gamlı_baykuş

Durum: 45 - 11 - 1 - 0 - 10.05.2021 14:39

Puan: 3374 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

öldü, dirilmeye çalışıyor.
  • /
  • 3

favori atanın gamlı_baykuş olduğunu görünce yaşanan hayal kırıklığı

vermiycem vermiycem... mmmmmm vermiycem...

şeytan

ara sıra geceleri rüyama giriyor, sevişiyoruz. beni yoldan çıkarıyor ibne.

smellycat

gizli bir gay olmasam kesinlikle karantinabuddylik teklif edeceğim yazar. ama lanet olsun ki çok gizliyim ve yer yok!

ayı sevmeyip ayı sözlük'te yazmak

benim bu ve bazen kendimi yalnız hissediyorum. no göbek pls!

datça karpuz götlüm film festivali

ilk defa geçen yaz düzenlenen festival. olaylı geçmişti. xalocum ablamız 'ben de film çektim ama kimse beni aday göstermedi, itirazım var' diyerek elinde dildolarla sahneyi basmıştı. hem de ayimsi o sırada yılın en aktif götlü oyuncusu ödülü alırken. ayımsı neye uğradığını şaşırmıştı, çok sinirlendiği yüzünden okunuyordu, dayanamadı ve oturup ağlamaya başladı. 'ben bunu hakketmiyorum' dedi. 'yıllarca o rol için e-5'lerde süründüm.' dedi hıçkırarak. ama kendisi dışında herkes biliyordu ki bu ödülü hak ettiği için değil jüri üyeleri ile ahlaksız işler çevirdiği için almıştı.
en sonunda xalocuma, sahneden inerse gelecek yıl ödülü kendisine vereceğimiz sözünü verdikten sonra ancak ikna edebilmiştik. ayımsı'dan aldığı ödülü istemeyerek kendisine geri verdi. ayımsı rimeli akmış bir şekilde ödülünü geri aldı.
allah akıl fikir versin.
o yaz yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü de ben aldım. yıllardır pratiğimiz var çok şükür.

cehalet mutluluktur

bu durumda türkiyede çoğunluğun mutlu mesut yaşaması gerekiyordu. ama sanırım aramızda bilerek fitne fesat çıkaran hainler var!

bu kalıbı geleneksel islamcı insanlardan çok defa duydum: keşke fazla bilmeseydik. (ironiye bakar mısınız).

128 milyar dolar nerede

(bkz: pişkinlik )
yaw bunlar eyitilmezdirler yaw!

türkiye'nin sokak hayvanı sorunu

bir mhpliler var bir de ... dermişim:))

ama hayır, gerçek bir sorundur malesef. özellikle kısıtlamanın olduğu şu günlerde sokakları sessiz bulan saldırgan köpeklerin şehre, parklara inmesi sorunudur. sadece insanlar için değil kediler için de bir sorun oluşturuyorlar. şehir değil dağ başı sanki.

doepytoha

'fake' olduğumu belirten bir mesaj atmış yazar. cevabı altta gönderiyorum.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ramazan ayında esen samimiyetsiz geçici müslümanlık rüzgarları

vicdan mastürbasyonu yapan müslümanlardır. 11 ay eli işte gözü oynaşta gezerler, küfür ederler, taciz ederler, hırsızlık yaparlar. bu ay boyunca günah çıkarırlar. üstüne sana akıl vermeye çalışırlar. siktirip gidiniz diyorum.

(bkz: aniden mümin kesilen müslüman iticiliği)

ayhhh ben bir bira içip geliyorum.

üstteki yazar

bir ayı sözlük yazarıyla yatmak isteseniz bu kim olurdu

kesinlikle xalo olurdu. kardeş kardeş yatardık. seni çok özledim canım ablam.

nevzat tarhan

muhafazakar islamcı gözlüğünden kurtulamamıştır. ruh sağlığı alanını kendi dünya görüşleri çerçevesinde istismar etmektedir. dickhead.

nasıl bir narsisist websitesine soy ağacını koyar. ne insanlar var gerçekten. sevilmezler.

namus koruma duası

türkiye'de gerekli olan duadır.

آپ کی گنہگار روح نجات سے بالاتر ہے اور آپ کو سکون یا تکلیف نہیں معلوم ، صرف توبہ کی سردی ختم ہوگئی ہے ، کیونکہ آپ کے گناہ کسی بھی مشن سے زیادہ ہیں ، انجام قریب ہے ، گناہ کے جہاز


amin allahım amin.

