atatürk'ten nefret ediyorum

esra elönü'nü söylemi. onun gibi vizyonu olan kişilerden beklenmesi normaldir, biri çıkıp hz. muhammed'ten nefret etse olacakları tahmin etmek zor değil. bunu da chp'ye yıkması da ayrıca komik, daha şimdiden rte'den nefret eden gençlik var hatırlatayım kendisine. en azından atatürk ona bunu söylemeyi özgür kılmış, ya diğerleri? hemen dava açıyor sayın elönü, göz önünde bulunmak için acaba daha neler yapabilirsin?

http://tvarsivi.com/elonu-ataturkten-nef...
içinde bulunduğu özgürlüğü beğenmeyip, onu daha da boka saracak ideolojilere isteyerek domalan insanların sarfettikleri.
her halde "bizi neden bu kadar erken terk etti diye" açıklaması olan söylemdir. zira bir insanı sevmeyeblirsiniz de sizden nesiller önce yaşamış birinden neden nefret edesiniz ki?
normaldir sevmek zorunda değildir. ben de muhammed'i sevmiyorum ama bok da atmıyorum.
bende senden nefret ediyorum diye cevap vermek istediğim arap.

bu ülkenin huyundan suyundan para kazanıp , bir de türk ırkı için önemli olan birinden nefret etmen açıkçası acizliktir.

bu ülke türktür ve arap olmayacaktır.bu ülkenin ataları şamandır ve yeniden şamanizm tekrardan yücelecektir.

araplara ihtiyacımız yok...ve git!
sevmek zorunda da değilsin ama madem nefret edecek kadar karşısındasın gerçekten neden onun kurduğu, insanlarının ona sonsuz saygı beslediği bir ülkede yaşamak istiyorsun? madem sana fikirleri ters, madem laiklik hoşuna gitmiyor, neden dini kurallarla yönetilen müslüman bir ülkeye göç etmiyorsun? neden bu ülkeyi nefret ettiğin bu adamı sevenlere bırakamıyorsun?
ingilizcesi 'ı hate atatürk' olan cümledir