kaçıncı buluşmada sevişilir

sevişip bitecekse herkes evine dağılacaksa aynı gün, baya baya alıcı gözle bakmışsam şöyle bi hoşuma da gitmişse sonsuz erteleme.
başlıktan yola çıkarak bir kelime oyunu yapayım "sevişmek içinde buluşulur. "
3.

belki 4. 3 yine de iyidir.
buluşmadan bi sevişirsin, sanal sexi çakarsın. buluşunca sevişmeyelim ama dersin, beklentiyi düşürürsün, sonra umut verip ya soyunsak mı sadece böyle yan yana çıplak duralım dersin. ardından sik göt kontrolü yaparsın gözünle, lezyon siğil bişey var mı diye. her şey tamamsa, karşıdakine atlarsın. tamam değilse, ya giyinsek mi dersin, ne olduğunu anlamaz bile. sonuçta cinsel eğitimin olmadığı cehallerin olduğu bi ülkedeyiz. sen cahilsin aç pipini kontrol edicem diyemiyosun herkese. bikaç kişiye demişliğim var sadece fafigkjsd. zaten farkında olmayacak kadar cahil biri de yoo kan testi yaptırdım temizim diyo genelde. ne kadar anlatsan da bazı şeyler kanda çıkmıyo, hpv falan mesela diye.
buluşulacak kadar uyum olmuşsa gerisi gelir
sabit bir süresi olabilemez böyle bir şeyin efenim.

en sevdiğim aynı gün ilerleyen zamanlar da o çekim olursa devam etmek, yoksa sonradan da olmuyor.

ahlaklı gaylere not: hemen seks yapmak istemeyebilirsiniz. böyle bir hakkınız var ve bu sizi kezban yapmaz :*
ideali galiba iki veya üç. çünkü ilk buluşmada tanışıp kafalar uyuyor mu bakılıp sonra ikinci buluşmayı onu hayal ederek beklemek en sevdiğim şey.
bir de açıkçası ikinci buluşmada o kişiye ve birlikte yakaladığınız frekansa göre ortam hazırlamak da hoş olacaktır. atıyorum bir kamp planlanabilir ya da hafta sonu şuraya gidiyorum ya birlikte gidelim mi denebilir. veya direkt homedate de yapılabilir. ucu bucağı yok yani...
ama işte o havayı alabilmek için bi önden konuşmak mantıklı.
ikinci buluşmada sevişilir. ilkinde ben ön sevişme yapmayı sevmem direkt seks. hatta orala bile gerek yok en fazla 1 dk.
ilk gün uygunsa sevişirim. eğer uyum varsa diğer detaylara bakarım. fazla geciktirince ne daha iyi seks oluyor ne de ilişki sağlam hale geliyor. 5 yıl, 4 yıl süren ilişkilerimde tek seferlik diye buluştuk. ama öyle olmadı. hülasa yani olacağı varsa oluyor.
31 e kadar yolu var. sonrasında hala sevişmediyseniz umudunuzu kesebilirsiniz.
taraflar birbirini beğendiyse ilk buluşma gayet makul. biraz azalım da ikiye üçe erteleyelim gibi bir plan da olabilir tabii.
buluşacak biri olursa ilk buluşmada sevişirim, kural falan bilmiyorum üzgünüm
entrylere bakıyorum da ne bu azgınlık.
genelde hep sevişmek için bulusmusumdur. ama biriyle arkadaşça tanısıp zaman geçtikçe yakınlaşmak isterdim.
1. hafta normal birbirmizi tanima
2. hafta koltuğun altına girip zaman geçirmece
3. hafta sarılıp koklaşmak gibi. anın keyfini çıkartmak isterdim.
  • /
  • 2