ölü gay beyinler

araştırmayı okumadım ama yazdıklarından yola çıkarak baya sorunlu bir araştırma olduğunu düşünüyorum. naziler döneminde insanların alman olup olmadığını kafalarını, burnunu, gözünü mözünü ölçerek anlamaya çalışıyorlardı. kafatasçı olduğu sonucunu çıkarabildim araştırmasından. kadın beyni ve erkek beyni diye ayırması cabası. kendince eşcinsellik için 'bilimsel(biyolojik!)' dayanak bulmaya çalışan kişilerin anlamadığı şey eşcinsel arzunun sebebinin nöronlar olmadığıdır. yetişkin birisinin beynine bakıp gayliğin doğuştan olduğunu kanıtlayamazsın malesef. diyelim ki eşcinsellik doğuştan değil, o zaman ne olacaktı?bunlar hasta mı denilecekti acaba? insanlar bir alem gerçekten. düşünsenize birisi gay olduğunu söylüyor ve karşılığında ancak beynine bakarlarsa bunu anlayabilecekleri cevabını alıyor. bence çok aşağılayıcı bir şey. biyolojil iktidar da böyle bir şeydir. kimse ibneliğimizi sorgulamasın amk. yıl olmuş 1991 araştırma sorusunu oluşturamayanlar var. üzgünüm levay amca, you failed badly...
bugün kavga edesim var.

hashtag:maskülengaylervardır.

istanbul'da kumsal olmaması sorunsalı

neden yok kumsal ya... vallahi çok üzülüyorum. böyle gidip uzanacaksın kumsala... yanında sevgilin ve 3-5 arkadaş... marmara akşamlarını söylüyorsunu felan. :))

yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum

o zaman sen bir sosyopatsın kardeşim ve yargılanman gerekiyor.

bir erkeğe verilebilecek en kötü isim

hiç utanmıyor musunuz insanların isimleri ile alay etmeye ya! biz çok mu seviyoruz ismimizi zannediyorsunuz. ismimizi biz seçmedik ama malesef utancını yaşamak zorunda kalıyoruz.
ben mi istedim adım nogay olsun. bu milliyetçi ve homofobik adın yıllardır acısını çekiyorum. neyseki nufüs müdürlüğüne başvurarak adımı değiştirebildim. yeni adım ohgay...

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

ne düşünüyorum, ne düşünüyorum, ne düşünüyorum.
  • /
  • 3

kendinden büyük erkekleri sevmek

konuya alakasız gireceğim ancak antik yunan'da eğitici rolündeki yaşı büyükçe bir erkeğe yüklenmiş "bir erkeğin nasıl davranması gerektiğini öğretmesi" görevi kadar alakasız girmeyeceğim. nitekim plato'nun aşkın en saf ve temiz halinin savaşçı erkekler arasında olduğunu söylemesinden ya da freud'un aşkın yetişkin bir insanın hayatındaki kaos ve savaş düşkünlüğünün doğal sonucu olduğu görüşünden veya insanın varoluşunun kendi yıkımını getirme düşkünlüğü üzerine olduğundan ve dolayısıyla aşkın da bir varoluş yıkımı olarak insan hayatında kendini gösterdiğinden de, yaşın bu anlamda en etken yıkıcı olduğundan zira bize yaşın küçüklüğümüzden beri olgunluk ve kendini bilirlik olarak, hatta çoğunlukla hayatımıza etki eden yanlış davranışlar olarak işlendiğinden bahsetmeyeceğim.

genel daddy severlere, tabirin doğası gereği "kendi babasını arıyor" benzeri bir yorum yapılır. kimse adına konuşamayacağımdan kendi adıma konuşacağım; benim babam disiplin ve kural timsalidir, kültürlü ve eğitimlidir, ayrıca bire birde ürkütücü ve baskıcı olduğu sebebiyle manipülasyon yeteneği de çok yerindedir. çoğu huyumuz birebir olarak aynı olduğundan, böyle bir insanı "arıyor" olsam muhtemelen dünyanın en zehirleyici ilişkisini yaşardım.

bir aktif olarak, maddi anlamda kimseye hiçbir anlamda ihtiyaç duymayan ve ne istediğini bilen biri olarak yaşı benden küçük veya bana eş, bana yakın insanlarla birlikte olduğumda genel olarak hepsinin karakterlerinin oturmadığı yerler üzerlerinde sırıttı.

