anna madrigal

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
güzide kullanıcı adımı #422917 girimde anlattığım karakter üzerine aldım.

sözlüğe yeniden hoşgelmiş olmak keyif veriyor.
yazılan entrileri screen shot alıp saklamak gibi bir huyu olan yazar. tabi insan değerli vakti ile istediği boş işlerle uğraşabilir kimse de karışamaz ama kendisine nacizane tavsiyem "aman ya silerse" diye paranoyakça screen shot aldığı entrileri ilgili yazar entrisini silene kadar kendisine saklaması zira o fotolar çok göz yoruyor.
bunu sadece benim için yapsa bana kafayı takmış der geçerdim ama başka yazarlara da yaptığını farkettim.
(bkz:işsiz paranoyak)
tiksinerek takip ettiğim ergenus.
edit: o değil de cidden sağlam arşivci. paranoyakça aldığı ss ler dışında daha önce başka mecralarda yazdığı ve sildiği entrileri burada sanki anlık yazıyormuş gibi copy paste yapıyor. ama bana yutturamaz.
üçüncü bir göz olarak doğruluk elçisi-narsist bir çizgiye eğilimi olduğunu gördüğüm yazar.
olası yanlış anlaşılmaları def etmek için bu entrynin kişisel öfke, garez ya da hor görüyle yazılmadığını belirteyim.
biraz sakin.
biri var olmadan diğeri varolamayacakmış hissi yaratan yazar. ergen dedektörü, tüm enerjisini (bkz:özdemirsavar) olmak için kullandığını düşündürmektedir. *
...ismini sol framede görünce, belediye ekipleri tarafından zehirlendi sandım. *
sözlüğümüzün komik çocukları. doğu perinçek ile ertuğrul kürkçü gibiler adeta.
hakaret etmeden kendini ifade edemeyen bir zavallı. önce açtığım başlıkların altında nefret kustu. seviyesine inmedim bu sefer mesaj kutuma dadandı insan değilsin tarzı mesajlar attı. orada da seviyesine inip hakaret etmedim. bu sefer de başlığıma çok yaratıcı bir ifade ile belediye mi zehirledi diyerek köpek yakıştırması yapmış.
ben köpekleri inan senin gibi kudurmuş insanlardan daha çok seviyorum. keşke köpek olsaydım kuş, böcek olsaydım da senin gibi insanlarla muhatap olmasaydım.

başta sinirleniyordum yazdıklarına ama bir yazar arkadaş beni bu yazarın kişiliği, daha önce ettiği rezillikleri ve nefretten beslenen art niyetli tutumu konusunda uyardı. kendi nefretinde ve öfkende boğulduğunu, huzursuzluk içinde etrafına öfke saçtığını öğrendiğim için artık sana sinirlenmiyor sadece acıyorum.
daha önce bana ahlak satmaya çalışan birkaç yazarın kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmıştım. sırada anna var.
anna madrigal denen şahıs aslında trans bir kadın. diğer trans kadınları döven, paralarını çalan mikrop bir polisle ilişki yaşıyor. ve diğer trans kadınlardan aldıkları haraçlarla ameliyat parasını biriktiriyor. artan parayla da kendine bir ev alıp varlık içinde yaşıyor. dayak yiyen, gözaltında işkenceler gören o kadınların alın terleriyle kazandıkları paralarla bir ömür keyif çattın yanına kaldı sanma. cehennem ateşi öyle bir yakar ki seni... hakkına girdiğin herkesin ahı çıkar.
kirli geçmişimi döken özdemir'e teşekkür etmek istiyorum, zira geçmişi ile yüzleşemeyen geleceğe yönelemez.

evet trans kadınım, yaptıklarımın bir kısmından pişmanım ama biraz daha detaylı bir dedektifçilik beklerdim kendisinden, zira geçmişimde yaraladığım insanları ziyadesiyle ihya ettim ömrümün kalan kısacık süresinde.

kendisine de buradan ufak bir tavsiye:

the hell of it is, ı know the answer. the answer is that you never, ever, rely on another person for your peace of mind. ıf you do, you're screwed but good. not right away, maybe, but sooner or later. you have to -- ı don't know --you have to learn to live with yourself. you have to learn to turn back your own sheets and set a table for one without feeling pathetic. you have to be strong and confident and pleased with yourself and never give the slightest impression that you can't hack it without that certain goddamn someone. you have to fake the hell out of it.
take it easy champ.

niye bu kadar gerginsin? gel bi sarılalım kuzum.
(bkz:inanma sikecek)

ay sizin gibi ucuz, hafif meşrep bir bayan değilim ben, öyle önüme gelenle sarılamam..

teşek.
ayrılık sonrası * sahalara yüksek libido, vücudunun bilimum noktalarına yaptırdığı piercingleri ile dönmüştür..

götünüze sahip çıkınız, s*qilen götlerden müessesemiz * mesul değildir...
geldi yine kezban. ay triplere bak.