xalo

okunası yeni sözlük yazarlarından. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
(bkz:#104216) no'lu entrysi ile farkettiğim, diğer entrylerini okuyunca sözlüğün sağlam bir yazar kazandığını görmüş olduğum güzel insan.. yüreğine sağlık diyorum. hoş geldin diyorum. hep yazsın diyorum..
vicdanlı dostlara çok ihtiyaç duyduğumuz soğuk zamanlardan geçiyoruz.. sol yanımızı ısıtacak güzel yazılarını bekliyoruz.
değer verilesi, kesinlikle üzülmemesi gereken zat-i muhterem sevimli ve sevecen dost. onun için bu zamandan sonrası daha bir güzel geçecek kanaatindeyim.
amaan, xalo dayıdır, köprüyü geçsem de hep yanımda olan odur. şiwan o'nu unutmamış, şarkı bile yapmıştır.

iki gamze arası kocaman bir gülüş, daha ne diyem?* * * *
bir gamzelerden kurtarıyorum iyi ki varlar. teşekkür ettim efem güzel yorumlar için..
rojbune te piroz be xalo min. *
doğum günün kutlu olsun hocam, nice güzel ve sağlıklı yaşların olsun *
rojbune te piroz be xalo min*
xalo'ya hatırlatma: bugün doğmuşsun. * nasıl çalıştırılıyorsa garibim, doğum gününü unutmuş. o vakit iyi ki doğdun, iyi ki tanıştık, muhterem.
teşekür ediyorum efem her bir değerli sözlük yazarına. ben unutsam da onlar unutmamış... * *
biricik sohbet arkadaşım sırdaşım. bir sürelerdir girmiyor sanırım. tatlı adam.
gülüşünü seveyim onun. çok tatlı bir insan.
kendisine sözlükten armağan ettiğim şarkıya karşılık beni söz verdiği gibi muhteşem karakalem çalışmasıyla ödüllendiren yazar. edebiyat ortamına uygun güzel bir sanat çalışması. teşekkürü bir borç bilirim bu kibar beyefendiye.
zirve sonrası hemen kaçmasıyla "lan ben bu adamla sohbet edemedim!" dedirten yazar. görüşeceğiz, müsait bir zamanında uzun uzun sohbet edeceğiz.
görüşemeyip tanışamadığım şimdilik sadece gamzesi olduğunu bildiğim ancak mesajlaşması çok keyifli olan yazarımız....
-sen kimsin?
-x ile yazılan halo.
-kiim??
-xğhalo.
-hmm

adını desene adam...
güler yüzü ve efendi halleriyle zirvede aklımda kalan yazarlardan. en kısa zamanda daha uzun uzun sohbetler etmeyi umuyorum.
ilk kez zirveye katılmasının ve yeni işine başlamasının heyecanı her halinden belli olan sevimli yazarcan. aslında heyecanlanılacak pek bir şey yoktu gördüğün gibi bir aile toplantısı havasında gerçekleşiyor bu zirveler. aramıza hoş geldin güzel gülen gamzeli adam. *
  • /
  • 4