o yüzden, buyrun sizin olsun besleyip doyurduğunuz, dinlemeye dayanamadığınız ve sadece sikmek için var ettiğiniz yaşıtlarınız. buyrun sizin olsun eline muhtaç olduğunuz ve ne yaparsam bana şunu alır dediğiniz "yakın yaşlardaki" ilişkileriniz. ben; dinlemeyi bilen, sevişmeyi bilen, konuşması ve hareketleri yerinde olan, beni kaybetmeyeceğini bilmesine rağmen kaybedecekmişçesine yaşayan ve sadece bu yüzden bile benden vazgeçemeyecek daddy'mle gayet memnunum.

israil

iki gün önce 'herkesi aşıladık, tel avive'e tatile gelin' diyerek içinde bol bol pride bayraklarının olduğu reklam yayınlattıktan sonra dündendir 9'u çocuk 20 filistinli'yi bombalarla öldüren işgalci ülke. her fırsatta ülkelerinde homofobi olmadığına (tatilcilere sanırım), ordularında çok sayıda eşcinsel, kadın ve vegan bulunduğuna yönelik reklam yapıyor. arka planda öldürülen filistinli lubunlar ve diğerleri bu iğrenç pinkwashing'e kurban gidiyor.

bu katil devlet tüm dünyaya yalnızca hamas'la mücadele ediyormuş gibi gösteriyor kendini. bugün ulusalcı chp'lilerin bile andığı, bizzat devletle çatışmış deniz gezmiş'ler sosyalist bir örgüt olan filistin halk kurtuluş cephesi'ne katılıp gerilla eğitimi almıştı. 50 yıldan fazladır dini bir niteliği olmayan bir sürü sol grupla da çatışmasına rağmen israil, batıya ışid kafalı filistinlilerle savaşıyormuş algısı yaratıp islamofobi kartını kullanıyor. lgbti+'ları kullanarak ortadoğuya 'medeniyet' getirdiği algısı yaratmaya çalışıyor.

israil

insan hakları izleme örgütü'nün fiili bir apartheid rejimi uyguladığını söylediği bu ülke diğer ortadoğu devletlerinden daha az insan hakkı ihlali yapmıyor. ama daha fazla savaş ve nefret suçu işliyor.

https://www.theguardian.com/world/2021/a...

israil'in homofobik, lgbti+'ları reklam için kullanan, filistinli queerlere ayrımcı davranan bir ülke olduğu benim yorumum değil. bizzat israilli 50'den fazla lgbti+ oluşumunun ortak bildiriyle dile getirdiği, israil'de ve işgal altındaki filistin'de yaşayan lgbti+'ların 20 yıldan fazladır söylediği şeyler.

"onlarca israilli lgbti aktivisti israil’deki homofobiyi kınamak ve filistin’deki israil işgaline karşı ses çıkarmak için birleşti.

...elliden fazla aktivist ve sivil toplum çalışanının imzaladığı bildiride şu ifadelere yer verildi: “ırkçı homofobiklere: işgal varken onur yürüyüşü yok. mülteciler sınır dışı edilirken onur yürüyüşü yok. aileler sokaklara atılırken onur yürüyüşü yok. ülkenin durumu ve şiddetinizde onurlanacak hiçbir şey yok!”

https://ilerihaber.org/icerik/israilli-l...

"israil’in işgal ve apartheid politikalarına karşı bds hareketi’nin yanında konumlanan tlvfest boykotu, işgal güçlerince yüzden fazla filistinlinin öldürüldüğü, 13 bininin ise yaralandığı günler süren bir katliamdan sonra geldi.

2007’de kurulan filistinli lgbti örgütü al qaws’ın kurucusu ve başkanı haneen maikey, “son on yılda israil’deki yabancı gey turist sayısı, 2005’te 6 binden 2016’da 60 bine, on kat arttı. bu gelişme olağanüstü hareketli bir gece hayatı sonucunda olmadı, ancak filistin halkına karşı devam eden şiddetini maskelemek veya ‘pinkwash’ yapmak amacıyla alay eder gibi gey kültüründen istifade etmeye yönelik bu tasarlanmış ve kuşkusuz etkili hükümet destekli propaganda kampanyası sayesinde oldu,” diye yazdı."

https://kaosgl.org/haber/bir-pinkwashing...

