xalo

eskisi kadar aktif göremediğimiz, ciddi bir soğuk algınlığı atlatmaya çalışan özlenen yazarlardan
iyi insanlar az değil. sadece metroda ya da metrobüste fazla kaldıkları için betonlaşıyorlar. xalo iyi insan. madende de iyi insan, metrobüstede de iyi insan, minibüste ayaktayken de iyi insan. onu üzmeyin.
samimiyeti ve ışıl ışıl gözleriyleriyle bunu pekiştiren yazardır. gamzeleri ve gözleriyle insanı derinden etkileyen ağır abimizin sohbeti de bi o kadar güzeldir. öyle yani gözleri güzel,

aynı zamanda istanbul'un en sağlam kebapçılarını iyi bilir. ama bana özeldir bu bilgisi başkalarıyla paylaşırsa iki yakasındadır elim. net.
esmer yakışıklısı gamzeli mi gamzeli yazar :) bir oyuncuya benzetiyorum ama tam oturtamadım aklınıza gelirse söyleyin.
çok güzel adam maşallah allah sahibine bagislasin nasıl düzgün bir adam anlatamam dans pistinde ise içinden 10 kaplan, 5 yonca evcimik, 2 tolgahan, 4 yıldız tilbe 1 asena çıkıyor ve evet gülmek çok yakışıyor
inek şaban der ki: şu yanağındaki çukurlar var ya işte ölünce beni oraya gömsünler. romanlar der ki: gamzeliii yarimmmm kibar yariiimmmmm. sevdiğinin bunları ona söylemesini istediğim yazar.
zirveden zirveye görüşebilsek de hep aynı sakin haliyle karşılaşmak olası. ama ona ne içiriyorlarsa aynısından istiyorum; çünkü adam zirveden önce ve sonra olmak üzere ikiye ayrılıyor. bir anda ortaya çıkan kıvrak yanlarından sonra eşcinsellikle beraber alışık olduğumuz maskeli hayatı en başarıyla sürdürenlerden. en kısa zamanda bu konuda ders almak isterim kendilerinden. *
sürpriz bir insan. zirvelere habersiz gelişleriyle bünyede sürpriz etkisi yaratıyor. onun da dediği gibi "geleceğim deyip gelmeyenlerdense hiç haber vermeden gelmek daha iyi değil mi?" bence de öyle. katıldığı konferansı yarıda bırakıp zirveye gelişiyle uzun zamandır görüşemiyor oluşumuza son vermiş olduk. umarım falında çıkan mühendise tez zamanda kavuşursun.
eğlenceli birisine benzeyen,güleryuzlu ve habersiz zirveye katilmasindan belliki sürpriz seven sohbeti hoş esmer güzeli yazardir. o kadar güleç bir hali var ki anılarını anlatırken gülmekten anlatmayıp mikrofonu arkadaşına bırakacak kadardır. sohbetinden aşırı keyif alınmıştir. daha çok denk gelmek dileğimiz mevcuttur.
bir abaaaaaa deyişi var, allaah allaaah. can o can.
sanırım amca kıvamında biri.
  • /
  • 3