ask olsn

hoş geldin yeni yazar.

(bkz: askk)
3ün5inlafi'cim çok naziksin... ayni hissiyatı ben de taşıyorum. hosbulduk arkadaşlar.
geleceğe dair benzer planlara sahip olduğum, aynı zamanda kafa dengi tabirini tam olarak karşılayan yazardır benim için. akademik kariyerinde başarılı olacağını umuyorum. * tanıdığıma çok memnun oldum. en en kısa sürede görüşülmeli ve bazel de gelmeli. * ve ask olsn hep burda kal, hep de yaz.
vallahi beyefendi mi beyefendi, nazik mi nazik, bu haliyle de gay olduğundan bile şüphe etmeme vesile adam. üzerinde madilik denemeleri yapamadığım için kendimle kavga etmeme sebebiyet veren en asil duyguların insanı.
hiç bir ayrıntıyı kaçırmıyor. pek dikkatli maaşallah. .. ondan gizli bişi yapmak mümkün değil. seviliyosun dostum.
oww paşam *

sizleri online görmek sevindirdi..
biraz baktım ve herhalde ak lgbt üyesi. üzülme canım onlarla da sevişilir*
sözlük yeniden açıldıktan sonra yazan çok az kişi var. belki de yazma motivasyonunu bulamıyorlar bilemiyorum.

ask olsn'u tanımam etmem. fakat gözüme çarptı seri eksilenmiş. ne bok yedi diye baktım. bir halt yediği de yok. fikir belirtmiş ki bu arkadaş 8 senedir hemen hemen aynı şeyleri yazıyor.

mütedeyyin biri; inanan biriyim demiş bir yazısında. akp'yi övmüş ve bunu geri durmaksızın çeşitli mecraları örnek göstererek yapmış; bu da olabilir beni ilgilendirmez.

benim durduğum yer ile ask olsn'un durduğu yer çok farklı. e mübarekler sizin de öyle muhakkak. ask olsn arkadaşımız seneler önce bu kadar göze batmamışken, sözlük içinde bir renk olup gitmişken bu tahammülsüzlük neden? iktidarın hıncını ask olsn'u eksileyerek mi çıkarıyorsunuz? relax!

eksileyen dostlar: kendinizi sevin. kendinizle ilgilenin. ne bileyim gidin ağaca filan sarılın.
sahura uyandım. erkenciyim biraz.
pasif olup olmadığınızı merak ettim açıkçası.
özellikle ortalık karıştırmak için gelen ne olduğu belli olmayan bir tip. kendisi hakaret etmez gibi görünüyor. gerçek yüzü ise çok farklı. kendisi gibi olup hakaret edenleri pek bir seviyor. duruma göre dinciliğe duruma göre ırkçılığa duruma göre eşcinselliğe duruma göre mağdurluğa oynuyor. çiğ ve sahtekar derler bunun gibilere.

ümit özdağ gibi bir salyalı ırkçının destekçisi.
entrilerini okurken hissettiğim:


ama sözlükte böyle bir insanın olması iyi bence. ortaya attığı anti tezler olmasa kimsenin bişe yazacağı yok. ahlakçılığı olsun faşistliği olsun bu insan neden böyle, nasıl bu hale geldi bilinmez ve üzücü tabi ama sözlükte bir trafik oluşturduğu muhakkak.
geçen hafta bimden dost yoğurt almaya gittiğimde karşılaştık. kendisi de hattını bimcell'e taşımak için evrak dolduruyordu. vodafone a da türk telekoma da turkcell e de çok kızgındı. sözlüğe niye girmiyorsun diye sorduğumda da büyük yemin ettim artık yazmıcam dedi. şimdi kızlarsoruyor.com da kızlık zarının ve bakireliğin önemi ve korunması hakkında genç kızları bilinçlendiriyormuş.
adını görünce hep aklıma bu geliyor