"samar habib bu yazısında, 2008’de aswat adlı filistinli bir lezbiyen örgütün daveti üzerine gittiği filistin’deki gözlemlerini, filistin-israil sorununun genel siyasi ve tarihsel bağlamı ile ilişki içinde değerlendirerek aktarıyor ve queer politikaların bu genel bağlam içinde nasıl şekillendiğini tartışıyor. filistinli kimliği hedef alan israil hegemonyası ve “pembeleme” faaliyetleri karşısında filistinli lezbiyen aktivizmin ne tür stratejilerle kendini var ettiğini tartışıyor.

...yahudi devletini arap aşiretlerinin ortasında yaşam mücadelesi veren bir uygarlık timsali olarak tanımlayan bu strateji, lgbt bağlamında “homomilliyetçilik” ve “pembeleme”dan oluşan ikili stratejiye tercüme edilir. bu bağlamda, “homomilliyetçilik” ile kastedilen, devletin israilli lgbt topluluğunu filistinlilerin haklarından bihaber veya bu haklara kayıtsız ve bu yüzden cemaatinin acil menfaatlerinden öteye geçmeyen insan hakları hedeflerinin peşinde bir lgbt hareketine dönüştürmesidir. “pembeleme” aktivist çevrelerde üretilen bir ifadedir ve “filistinlilere yönelik devam eden insan hakları ihlallerini, israilli geylerin yaşam tarzlarıyla ifade bulan bir modernite imajının arkasına gizleme stratejisi” olarak görülmektedir."

http://www.feministyaklasimlar.org/sayi-...

ben hiçbir açıdan pragmatist yaklaşamadım. daha çok duygularımız ve özgürlük arzumuz turizm ve işgalcilik için istismar ediliyor gibi.

seviştiğiniz ayı sözlük yazarı sayısı

bende yalan yok. zamanında sözlük hornete dönmesin diye çok uğraştım ama herkes birbiriyle yatıyor. ben de alemin kerizi değilim yakın zamanda bir yazarla seviştim.

favori atanın gamlı_baykuş olduğunu görünce yaşanan hayal kırıklığı

sözlüğün full aktif heterolarından fav beklerken gamlı_baykuş'tan gelen favı görünce ben:

favori atanın gamlı_baykuş olduğunu görünce yaşanan hayal kırıklığı

cimri nonoş gene layklamamış sadece fav atmış kolun mu kopacak cimri gudubet diyerek yaşadığım hayal kırıklığı.

iyi sevgili olmak isteyenlere tavsiyeler

sevgiliniz oldu, ne güzel ama ilişkiyi iyi götürmek, güven ve sevgi dolu sürdürmek de bir iş. bunun için tavsiyeler:

- ilişkiyi en sağlam tutan şeylerden birisi, belki de en önemlisi aradaki güven duygusu. güven duygusu zedelenince tekrar onarması da zor oluyor. o nedenle en çok buna dikkat edin. güvenini sarsacak şeyler yapmayın, yalan söylemeyin, arkasından iş çevirmeyin, verdiğiniz sözleri tutun.

- duygu ve düşüncelerinizde açık olun. söylemesi kolay, yapması zor bir davranış. ama açık olmak da çok önemli, ne hissediyorsunuz, mutluysanız hemen söyleyin, kırıldıysanız da içinize atmayın. kimse sizin ne düşündüğünüzü beyninizden okumak ya da imalarınızdan çözmek zorunda değil. kapris yapmayın, kendinizi naza çekmeyin.

- sevgilinizin üstüne yaslanmayın. sorununuz varsa sevgiliniz çözmek zorunda değil, mutsuzsanız sizi mutlu etmek zorunda değil, her derdinize koşmak zorunda değil. kendi sıkıntılarınızı kendiniz çözmeye azami gayret gösterin, sorunlarınızı sevgilinizin üstüne yıkmayın. tersi bir tutum, dünyanın en mülayim ve iyi huylu kişisiyle birlikte olsanız bile eninde sonunda ilişkinizi tüketir.

- sevgilinizi takdir edin, onda iyi bulduğunuz özelliklerini vurgulayın, kendisini daha iyi yapabilmesi için destek verin.

- karşınızdakinin isteklerini kısıtlamayın, yapamazsın, edemezsin, ben seni kıskanırım demeler, ağız burun bükmeler, bunlar da ilişki zedeleyici konular. kıskançlık seviyenizi makul (olabildiğince az) tutun. hatta en iyisi baştan neyi kabul edip neyi kabul etmeyeceğinizi konuşup anlaşmak, kartları baştan açık oynamak en iyisi.

