seks sonrası sendromu

boşalmış bünyenin seks sonrası suçluluk duygusunu yaşama sürecidir.

(bkz: seks sonrası kişinin kendini sorgulaması)
ingilizcede post ejaculation syndrome diye geçen kavram.
zevkten açılan duygu kanallarımızın geçirmiş olduğu süperlüx kalitede bir heyecan biçimidir.
yanınızdakinin kıçını dönüp uyuması sonrası anlık yalnızlığa iten sendromdur. az önce içiçe geçtiğiniz, altlı üstlü türlü pozisyonlara girdiğiniz adamın bir anda uykuyla sevişmeye başlamasının yarattığı travma yataktaki adamın seks tarihini sorgulamak yerine doğru kişiyle yapılacak başka bir seksle ancak atlatılabilir.
her defasında farklı geçirdiğim sendromdur. pişmanlık, sevinç, sevgi, aşk, nefret diye uzayarak gidiyor hissiyatlarım.
hakkaten ilginçtir.
bu derece yüksek düzeyde bir zevki bize hediye eden doğanın, bizi uçurduğu yerden acımasızca aşağıya bırakıvermesidir.
gerçek yaşama geri dönüş şokudur. bir düşten, adeta yere düşerek uyanıştır.
tek teselli, tekrarlarının yaşanabileceğine ilişkin umuttur.
valla seks yaptığımız mı var ki sendrom yaşayalım abi. hasret kaldık sendromlara mendromlara girmeye. tililitililitilili. kıpss.
soğuk ter damlalarıyla ıslanıp, birlikte alınan bir duş şeklinde hayalini kurduğum sendrom. benimki öyle olmamıştı. çünkü duşa girecek değildik orada. çıkardığımız giysileri giyip dışarı çıktık. onu bir daha hiç özlemeyeceğimi düşündüm. ertesi gün özlemeye başladım. kaç hafta sonraydı unuttum, özlemem geçmiş. o günlerden beri pek isteğim olmadı, biriyle buluşup deneyim kazanmak için. şimdi de çok hevesli değilim.
olm seks sonrası nasıl sendroma giriyonuz lan. nasıl bir bünyeniz var anlamış değilim. ben yaptığım her seks sonrasında gayet mutluydum amk. bende mi bir arıza var anlamadım ki. hatta her bir seks sonrasında hadi bi daha diyebilmişlerdenimdir. sendrom mendrom yok yani. her sendroma girmeye de ne meraklısınız arkadaş. dopamin diye bir şey var sizde salgılanmıyor herhalde hipotalamuslarınızı bir kontrol ettirin bence.
ben gülerim abi ne sendromu. sendromsa da yine gülerim. gülme sendromu olur. of ne çok sendrom dedim.*
sıradan biriyle sex yaptığım zaman bi pişmanlık gelmiyor değil. bi anda hetero kesiliyorum. hele rolum gereği bazen partnerimden önce boşalıyorum, o sırada partnerim de boşalmak için vücudumu okşuyor, dudağıma yapışıyor. kendimi tecavüze uğramış hissediyorum.ama ama.. hoşlandığım biriyle boşaldım mı, o hunharca sevişmekten sonra gelen tatlı yorgunlukla sarılıp dinleniyorum. yani karşınızdakine bağlı her şey.
yaşamadım, nası giriyoruz buna bi anlatsanıza ya .d