sevgiliye gül alındığında verebileceği tepkiler

benimki "bu ne? ne yapcam bunu, götüme mi sokcam?" dedi. evet bunu bana dedi. hayvanoğluhayvan
bide hayatımda ilk kez bi erkeğe gül aldım. aldığıma da pişman oldum. piç.
çok aldım da bana alan olmadı. çok mu kadınsı buluyorlar bilmem. sadece saçmalık böyle düşünmek. oysa ne özeldir.
gerçi o da ilk kez birinden gül alıyormuş. sanırım aşırı heyecan yapıp, sigortaları yaktığı için ..götüme mi sokcam? dedi.
eski köye yeni adet olarak türemiş zorlama bir adettir. * fakat gül konusunda hevesli birisi ile karşı karşıyaysanız dikenletlerle her an muhattap olabilirsiniz.
bana da sevgilim gül alsa mesela ben de dumur olurdum. ne bileyim alışmadık götte don durmaz, yadırgarım, garipserim, evdekiler de işkillenir zaten. ben olsam ben de öyle düşünürüm kıllı börtlü bi adama kim neden gül alsın.
benim tepkim şu oldu: delirdin mi, annem görse ne diycem??? ama hoşuma da gitmedi değil, saklıyorum hala dolapların arka köşelerinde.
herkesin içinde hediye vermek bana yapmacık geliyor gösteriş budalalığı 'sevgilim var benim biz onla sikişiyoruz'culuk geliyor, ama başbaşayken verirse, çok mutlu olurdum, hatta öper sarılır, bir şarap açar sevişir yemek yapardım
ben mutluluktan aptala dönerdim herhalde... ilk entrye bakınca kendime ne kadar kolay mutlu edilebiliyormuşum lan ben dedim...
anlamsız anlamız güllere bakıp "bu ne" demişti o an anlamalıydım ondan bi sikim olmayacağını.
ben "ya inanmıyorooom" diye boynuna atlamıştım. o da saksıda sev sunları diye kızmıştı, bu kız hep böyle.

edit: 'böyleydi.
bana bi kere alınmıştı da utancımdan yerin dibine girmiştim, bana çiçek kadına verilmesi gereken bir şeymiş gibi geliyor, allah ikincisini göstertmesin, gül ne layn
gül aşkın anlatabilmesi icin en güzel araç.aşkın en güzel hali.
dikenlerini makasladıktan sonra götüne sokması ve akabinde anüsünden sızan gül suyu eşliğinde keyifli bir anal sekse davet etmesi. lan bir insan çiçek aldığında ne tepki verebilir? tabii ki "eheh teşekkür ederim ya ne gerek vardı" şeklinde hafif kızaran yanakları ile kenara çekilecek, sanki annesine küfür edilmiş gibi bir çicek yüzünden toplum baskısı, cinsel kimlik, heteroseksizm, erkeklik, maskülenlik gibi stereotiplere girecek zevksiz eşcinsel mağara adamlarına zaten neden çiçek alayım aq? suratında parçalarım o çiçek demetini.