- kendinizi sevgilinize ya da onu size muhtaç bırakacak durumlara olabildiğince girmemeye gayret edin. araya muhtaçlık duygusu (o bana muhtaç veya ben ona muhtacım) girerse, aradaki güç dengesi ciddi şekilde bozulur ve o ilişkiden sonrasında pek hayır gelmez.

neymiş, ilişki götürmesi kolay değilmiş. gerçi her türlü insan ilişkisi kolay değil, araya duygusal birliktelikler girince daha da zor olması şaşırtıcı değil aslında. öte yandan iyi bir sevgililik ilişkisinin getirisi iki taraf için de çok çok çok yüksek olduğu için insanlar iyi bir ilişki bulmak adına ciddi efor sarfediyorlar.

başarılar dilerim ilişkinizde.

lgbti olduğu halde lut golünde yüzen tip

alışın her yerdeyiz, alışın buradayız mesajı vermek istiyor olabilir.

sodomluları astınız, gomoralıları zehirlediniz, türkiyelileri yedirmeyiz.

lgbti olduğu halde lut golünde yüzen tip

etiketi gördüm ve ludilik forever!!

lgbti olduğu halde lut golünde yüzen tip

zamanında orada atalarımızın katledildiğini bilmesine rağmen oraya tatile giden gülen eğlenen ve utanmadan bunu paylaşan tip.
ne diyebilirim ki allahınızdan bulun!

Toplam entry sayısı: 45

datça karpuz götlüm film festivali

ilk defa geçen yaz düzenlenen festival. olaylı geçmişti. xalocum ablamız 'ben de film çektim ama kimse beni aday göstermedi, itirazım var' diyerek elinde dildolarla sahneyi basmıştı. hem de ayimsi o sırada yılın en aktif götlü oyuncusu ödülü alırken. ayımsı neye uğradığını şaşırmıştı, çok sinirlendiği yüzünden okunuyordu, dayanamadı ve oturup ağlamaya başladı. 'ben bunu hakketmiyorum' dedi. 'yıllarca o rol için e-5'lerde süründüm.' dedi hıçkırarak. ama kendisi dışında herkes biliyordu ki bu ödülü hak ettiği için değil jüri üyeleri ile ahlaksız işler çevirdiği için almıştı.
en sonunda xalocuma, sahneden inerse gelecek yıl ödülü kendisine vereceğimiz sözünü verdikten sonra ancak ikna edebilmiştik. ayımsı'dan aldığı ödülü istemeyerek kendisine geri verdi. ayımsı rimeli akmış bir şekilde ödülünü geri aldı.
allah akıl fikir versin.
o yaz yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü de ben aldım. yıllardır pratiğimiz var çok şükür.

sözlük yazarlarının tahmini profilleri

özdemir: 170, 95, 37, kumral, kılsız (kaymak gibi), 17(kafası hariç),
resepsiyon görevlisi... gündüzleri aktif, gece 12'yi geçince bir pasife dönüşüyor. otele gelen zengin ve yakışıklı misafirleri kesiyor. room servis deyip odalarına girip dar pantolonu ile kalçalarını oynata oynata 'bir isteğiniz var mıdır efendim' 'çok şıksınız bugün efendim' deyip onları baştan çıkarmaya çalışıyor. ki çıkarıyor da... kocalara dikkat.

xalo: 90, 60, 190, kıllı, beyaz tenli, bıyıklı bir öteki, damarlı... beyaz yaka, modern ağa çocuğu. babasının yolundan ilerliyor. evimin erkeği olacağım diyor ve malesef eve erkek sokmuyor ama istiyor da. evdekileri de elime kadın eli değmedi diye yiyor. kendisi de anlamıyor. en son iş arkadaşının götünü keserken kendini yakaladı. bu çelişkiler ile hayatına devam ediyor. allah yardımcın olsun abicim.

ayimsi: üzülerek bildiriyorum ki 165, 55, 33, beyaz tenli, sarışın (şarkıcı bengünün boyunda)... sigorta şirketi var, bir de 20cm (bir yiyen bir daha istiyor). her gün aynanın karşısına geçip 15 tel sakalını okşayarak 'ayıyım ben işte, ayıyım' deyip kendini ikna etmeye çalışıyor. saçları kadar bahtı da açık olsa keşke.

