ilk seks

herkes için oldukça önemli olan bir olgudur, örneğin zor olursa seksten soğutur güzel geçerse seksi seversiniz. o yüzden kimle yapıldığı da çok önemlidir. temizlik yapmadan sakın yapmayın diyebiliriz, bir de kayganlaştıracak bir madde kullanmadan yapmayın. benim için berbat geçmişti, tam ortasında kusmuştum.
tarihi tavşanlara kadar dayanır. insanlar yapacak değil ya, onlar kadar masumu var mı?
eşcinselliğimi sorgulatan bir seksti gerçekten. evet erkek bedeni çok tahrik edici gözüküyordu ve sıcaklığını hissetmek güzeldi ama ne anal seks hayallerimi süslediği gibiydi ne öpüşmek ne yalaşmak. önünüzde çok hoşunuza giden bir cisim var ama hiçbir şey yapamıyorsunuz. dizlerinden baldırına kadar yalıyorsunuz ama bir şey eksik. penisini, göbeğini, göğsünü her yerini ama her yerini elliyorsunuz, sıkıyorsunuz, yalıyorsunuz ama yok, içinizdeki o duyguyu tatmin etmiyor. o bedenden bir türlü istediğinizi alamıyorsunuz, hiçbir şey yapmıyorsunuz gibi ama bir yandan da vazgeçemiyorsunuz, bırakamıyorsunuz. hadi bitti, giyinelim diyip tekrar birbirinize yapışıyorsunuz. tekrar tekrar tekrar.

sanki hiçbir şey yapmamışım gibi, diyorsunuz, otelden çıkıp tramvay durağına yürürken. millet pişmanlık duyguduğunu söylüyor, insanlardan utandığını söylüyor, insanların anlayacakları paranoyasına kapıldıklarını söylüyor ama yok! sanki hiçbir şey olmamış gibi bakıyorsunuz insanların yüzüne, hiçbir şey olmamış gibi rahatsınız, her zamanki rutinlerini her zamanki hislerinizle gerçekleştiriyorsunuz.

19 yaşıma kadar heyecanla beklediğim şey bu değildi sanki. sanki bu genç adam ilk seksime eşlik eden o özel insan değildi de sokaktan geçen herhangi biriydi. benimle beraber tramvay durağına yürüyen herhangi biri. tramvayda konuştuklarımız her arkadaşımla konuştuğum cinstendi.

"belki üzerinden bir iki gün geçince ne yaşadığının farkına varırsın, belki de heyecandan hiçbir şey hissetmiyor gibisindir..." bir iki gün de geçti ama hislerim değişmedi.
çocukluğun seks olmayan ama sekse hazırlayan deneyimlerini görmezden gelirsek, benim açımdan, ergenliğimin geçtiği yazlık memlekette, istanbullu bir iç mimarla careless whisper eşliğindeki öpüşmelerle başlayıp orgazm ertesinde now we are free ile noktalanan inanılmaz deneyimdir. sevişme sonrası mosmor dudaklarla eve dönmek biraz zorlayıcı olsa da tenin ince hazları için değer koçum.
insanların gereğinden fazla anlam yüklediği şey. ilk sıçış gibi bir şey.
5 6 yaşındaydım sanırım sözlük.
kötü ve kötü sonrakiler güzeldi
ilk sex deneyimi genelde adamın başından aşağı 40 tas su döktürür bu su götürmez bir gerçektir
henüz yaşamamış olduğum şey
bakir olduğum için hiç tatmadığım duygu. acaba nasıl bir şey ya yapanlar anlatsın. miyok.

(bkz:yersen)
28 eylül'de yıl dönümümü kutlayacağım. kötü geçmişti.
muhtemelen birkaç hafta önce yıldönümü geçti, hatırlamak bile istemiyorum. (bkz:suç sende değil bende)
ilk seks , ikinci seks , üçüncü seks ... devam edip gidiyor liste. güzeldi, o kişiyle görüşmek isteyip görüşememiştim çünkü kendisi istememişti ama şimdi fotoğraflarına bakınca yinede kötü hatırlamıyorum. tamam kabul *** küçüktü :d ikincisi ve devamı aynı kişiyle oldu hala da görüşüyorum araya 1500 küsür kilometre girdi.


kısaca bana şans dileyin uleyn :]
bazen eşcinselliginizi bile sorgulatabilir.
berbattı ya hatırlamak bile istemiyorum :(
yukarıdaki entryimde de belirtmiştim. bugün yıl dönümü. *

valla benim ilk seksim bir kadınlaydı,erkeklerle de biraz zaman sonra oldu.yani ıkisi de güzeldi ne bileyim
sorular üzerine:yeap,ı am bi
  • /
  • 2