sevgilisini bir kere bile aldatmayı düşünmemiş insan

an itibariyle yalan olmuş insan olabilir, başlık yazarın kulağına suyu kaçırmış olabilir. bu ben oluyorum dersem yalan olur, olmuyorum dersem de yalan olur aslında. öyle çok sevgilim olmadı* benim ya da ben gerçekten daha önce sevmedim ve sevilmedim. az da olsa insanın aklından geçer sanırım yakışıklı/güzel bir insan gördüğünde o kişiyle sevişmek gibi şeyler düşünür ya da flört edebilir her neyse işte bunu düşünmeyen insan gerçekten en asıl duyguların insanıdır. ama uzun zamandır bu kadar çok severken gerçekten düşünmedim bunu, sanırım bu tek taraflı değil, sefgili de sefgiliyse buna fırsat kalmıyor olsa gerek.
varsa bana iyisinden bir düzine ayırın...
eski 7 senelik ilişkimde içinde olduğum ruh halidir bu efenim, bir kere bile aklıma gelmemişti lakin kendisi evlenmek için tarih bile alınmışken tenis hocasına kaçmıştı. uzun süre hayretler ile tebrik etmiştim kendisini.

not: düşünmemek derken yeltenmemeyi dayanak noktası olarak aldım
sanırım nesli tükenmiş olan insan türüdür. ya da ben hiç rastlayamadım. *
adam gibi adam demeyeceğim tabii ki * ama rahatlıkla "insanın hasıdır" diyebileceğim kişidir.

(bkz: seviyorsan git sarıl bence)
yoktur.söylemişse yalan söylemiştir.
çok seven, değer veren, sahiplenen; şekli ve cinsel anlamda gözü çöplükte olmayan insandır. çok nadir de olsa bunlardan hala var. hatta şu an bunu okuyan ve aldatma olgusunu beyninden tamamen silmiş olanlar varsa bana ulaşsın; karşıma alıp konuşmak istediğim konular var.
aldatmayı düşünmek daha geniş kapsamlı birşey, ciddi bir planın düşünülmesi falan kastediliyor olmalı. sevgilimin haberi olmadan ben bu kişiyle nasıl seks yapabilirimin düşünülmesi vs. kastedilen sadece sevgilinden başka birine cinsel çekim duymaksa, bunun önlenilebilir birşey olmadığını düşünüyorum, sokakta yanınızdan geçen veya televizyonda gördüğünüz birisine de hemen cinsel çekim duyabilirsiniz, saniyelik bile olsa "oha ne taşmış lan bu, yavrum" tarzı düşünceler aklınızdan geçebilir. bu tip bir cinsel çekim ile aldatmayı düşünmek arasında dağlar olduğunu düşünüyorum. tanımlama bu şekildeyse buyrun benim diyebilirim herhalde. ilişkinizden ne beklediğinize bağlı olarak değişecek bu durumun çok da garipsenecek veya imkansız birşey olmadığını da düşünüyorum. geylerin hepsinin de kazanova modunda yaşamak istiyor olması çok çirkin bir genelleme bana kalırsa ve astarı da yok.
kendini ve eşini tanıyan , oturaklı kişilerden beklenecek hareket.