actual proof

yeni ayı sözlükçü. hoşgeldin aramıza.

(bkz: askk)
beni kırmadan gelen yazar **
tanışmak istediğim yazar.
sahi kimsin la sen???
yazdığım 12000 entryden sadece 5 tanesiyle beni bir güzel analiz etmiş olan yazarcanımız. bu 5 entrynin 3 tanesinde yazım hatam var. gözüme battı. şimdi 12000 entrymi tekrar gözden geçirmem gerekecek eyvahlar olsun. zaman ayırıp beni bir güzel analiz ettiği için de sonsuz teşekkürlerimi attırıyorum kendisine. eywallah
yazar avcısı analitözör* gözüne kestirdiği avların zaaflarını mı yokluyor amacı dış mihrak oyuncusu olmak mı bilemiyorum ama umarım dikkatini çekmem. evet aslında bu sayede savuşturmuş olmaktayım kendisini.
değerli nickime "çeşitli semtlerde antin kuntin adamlara verilen isimdir" gibi bir değerlendirme yapmış yazar. ilkkez gördüğüm için yazarı, girdiği entrylere baktım. dediğine göre vardır bir şey diyebileceğim, farklı ve bilgi dolu yaklaşımları ile saygı duyulası yazar.
geri dönmüş olması sevindirmiştir *
holding sahibi olduğunu okuyunca birden kanımın ısındığı yazar. *
gelip gidip yazarsın araya
az sakinleş de çıkar buraya
e5 d100 her türlü dalgan var
kartlığın bakidir sanma ki sadece oraya

alırsın satarsın kime ne katarsın
bir popolin uğruna pişik de atarsın
o kel kafayla bol keseden atarsın
actual demiş kendine söyle ne tartarsın

zifiride sarılmamla önümde eğdiririm
ciğerin hasını dünyaya yeğdiririm
aşerdiğimi vermeyen actual'a
çok bir şey yapmam sadece değdiririm

istanbuldan geçti benim rüzgar
ankaray olmuş benim gar
takip etme ıssızda kıstırmasınlar
zaten ağırım da taşıyamazsın çıkarırım çıngar

gördüm ki iltifatlar geldi egon şişti
panda deme vuruşuna gül biter
boynuzumla oynuyorum yemeğim pişti
sn mşglsn snrm gt başkasıyla ol beter
ne kadar da dayı bir yazar *
kendisi burada survivor semih'in, bu kadar kötü hareketlerine rağmen nasıl böyle birinci olduğundan yakınmış: (bkz:#287472)

bilmem hatırlar mısın da, birkaç ay önce sen ve birkaç tane daha troll, bir yazar hakkında aşağılayıcı başlık açıp, yazarı aşağılama yağmuruna tutmuştunuz. büyük bir kampanya başlattınız, işini kaybeden insanlarla sikik işleriniz üzerinden dalga geçtiniz. ilgili yazar, siteden ayrılana kadar nick altına alay eden entry'ler girdiniz. üzgünüm ama semih'i birinci yapan zihniyetle aynısınız. önce sizin gibi ikiyüzlülerin silinmesi gerekiyor yeryüzünden. eğer siz ortadan kaybolursanız zaten semih'e oy verecek insanlar kalmayacak. önce kendinizden başlayın. sen nasıl burada barınmaya devam edebiliyorsan, o semih de orada birinci olmaya devam edecek.
sözlüğün reha muhtar'ı modunda olan, fazla entelektüel arkadaş. muhtemelen kemik gözlükleriyle bunu okuyup "yha şapşal şy szi" diyordur.
sözlükteki en misafirperver yazarlardan biri. beni biriyle karıştırmış. olabilir ben de kendisini john gemberling e benzetmiştim.ne dersiniz benzemiyor mu ?
sen gnoxis'te de mi vardın yoksa benim uyduruk yalan anılarımdan birisi mi?
vaaaay kaymak gibiymiş. inşallah pezevenklerin eline düşmez. artık elinden tutmam söyleyeyim.
merak etmeyin, pezevenkler ben varken onun peşine düşmez.
kendisiyle aylardır iletişime geçebileceğimiz bir platform bulmaya çalışıyoruz ama benim salaklığım (ve malesef tıp okumam) nedeniyle asla ilerleme kaydedemiyoruz. umarım kendimi affettirebileceğim bir nude sayısı vardır.
arada lafladığım, sohbeti hoş yazar.
kendisinin benimle ilgili yaptığı iyi niyetli çıkarım için teşekkürü borç bilmekle birlikte, durduğumuz yerin farklı olduğuna dair edindiği izlenim beni ziyadesiyle üzmüştür. zira geçmiş girdilerin bi' kısmına baktığımda altına imza atılmayacak gibi değil. bence ben kendisi ile aynı yerde durmaktan büyük memnuniyet duyarım gibi. not; ak partili değilim. kendimi hiçbir partiye ait hissetmiyorum.