actual proof

20 Entry Daha
(bkz:#429006 ) kendisinin pek çok ırkçılık karşıtı yazarı seri eksilediğinin farkına varılması sonucu epey sinirlenmiş bir yazar. bu kadar yazarı eksileyip kendisi tek tük eksi alınca kıyamet koparan birisi ayrıca. asıl bunun gibileri nedeniyle sözlükte kimse yazmak istemiyor.

ek yapayım zırvalarına devam etmiş hakkımda. yeni bir entry girmeye değecek birisi değil.(bkz: #429008 ). nasıl birisi olduğu ortada olan birisi. ilgi çekmeye çalışan zavallı bir hali var. kendini otorite falan sanıyor. oyunları ortaya çıkınca çok kızmış. lgbt ile de pek ilgisi yok gibi veya konuşamıyor bu konularda. çok tipik. hadi yallah.

yazmaya devam etmiş. özetle kendisi karşıt görüşe çok tahammüllü olduğu için pek çok yazarı eksileyip sonra bir şekilde eksilenince ağlayan ve seri eksileniyorum diyen biri. karşıt görüşe tahammül edemeyen kendisi gibi görünüyor. karşılığını açıktan alınca da bu hale dönmüş. madem bu kadar hoşgörülüsün (veya her neysen) ne bu halin diye sormak gerekli. ruh hastasının kim olduğu ortada ama henüz başlangıç aşamasında gibi. aman ekranını falan kırmaz umarım.

eksileyenin kendisi olduğunu kabul etmesi iyi oldu. doğru tahmin demek ki. niye bu kadar panik oldu acaba? hedef göstermeler falan. herkesi kendisi gibi sanıyor .

vallahi yazık buna. kızamıyorum bile.
5 Entry Daha