love, simon

yaklaşmakta ve roman uyarlaması olan bir gay drama filmi. başrollerde nick robinson ve 13 reasons why'dan tanıdığımız katherine langford'a ek olarak jennifer garner ve josh duhamel de filmde yer alıyor. hikaye 17 yaşında gizli eşcinsel bir liseli gencin ailesi, arkadaşları ve de kimliğini açığa çıkarmakla tehdit eden bir çocukla olan mücadelesini anlatıyor.

------------
daha çok genç izleyici kitlesine yönelik gibi görünen bir film. fena da durmuyor.ayy çok seviyorum böyle gençlik filmlerini, babasıyla bir sahnesi yayınlanmış filmden. bekliyorum acaba ne zaman gösterime girer. ya da bizim sinemalarda girer mi onu bilemem. pek sanmıyorum lakin girse de girmese de netten izleyeceğim kesindir.
ayy izledim çok güzel bir film. kesinlikle tavsiye ediyorum. son zamanlarda yapılmış en iyi gay temalı filmlerden biridir bu. gerçek anlamda olması gereken neyse onun anlatıldığı bir film olmuş. harika. izleyin işte yaa.
ya ben bu filmi torrentten indirdim fakat sinema cekimiydi. nereden izleyebilirim? torrentte var mi?
ülkemizde gösterime girmediği için malum film sitelerinde 1080p çözünürlükle izleyebilirsiniz ya da dvd'sini alıp izleyebilirsiniz. seçim size kalmış. keşke şöyle filmler normal addedilip ülkemizde gösterime girse de eşcinsellerin de aslında toplumun normal bir parçası olduklarını millet anlasa. yoksa yürüyüşle falan bu iş sittin sene çözülmez.