beni çok sev

cinsel kimliğinin artık kimsenin umrunda olmadığını anlasaydı manasız şarkılara üzerine hiç oturmayan klipler çekmeye son verebilirdi belki ama tarkan artık apaçık belli ki o cesur adımı hiçbir zaman atmayacak ve sonsuza dek kendi kendini hapsettiği hücresinde mış gibi yapmaya devam edecek. kaderde tarkan'ı kız istemeye giderken görmek de varmış. bir sonraki şarkısına kadar bebek yapıp, deterjan reklamı kıvamında yapış yapış mutlu aile pozları verdiği bir klip çekerse şaşırmayacağım kesinlikle. iş oraya gidiyor çünkü.
şarkı tarkan seviyesine göre çöptü bildiğin meğerse çöpün çöpüymüş.tarz ceceli hazretlerinden çakmaydı zaten,olayımı çaldın diye şimdiye kadar çoktan telif atmamış olması bile şaşırtıcı.
beyler gülmekten yazamıyorum ahahaagagsgsgsg

klibini izlediniz mi tarkan son albümündeki düğün şarkısına klip çekmiş. gelin almaya gidiyor falan ama beni bir gülme tuttu.

damadın kankaları sağdıcı vs olarak kolilerini seçmesi klibi olmuş bildiğin. bi izlesenize. bildiğin kolilerini çağırmış, beyler ben tövbe ediyorum bu işlere der gibi. off.

of gözümden yaş geldi. insan kendi tespitine güler mi puahhabaabbaab
vasat derya düğün sarayı parçası. fena.