benim de söyleceyeklerim var: 170, 85, 34... buğday tenli, kara bahtlı. power bottom ama malı iyi olduğu için gittiği her aktife tripler yaşatıyor. ilk defa sana pasif oluyorum laflarını çok duydu. en son koliye gidiyorum deyip evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. söylecekleri vardı, gitti.

anna: 169... o bir cici kız. 7000 tlnin onun mazotuna yeteceğini sanmıyorum. en son mykonos'ta bir partide rastlaştım. çükmüştü. inşallah sonu esra ve ceyda gibi olmaz.

ayı sözlük itiraf

ilk defa nikimdeki dramanın hakkını vereceğim sanırım:
ailemi çok arayan biri değilim. çünkü 6 yaşımdan itibaren yatılı okudum ve aile kavramını anlamakta güçlük çektim. bu yüzden ailemin sevgisini alsam da içimde hep bir burukluk, küskünlük kaldı. çünkü hiç hissettiğim beni tanımadılar gibi hissettim. ben de sakla sakla nereye kadar diyerek 3 yıl önce anneme açıldım. ilk tepkisi beklediğimden daha iyi oldu. ve bana gerçekten iyi geldi o süreç. cinsel yönelimimi rahatça yaşayabileyim diye babamdan ve kardeşlerimden yıllarca kaçmış ve kendimi onlarda soyutlamıştım. onlara aramazsa ben arayıp sormam gerçekten.
bu akşam annem tekrar aradı, beni sordu. kötü olduğumu söyledim. ve devamında dolup taşan duygularımı, içimi döktüm. neden onlardan kaçtığımı, neden onları aramadığımı, ilk defa sakin bir şekilde ne hissettiğimi anlattım ve o da beni dinledi. en sonun sustuk ve ben de sordum:
- bir şey demeyecek misin anne?
+ ne diyeyim ki, ben kalkıp bir yasin okuyayım.
- bana mı okuyacaksın
+ hayır öyle kandil olduğu için okuyacağım dedi ve telefonu kapattı.
iyi mi kötü mü bilemiyorum. bana öyle geliyor ki bana okundu o yasin.
psikanalitikçiler anlar beni burada diye düşünüyorum.

ramazan ayında esen samimiyetsiz geçici müslümanlık rüzgarları

vicdan mastürbasyonu yapan müslümanlardır. 11 ay eli işte gözü oynaşta gezerler, küfür ederler, taciz ederler, hırsızlık yaparlar. bu ay boyunca günah çıkarırlar. üstüne sana akıl vermeye çalışırlar. siktirip gidiniz diyorum.

(bkz: aniden mümin kesilen müslüman iticiliği)

ayhhh ben bir bira içip geliyorum.

beyoğlu'nda trans bir kadına tuz ruhu ile saldırı

hep derim: 'geleneğimizde böyle bir şey yok' diyen insanlar bok yesinler.

ayı sözlük itiraf

ilk defa nikimdeki dramanın hakkını vereceğim sanırım:
ailemi çok arayan biri değilim. çünkü 6 yaşımdan itibaren yatılı okudum ve aile kavramını anlamakta güçlük çektim. bu yüzden ailemin sevgisini alsam da içimde hep bir burukluk, küskünlük kaldı. çünkü hiç hissettiğim beni tanımadılar gibi hissettim. ben de sakla sakla nereye kadar diyerek 3 yıl önce anneme açıldım. ilk tepkisi beklediğimden daha iyi oldu. ve bana gerçekten iyi geldi o süreç. cinsel yönelimimi rahatça yaşayabileyim diye babamdan ve kardeşlerimden yıllarca kaçmış ve kendimi onlarda soyutlamıştım. onlara aramazsa ben arayıp sormam gerçekten.
bu akşam annem tekrar aradı, beni sordu. kötü olduğumu söyledim. ve devamında dolup taşan duygularımı, içimi döktüm. neden onlardan kaçtığımı, neden onları aramadığımı, ilk defa sakin bir şekilde ne hissettiğimi anlattım ve o da beni dinledi. en sonun sustuk ve ben de sordum:
- bir şey demeyecek misin anne?
+ ne diyeyim ki, ben kalkıp bir yasin okuyayım.
- bana mı okuyacaksın
+ hayır öyle kandil olduğu için okuyacağım dedi ve telefonu kapattı.
iyi mi kötü mü bilemiyorum. bana öyle geliyor ki bana okundu o yasin.
psikanalitikçiler anlar beni burada diye düşünüyorum.

