bebek taklidi yapan kızlar

hayatta en tiksindiğim ikinci tip kızlardır. ilki için (bkz: maço kızlar)
ağzına isal olmuş bebeğin beziyle vurmak istediğim kızdır.
komik degillerdir.. sevimli hiç degillerdir... ama dövmekde çözüm degil, agizlarinin üstüne terlikle vurmak da. ortamdan kaçarak uzaklasmak en iyisi..
gerçekten böle mi düşünüosunuuuz *
44 numara ayakkabıyla vuracaksın ağzına.* * * *
bir türlü büyüyememis, zeka yaslari 0-6 yas grubunda takilip kalmis kizlardir.

(bkz: kiz taklidi yapan bebekler)
zeka yaşlarını düşünürsek belkide sorun yaşamayız bunu gerektiriyorsa yapacağımı hiç bir fiziksel eylem ya oturup konuşmak bir işe yaramayacaktır anlayışınız üzere o hala bir bebek zekasına sahipse yani fiziken gelişip zihnen durduysa kısaca geri zekalı ise he deyin geçin
demek ki hoşlanan var da bun kızcağızlar da yapıyor bu davranışı. çevremde yakın kız arkadaşlarım da yapıyor bunu ve onları bozmaktan büyük zevk alıyorum. ama sevgilisi seviyor kızın yani. mevzu garip heterotik işler.
bunlar genelde kokoş hatunlar olurlar, kafalarına kocaman fiyonklar falan takarlar, yatak odalarında ve gardroplarında pembe hakımiyeti vardır hello kittyli pembe donları bile vardır, sabahları uyanınca baş uçlarında duran pembe peluş çerçeveli erkek arkadaşının fotosunu öperek güne başlarlar ve hemen bir doz kozmatikle bağımlılığını gidererek güne devam ederler,kanımca aşırı kozmatik kullanımı yüzünden beyinlerinde tahribat oluşmus ve gelişim bozukluğu yaşayarak bedene ters orantıda zeka geriliği yaşamaktadırlar.
çocuk esirgemenin kapısına bırakıp kaçasım geliyor
http://a1211.hizliresim.com/13/2/fk1gu.jpg
ama bu kızlar sadece sevgililerine yapsalar bebek taklitlerini, yakın arkadaşlarına yapmasalar, aralar açılmasa, bi soğukluk gelmese... dedirtiyor.
genelleme yapmamak gereken durum. yakışanı var yakışmayanı var. bir arkadaşım sevgilisiyle böyle konuşunca benim bile mıncıklayasım geliyor hatunu ama bir diğeri böyle konuşunca (belki de bu arkadaş bebek gibi konuşmayı artık yaşam tarzı haline getirdiği için) ağzına lap lap vurasım, adam ol lan diyesim geliyor. böyle konuştuğunuzda etrafta size tiksinerek bakan insanlar görüyorsanız böyle konuşmayı bırakmanın zamanı gelmiştir bayanlar.
nasıl sevişme faslına geçtiklerini anlamadığım yaratıklardır
aslında 'erkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkk' diye höğüren salak sürüsü
  • /
  • 2