hamamdan adam kaldırmak

uzun süren ilişkilerimi genelde hamamdan kaldırmış bulunmaktayım. kurbanı her açıdan inceleyip doğru karar vermek için birebir ortamlardır hamamlar. boy pos kıl miktarı mal mülk herşey net olarak ortada. .
alfonsonun her fırsatta yaptığı, benim de yakaladığımda, alfonsoyu eşşek sudan gelene kadar dovdüğüm eylem.
adamların içkisine tek tek ilaç katıp kendilerinden geçmelerini beklemek yerine muhteşem vücudunuza güveniyorsanız yanlışlıkla götünüzü başınızı açarak ya da zaten sıcak olan ortamda ateşin altını biraz daha harlayarak adamların sıcaktan bayılmasını (vücudunuzu görünce bayılmıyorlarsa alternatif olarak) sağlayarak yapılabilecek sıcak eylem. tabi sıcaktan içi geçmiş adamı kaldırırsın da adamınkini nasıl kaldırırsın bilemem.

(bkz: adam kaldırmak)
hamamda kaygan zemine basıp düşen adama yardım ederek düştüğü yerden kaldırma eylemi..
bardan kaldırmaktan yüz kat daha iyi eylemdir. evvela adamı cıbıl cıbıl gördüğünden evde süprizlerle karşılaşma riskiniz olmaz. hem ter, kir, koku gibi sıkıntılar olmaksızın pamuk gibi tenle mis gibi sevişeceğinizi bilmek sevişme öncesi kaygılarınızı en aza indirir. ayrıca elemanın ya da sizin sarhoşluktan mütevellit cinsel kapasitenizin düşük olması olasılığı da olmaz... ohh cillop...

kaynak: isviçreli bilim adamları**