datça karpuz götlüm film festivali

ilk defa geçen yaz düzenlenen festival. olaylı geçmişti. xalocum ablamız 'ben de film çektim ama kimse beni aday göstermedi, itirazım var' diyerek elinde dildolarla sahneyi basmıştı. hem de ayimsi o sırada yılın en aktif götlü oyuncusu ödülü alırken. ayımsı neye uğradığını şaşırmıştı, çok sinirlendiği yüzünden okunuyordu, dayanamadı ve oturup ağlamaya başladı. 'ben bunu hakketmiyorum' dedi. 'yıllarca o rol için e-5'lerde süründüm.' dedi hıçkırarak. ama kendisi dışında herkes biliyordu ki bu ödülü hak ettiği için değil jüri üyeleri ile ahlaksız işler çevirdiği için almıştı.
en sonunda xalocuma, sahneden inerse gelecek yıl ödülü kendisine vereceğimiz sözünü verdikten sonra ancak ikna edebilmiştik. ayımsı'dan aldığı ödülü istemeyerek kendisine geri verdi. ayımsı rimeli akmış bir şekilde ödülünü geri aldı.
allah akıl fikir versin.
o yaz yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü de ben aldım. yıllardır pratiğimiz var çok şükür.

sözlük yazarlarının tahmini profilleri

özdemir: 170, 95, 37, kumral, kılsız (kaymak gibi), 17(kafası hariç),
resepsiyon görevlisi... gündüzleri aktif, gece 12'yi geçince bir pasife dönüşüyor. otele gelen zengin ve yakışıklı misafirleri kesiyor. room servis deyip odalarına girip dar pantolonu ile kalçalarını oynata oynata 'bir isteğiniz var mıdır efendim' 'çok şıksınız bugün efendim' deyip onları baştan çıkarmaya çalışıyor. ki çıkarıyor da... kocalara dikkat.

xalo: 90, 60, 190, kıllı, beyaz tenli, bıyıklı bir öteki, damarlı... beyaz yaka, modern ağa çocuğu. babasının yolundan ilerliyor. evimin erkeği olacağım diyor ve malesef eve erkek sokmuyor ama istiyor da. evdekileri de elime kadın eli değmedi diye yiyor. kendisi de anlamıyor. en son iş arkadaşının götünü keserken kendini yakaladı. bu çelişkiler ile hayatına devam ediyor. allah yardımcın olsun abicim.

ayimsi: üzülerek bildiriyorum ki 165, 55, 33, beyaz tenli, sarışın (şarkıcı bengünün boyunda)... sigorta şirketi var, bir de 20cm (bir yiyen bir daha istiyor). her gün aynanın karşısına geçip 15 tel sakalını okşayarak 'ayıyım ben işte, ayıyım' deyip kendini ikna etmeye çalışıyor. saçları kadar bahtı da açık olsa keşke.

benim de söyleceyeklerim var: 170, 85, 34... buğday tenli, kara bahtlı. power bottom ama malı iyi olduğu için gittiği her aktife tripler yaşatıyor. ilk defa sana pasif oluyorum laflarını çok duydu. en son koliye gidiyorum deyip evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. söylecekleri vardı, gitti.

anna: 169... o bir cici kız. 7000 tlnin onun mazotuna yeteceğini sanmıyorum. en son mykonos'ta bir partide rastlaştım. çükmüştü. inşallah sonu esra ve ceyda gibi olmaz.

kemalist kişilik bozukluğu

belirtisi inkar ve paranoyadır. ülkeye verdikleri zararları inkar edince yok olacak sanıyorlar ve eleştiren herkes akplidir, ve gizli kumpaslar peşindedirler. bunlar bir yerden tanıdık geliyor ama neyse.

kürt mü? o ne? yenir mi? konuşmayı bilir mi?
rum mu? nerede? yüzer mi?
başı kapalı mı? öyle şey mümkün mü? okur mu? (şimdiki versiyonu: muhalif mi? insan mı?)
...

