scherzo

pırlanta gibi bir yazar adayıdır kendisi. umarım bizimle olur her zaman. hoşgeldin.

(bkz: askk)
bu gece bana çello ziyafeti sunmuştur. emeğine sağlık. ayılarock projemizde bizimlasın. *
hem dertleşme hemde sarhoş olma şansını yakaladığım yazar. fena zeki bir adam, efendi, çabuk olgunlaşmış ve mantıklı. hem dinleme hem anlatma konusunda gayet başarılı. zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz, espri kabiliyeti gelişmiş. aynı zamanda kendince projeler geliştiren, aktivist, sosyal, bazı alanlarda lider, müzisyen özelliklerini bir araya getirmesiyle takdirimi kazanmıştır. minik bir tekyön kaçamağı da aslında hiç fena olmadı ama o son vodkayı içmeyecektik be. * hasta haliyle o kadar zahmete girip istanbula kadar gelmesi de, zirveye kısa süre de olsa katılması da ayrı bir beğeni sebebidir. seni tanıdığıma çok sevindim. hep böyle mantıklı ve hayat dolu ol.
sözlüğü katıldığı ve konuştuğu dış ortamlarda tanıtıyor ve öneriyor olması beni delice mutlu ediyor. sözlük sevdalısı olmak, özverili olmak bu olsa gerek. ders çalışmaktan şuan entry giremiyor olsa da kalbinin bizimle birlikte olduğu konusunda hiç tereddüdüm yok. teşekkürler.
orada birileri olduğunu biliyor idim, dert ortağı efenim bu duru yazar, muhabbeti iyi, konuş dinlesin - konuşsun dinle yani... müzik zevki de farklı biraz da popüler kültürden biraz uzak ama sikertzo iyidir iyi.
an itibariyle 2000. hoş oyumu vermiş yazardır. teşekkürleri borç biliriz efenim. ilk hoş oyumu veren yazarımız için;

(bkz: kevbear)
ta samsun'dan ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 için istanbul'a gelen sevimli yazarcan. sözlüğe çok şey katanlardan. saçlar kesilmiş ve tam bir genç ayı olmuş kendisi. tüm katkıların ve varlığın için teşekkürler.
agir basli, muhabbeti temiz ayi adayi. zirvelerdeki tek sorunu sozlukteki nickini lanse etmesi olarak tanimlanabilir sanirsam. bu adam yanimda otururken diger yandan kendisinin nickini soran baska bir yazara `sikli mikli bisey` diye cevap vermek zorunda kaldim, hos degil boyle durumlar.
sol kolumun hala acımasına sebep veren yazar *. güzel karadeniz kıyılarından sonra istanbulda görüşmek gerçekten çok iyiydi.
yüce oç, taze cıvır, henüz girmiş 13, 14 yaşına, edalı işveli sözlük güzeli tadında bir yazarımızdır. beni bir arkadaşıyla kurduğu dine davet edebilecek kadar da cüretkar ve hadsizdir. tanrı* olduğumdan haberi yok sanırım...
yok böyle bir yazar keşke daha önce tanışmış olsaydık diyebileceğim ender arkadaşlardan biri *
bizi bir araya yeşil kafası getirdi. bizi ayıracak olan da yeşil kafası olacaktır. ki zaten artık yeşil değil, o bakımdan soğumama sebebiyet vermiştir kendileri. sokakta görsem selam verilmeyecek hale gelmiştir.

ayrıca, ingilizce tıp okumaktadır bu... bu... daha önce hiç ingilizce tıp okuyan görmediğim için laf bulamadım. ona inat ingilizce hukuk okuyacağım. * o kadar kalın ingilizce tıp kitaplarıyla kas yapmasını bekler iken göbek yapması da ironi.

gitsin uyusun artık biraz. sabaha kadar nöbet tutuyor burada.
telaffuzu " sikertzo" imiş. gaçın la gaçın.
canımın içi sıcaklık kumkuması duygusal depresif ve sevimli yazar.
onun için yaptığım secret yüzünden enerjimi kaybettim. sınavları bitince görüşeceğiz.
her şeye rağmen bu scherzo yu seviyorum tamam abartma altı üstü 5-6 kişiye yazdım sözlükte libido olayını da çok abarttın *
bunca zamandır nickaltı yorum yazmamış oluşuma içerlendim, o kadar konuşmuşluğumuz, atışmışlığımız var yahu. samsun da olup evini dağıtmak, yiyip, içti kaçtı dedirtmek vardı olsun elbet birgün emelime ulaşıcam. adamın dibisin şerzo ağa *
pek zeki çevik çalışkan pek fedakar pek alçakgönüllüdür. her işine koşarım hiç gocunmam. *kendisi tam bir süper ego patlamasıdır. bu arada kendini işlere çok kaptırıp kendine bakmamasıyla dayaklıktır. henüz yeni tanıştığımda sohbet etmeye doyamaz, nasıl her konuda aynı bakış açısına sahip olduğumuza şaşardım. iki insan bu kadar aynı ve farklı olabilir. sonradan yapılan genetik testlerle bunun sebebinin kendisinin annesi olmam olduğu ortaya çıktı. okulumdan zaman zaman nefret etsem de onunla aynı sınıfta olmak kesinlikle en büyük şanslarımdan. iyi ki tanımışım kendisini.
  • /
  • 3