sananda

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
entry makinası bir arkadaş. boşluk doldurmayı bence çok iyi başarıyor. eywallah
sözlük genel olarak ikinci kez "gizem com" etkisi altında. "acaba arkadaş/tanıdık falan mı?" diye düşündüğüm yazar.
kısaca divan-ı lügatit türk. *
gecikmeli de olsa doğum gününü kutlamak istediğim yazar. 16 şubat üzerinden fazla bir şey geçmedi ne de olsa. vampir bir gay'a dönüşüp en az 600 yıl yaşaması dileğiyle.*

geçirdiği elim bi spor kazası sonucu geçici olarak pilates hayatına veda eden yazar. ters manevra ve pilates topunu patlatmaya yönelik ağırlık baskısı nedeniyle topun gazabına uğramış olup, sağ dirseğini zedelemiştir. sevenleri ve kendi adıma geçmiş olsun diyor burdan ankaraya yağmurlu puslu hisli sisli istanbul havası yolluyorum.
ayı sözlük ansiklopedisidir. kelimeleri açıklamaktadır.
sözlük var dediler geldik yazarı. * hoşgelmiş.
sözlük. bildiğin sözlük yani. tdk gibi. tıpkısının aynısı.

kendisin kafamda canlandırayım dedim. çıkan portre şu:

hiç gülümsemeyen. hatta smile bile yapmayan biri.

yatakta nasıl acaba.

bu kadar renksiz eşcinsel mi olurmuş ayol. yanlış yapmışlar seni.

marjinal. hem de marjinallerin arasında marjinal. * *
(bkz: seri artı oy veren melek) anlamadığım bazı konularda kendisinden yardım istediğimde,hiç geçiştirmeyen aksine tüm nezaketiyle,içtenliğiyle ve sabrıyla konuyu derinlemesine bana izah eden,bilgiyi paylaşmayı seven gerçekten eşine az rastlanır insanlardan.
bu adamın nesini seviyorum bilmiyorum ama seviyorum. çok klışe olacak belki ama bildiğin ballı kraker yani. (bkz:#183345) de renksiz demişim. böyle gay olurmu demişim falan. ama ondaki renk skalası bende yokmuş şrfszm.
çalışmaktan ve vakit bulamamaktan yakınırken çat diye avrupa turuna çıkan yazar. ilk durağı italya idi, bugün paylaştığı roma görselleri isyan ettirdi dudağımı uçuklattı, yağmurlu çamurlu havada gidip 2 saat uçuk kremi aradım falan helak oldum.

yazdıklarımı okuduğunu umuyor gelirken bana 1 adet yakışıklı zayıf hafif kaslı milano erkeği getirmesini diliyorum. eli boş dönerse havaalanında mevzu çıkaracağımı da bilsin ayağını denk alsın.*
halimi hatırımı soran beni merak eden adem oğluşuu iyi insan
aylar önce "eşine az rastlanır insanlardan" demişim ama çok yanılmışım. cık cık cık eşi benzeri yok ki bu adamın,nerede bulacaksın bir benzerini daha.

şöyle yaz gelsin bahar gelsin,karlar erisin yollar açılsın ben gidecektim ankara'ya ama o kalktı geldi istanbul'a. telefonda sohbetine doyum olmuyor,hele birde yüzünü görek bakalım dedim,attım kendimi onun yanına.
gönlü zengin,hoş sohbet,ince düşünceli,erdemli bir insan. şeytan tüyü var bu adamda,insanın aklını başından alıyor,vakit nasıl geçti hala anlamadım. neyse efenim iadeyi ziyaret yapmak artık vacip olduğundan,yataktan kalkabilirsem gelecem angara'ya. **
yaşıyor mu merak ediyorum ya bi şekilde irtibat kurabilsek.
geldim annem geldim. sen istersin de gelmem mi. *

la aslında sevmiyorum öyle vıcık vıcık nick6 lar yazmayı ama bu adamı da başka türlü nasıl tarif ederim bilemedim.
adamın dibi derler ya, öyle bişey bu herif. özellikle o kadar tatlı bi sohbeti var ki, günlerce anlatsın dinlerim şerefsizim. üstadım, hayat koçum. iyiki tanımışım lan seni valla. afferin bana.
aylar sonra onlayn görünen yazar, yazmasa bile sözlüğe girsin; sevindirik olmak anlamında güzellik yarışmasında düzeltilen hata sonucu tacına kavuşan finalistler kadar saadet doluyum şu an. "kalbin ne güzel atıyor, çok güzel nefes alıyorsun, ben sana sevdiririm."
onlayn gözüken ve sananda bananda onanda* şeklinde kendimi imha etmem gereken bir espri ile dilime dolanan dadlu yazar.
gene hastalanıp, hastane hastane dolanmaktadır kendileri. geçmiş olsun arkadaşım, çabucak iyileş, çabucak gel özleniyorsun.
  • /
  • 2