17 mart 2021 hdp'nin kapatılma davası

hdp, demokratik yollarla seçilmiş siyasi bir partidir. ve kalabalık bir grup insanın siyasi bilincini temsil etmektedir. o yüzden terör huloğ laflarınız bayat artık. seçimle gelenler değil, kayyumlar gitmelidir. hukuk devleti buna denir.
15 milyona nasıl oluyor da terörist diyebiliyorsunuz? devleti bölen hdp değil, sizin gibi zihniyetler. vatan haini de sizsiniz, bölücü de sizsiniz. hiç türküm falan deyip de milliliğe oynamayın. bu oyunlar artık bayatladı. ülkenin ilerlemesini engelliyorsunuz amk. bu zihniyetle aynada kendinize nasıl bakıyorsunuz şaşırıyorum. utanç verici.

sözlük yazarlarının tahmini profilleri

özdemir: 170, 95, 37, kumral, kılsız (kaymak gibi), 17(kafası hariç),
resepsiyon görevlisi... gündüzleri aktif, gece 12'yi geçince bir pasife dönüşüyor. otele gelen zengin ve yakışıklı misafirleri kesiyor. room servis deyip odalarına girip dar pantolonu ile kalçalarını oynata oynata 'bir isteğiniz var mıdır efendim' 'çok şıksınız bugün efendim' deyip onları baştan çıkarmaya çalışıyor. ki çıkarıyor da... kocalara dikkat.

xalo: 90, 60, 190, kıllı, beyaz tenli, bıyıklı bir öteki, damarlı... beyaz yaka, modern ağa çocuğu. babasının yolundan ilerliyor. evimin erkeği olacağım diyor ve malesef eve erkek sokmuyor ama istiyor da. evdekileri de elime kadın eli değmedi diye yiyor. kendisi de anlamıyor. en son iş arkadaşının götünü keserken kendini yakaladı. bu çelişkiler ile hayatına devam ediyor. allah yardımcın olsun abicim.

ayimsi: üzülerek bildiriyorum ki 165, 55, 33, beyaz tenli, sarışın (şarkıcı bengünün boyunda)... sigorta şirketi var, bir de 20cm (bir yiyen bir daha istiyor). her gün aynanın karşısına geçip 15 tel sakalını okşayarak 'ayıyım ben işte, ayıyım' deyip kendini ikna etmeye çalışıyor. saçları kadar bahtı da açık olsa keşke.

benim de söyleceyeklerim var: 170, 85, 34... buğday tenli, kara bahtlı. power bottom ama malı iyi olduğu için gittiği her aktife tripler yaşatıyor. ilk defa sana pasif oluyorum laflarını çok duydu. en son koliye gidiyorum deyip evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. söylecekleri vardı, gitti.

anna: 169... o bir cici kız. 7000 tlnin onun mazotuna yeteceğini sanmıyorum. en son mykonos'ta bir partide rastlaştım. çükmüştü. inşallah sonu esra ve ceyda gibi olmaz.

kemalist kişilik bozukluğu

belirtisi inkar ve paranoyadır. ülkeye verdikleri zararları inkar edince yok olacak sanıyorlar ve eleştiren herkes akplidir, ve gizli kumpaslar peşindedirler. bunlar bir yerden tanıdık geliyor ama neyse.

kürt mü? o ne? yenir mi? konuşmayı bilir mi?
rum mu? nerede? yüzer mi?
başı kapalı mı? öyle şey mümkün mü? okur mu? (şimdiki versiyonu: muhalif mi? insan mı?)
...

beyoğlu'nda trans bir kadına tuz ruhu ile saldırı

hep derim: 'geleneğimizde böyle bir şey yok' diyen insanlar bok yesinler.

pufidik

iyi kalpliliği, pozitif enerjisi konusunda şüphem yok ama mesela yeri geldiğinde sana diyeceğim ki ben üçüncüyü istiyorum. evet, diyebilecek misin! sana beni bağla diyeceğim. yapabilecek misin! beni ez diyeceğim, spank istiyorum diyeceğim. bana bunları verebilecek misin!
public performans's ok, ama what is that stands behind the locked doors? heyecan, entrika, seks, aşk... -_-

*

17 mart 2021 hdp'nin kapatılma davası

hdp, demokratik yollarla seçilmiş siyasi bir partidir. ve kalabalık bir grup insanın siyasi bilincini temsil etmektedir. o yüzden terör huloğ laflarınız bayat artık. seçimle gelenler değil, kayyumlar gitmelidir. hukuk devleti buna denir.
15 milyona nasıl oluyor da terörist diyebiliyorsunuz? devleti bölen hdp değil, sizin gibi zihniyetler. vatan haini de sizsiniz, bölücü de sizsiniz. hiç türküm falan deyip de milliliğe oynamayın. bu oyunlar artık bayatladı. ülkenin ilerlemesini engelliyorsunuz amk. bu zihniyetle aynada kendinize nasıl bakıyorsunuz şaşırıyorum. utanç verici.