rtelover

yeni bir yazar. hoş geldin.

(bkz: askk)
hoş gelmiş.
dark bear dikkatli olsun, her an alternatif başkanlık sistemi gündeme gelebilir.
400 hoş oy vereceğim yazardır.
hoşgelmiş. inşallah tansiyonunu çok yükseltmeden, sakin sakin yazar. kalp krizi riski genç yaşlı herkeste mevcut. *
nickini görür görmez bir ürktüm. ayı sözlük an'dutch'larına ismini kazıyan kimselerden değildir umarım temennisi ile biraz ürkek ve kekremsi hoşgeldin demek isterim kendisine.
hollandalı mı merak ettiğim yazar.
hoşgeldin, ateşin iradesi seninle olsun dattebayo.
keşke isim seçerken sosyalist bir liderden filan yararlansaymış dediğim yazar. belki daha az yargılanırdı.
önce nickinden ötürü bir çoğumuzun ön yargılı olduğunu düşündüğüm ve "elbette ki isteyen düşüncelerini dile getirebilir" diye düşündüğüm feekat kendisinin "düşüncelerini kendine sakla" yorumunu görünce kendime dönüp "bi kendine gel" diyerek düşüncelerimden vazgeçiren yazar.
bu sefer iddialı gelmiş. oyunu ultra hard modda oynuyor. az kalsın, yazdıklarına sinirlenecektim ama troll olduğunu bildiğim için sustum. *
(bkz: aahahahhahahahahaha)

favori yazarım şu anda. saldır aslan saldır.
(bkz: sözlük trolü)

hani 'allah yar ve yardımcın olsun' hani?
üşenmeden detaylı aradan aratıp tanımlarının bir kısmını okuduğum yazar.
nickinden de anlaşılacağı üzere yaratıcılıktan nasibini almamış bir trol ve gerçek olamayacak kadar saçma. tanımları için eksiye basmaya bile üşendim o kadar yani. sözlük olarak daha zeki trolleri ya da sahte hesapları hak ettiğimiz kanaatindeyim.
şurda yazar olalı üç gün olmasina rağmen belli ki sözlükte dikkat çekmeyi başarmış taze yazar.hoşgelmiştir diyeçeğim ama baya trollükle suçlanmış.entrylerini okuyup karar vereceğim.
sözlüğümüzün bir rengi akp'li olması sorun değil.allah başka dert vermesin kardeşime.lakin akp'den sonra türkiye başlığında ki yazımı referans gösterip yine bir mağduriyet pointi kazanmış.ailesi dindar kendisi de inanan biri olarak başörtülüleri öldüreceğimizi,yada camileri kapatacağımı düşünmüş.yok canım mesele öyle değil.mesele sizin ve partinizin islamın içini boşaltıp sömürmeniz meselesi ve buna oluşan tepki.umarım biraz daha önyargısızı okursun yazılanları.ayrıca din ve islamyet kimsenin tekelinde değil hele sizin haddinize bile değil!
yürekli bir yazar, bu kadar rte ve akp düşmanı varken nickini böyle seçmesi cesaret göstergesi kanımca. umarım hollanda da veya dutchlı memleketlerde değil de türkiyede yaşıyordur dediğim yazar, hoşgelmiştir.
hoşgelmiş safa gelmiş.
yaz kardeşim.burada insanlığa-vicdana sığmayan o kadar şey yazılıyor ki.
illegal örgüt sevicilerini bile bu sözlükte baş tacı yaptılar.
şehit cenazelerine bile bir zafer kazanmış gibi başlık açan seviyesiz insanları savundular burada.
seni de bağırlarına bassınlar.
nede olsa x yazar gönderilince demokratlık aktı bu sözlükten biz herkese açığız dediler görüşlerimiz bir olmasa da gönderilmemeliydi dediler.seni de bağırlarına basarlar bu demokrat kardeşlerimiz korkma.

(bkz: aynı görüşte değiliz kesin trolldür)
kendisinin fikir belirtmesine ihtiyaç duymuyorum, onun yerine klavyeye random bassın, mobildeyse t9 falan açsın daha anlamlı olur diye düşünüyorum. allahtan her görüşe saygılı olacak kadar vizyonsuz değilim sizi çakma hümanistler *
  • /
  • 2