
evet "milli" oldum, 18 yaşında üstelik para vererek yaşamıştım, ha bir daha mı tövbe ! tiksinmiyorum ama tam tabiri ile dünya ahiret bacım olsunlar, yaşasın kılllı vücutlu erkekler.
hemcinsimle yaptığımdan tek farkı girdiğim delik
kendimi kasıp "erkek" diye dayatılan rolleri kesmek zorunda bırakıldığım sevişme çeşidi.

kadınlar tarafından bekleniyor bu dar ceketi giymem. bunun nedeni iki ayrı cins arasında asla sıfırlanamayan power game. üstün olmanız lazım kadınlar yanında, bir yandan da ona her türlü özgürlüğü falan-filan sağlayıp "hık deyicisi"ni oynamanız. o "ayakları yere basan" çağdaş kadın... yine de hesap ödemez, gece geç kalırsa atölyesinden, almanızı bekler; "gün"leri hatırlamanızı da, destek olmanızı da... onun tarafından belirlenen periyotlarda hem patron, hem işçi olmak demek bu!

nilgün belgün "hetero ilişkinin dinamiğinde var çekişme, yok edilemez" demişti. sanırım yıllar içinde yorulduğum için taraf değiştirdim biraz da.

erkeğim diye sorumluluk almam, hesap ödemem gerektiğine inanmadığım için kasılıyorum (hayır, "cool takılıyorum" değil, kasılıp kalıyorum anlamında) belki de. bana erkek partnerler gibi yaklaşan bir kadın bulsam... yeniden karşı kıyıya atlarım belki de.

kanımca çağdaş kadınlar sayıca arttıkça biseks erkeler de aynı oranda fazlalaşacak.