ayı sözlük cinsel sağlık zirvesi

şu anda fikir olarak ortaya çıkmış ve büyük ihtimalle yaz aylarında gerçekleşecek zirvedir.

cinsel sağlık nedir, güvenli cinsel birliktelik nasıl olmalıdır, hastalıklar ve korunma yöntemleri hakkında mitler ve yanlış bilinenler üzerine küçük çaplı kısa bir sunum ve kendi aramızda soru-cevap şeklinde küçük bir panel zirvesi olması düşünülmektedir.

not: izmir ve ankarada da düzenlenmesi muhtemeldir. oradaki yazarlarla da iletişime geçmek gerekir.
scherzo nun "ayı sözlük ve yazarları için nasıl faydalı olabilirim" düşüncesinin dışa vurumudur. bu konuda oldukça bilgi sahibi olması dolayısıyla benimle fikri paylaşmış ve mutlu etmiştir. teşekkür ederim. ilgili zirve onun da uygun bir tarih belirlenerek yakın zamanda zirvetördeki yerini alacaktır.
hem bir araya gelmek hem, daha da önemlisi bu gibi önemli konularda bilinçlenmek adına atılan güzel adımlardan. takdir ettim.
katılımcı sayısına göre materyal temin edilerek katılımcılara dağıtılacak zirvedir. günü 23 haziran olarak kesinleşmiştir.* mini bir çekiliş de planlıyorum haydi bakalım.**
23 haziran 2013 tarihinde saat 13:00 te sugar cafe de düzenenecek olan zirve. sevgili scherzo bize bir çok hastalık, bunlardan korunma yolları ve tedavi sürecinde yapılması gerekenler konusunda bilgiler verecek. son dönemde ilginç ilginç yeni hastalıklar duyar oldum. sadece anal seks ile değil tenin tene değmesiyle de bulaşan hastalıklar var kasık biti gibi hpv gibi. zaten aseksüel moddayım, korkularım da artıyor ve seksten soğudum resmen. bu zirve kesinlikle faydalı olacak. zirvetörden katılım eklemeyi unutmayın.
ayı sözlük özün süzen ile yeniden zirvesi nin devamında aynı gün gerçekleşecektir. arada 10 dk sigara molası var merak etmeyin. *
trample sorucam çalışıp gelin.
zirveye gelmemdeki amacım scherzo çirkefinin düzenlediği etkinlikte olay çıkarmak, onu rezil rüsva etmektir. * * * *
scherzo ile görüştük, pazar 13:00 te sugar cafedeyiz. herkesi bekliyoruz.
scherzo nun daha 1 ay önceden hazırlandığı zirve. çıkan aksilikler sebebiyle oldukça üzgün. cuma günü okulundaki son finali sonrasında bir hocasıyla sorunlar yaşadı. bu zirveyi bu sebeple istanbul'a gelemediği için gerçekleştiremedik. fakat zirve iptal olmadı, sadece ertelendi. onun belirteceği ve uygun olduğu bir günde yapılmasını planlıyoruz. tarihi yenilendiğinde yine bu başlıktan duyuracağız.
scherzo nun okul ile ilgili sıkıntıları geride kaldı, yarın sabah istanbulda oluyor. sorun şu ki yol sebebiyle uykusuz olacak. yine de elindeki broşürleri yazarlara dağıtmak istiyor ama bilgi verme konusunda hazır olmayabilir. yarın sugar cafede saat 14:00 gibi başlayabileceğimizi düşündük.
scherzo nun okul ile ilgili sıkıntıları geride kaldı, yarın sabah istanbulda oluyor. sorun şu ki yol sebebiyle uykusuz olacak. yine de elindeki broşürleri yazarlara dağıtmak ve konuyla ilgili kısa da olsa bir kaç bilgi verebilecek. yarın sugar cafede saat 14:00 gibi yapabileceğimizi düşündük.
yapılamayan zirve. scherzo ailesinden birinin vefat haberiyle istanbul'a gelememiştir. * kendini toparladığında yeniden bu konseptte bir zirve oluşturmasını temenni ediyorum ve zirveyi şimdilik çizikliyorum.