beni çok sev

beyler gülmekten yazamıyorum ahahaagagsgsgsg

klibini izlediniz mi tarkan son albümündeki düğün şarkısına klip çekmiş. gelin almaya gidiyor falan ama beni bir gülme tuttu.

damadın kankaları sağdıcı vs olarak kolilerini seçmesi klibi olmuş bildiğin. bi izlesenize. bildiğin kolilerini çağırmış, beyler ben tövbe ediyorum bu işlere der gibi. off.

of gözümden yaş geldi. insan kendi tespitine güler mi puahhabaabbaab
megastar albümdeki ölü şarkıları kliple canlandırmaya çalışıyor sanırım.sonraki klibide ben senin e çeker artık.
vasat derya düğün sarayı parçası. fena.
*gözlerini devirip burundan hafif bir nefes verir* ilk dinlediğimden beri mustafa ceceli şarkısıyken albüme rastgele konmuş olduğunu düşündüğüm şarkı. bir de o kadar para bayılmışlar klibin promosyonu için. tırt. sorry. buradan da kırdık tarkan'ım naparsın. çok ağladım gibi bir hit şarkı bacak bacak üstüne atmış kollarını bağlamış klipsiz kalmayı öfkesinden hazmedemiyor tarkan efendi! günah valla günah.
ellerim uğurlar'ın intro'su ile bire bir aynı olan şarkı. arabeskçiler ayakta^^
şarkı tarkan seviyesine göre çöptü bildiğin meğerse çöpün çöpüymüş.tarz ceceli hazretlerinden çakmaydı zaten,olayımı çaldın diye şimdiye kadar çoktan telif atmamış olması bile şaşırtıcı.
cinsel kimliğinin artık kimsenin umrunda olmadığını anlasaydı manasız şarkılara üzerine hiç oturmayan klipler çekmeye son verebilirdi belki ama tarkan artık apaçık belli ki o cesur adımı hiçbir zaman atmayacak ve sonsuza dek kendi kendini hapsettiği hücresinde mış gibi yapmaya devam edecek. kaderde tarkan'ı kız istemeye giderken görmek de varmış. bir sonraki şarkısına kadar bebek yapıp, deterjan reklamı kıvamında yapış yapış mutlu aile pozları verdiği bir klip çekerse şaşırmayacağım kesinlikle. iş oraya gidiyor çünkü.