tanri

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin. yazıyor.

(bkz: askk)
sonunda kendisi bulunduğuna göre ateist yazarların tepkisi merak konusu. *
evet atayizler söz sizde. *
şirk koşmuştur, hüloooğğhh*
nickini çok yaratıcı, ilgi çekici, müthiş bir özgüven, alaycılık, kibir sonucu oluşturduğunu düşündüğüm yazarcandır.
umalım ki entrileri aynı duygulara sevk etsin hırpalasın sarssın göbüşlerimizi...
ve umalım ki gereksiz tepkilerle uğraşmasın...
hoşbulmuştur .

aslında son derece mütevazı olan ruhani oluşumdur.en çok da göbüşlü insanlarını sevmektedir.

bitmek bilmeyen sevgisiyle kendisini yalanlayanları bile sevecek ve değer verecektir.en olmadı kendisinden hoşlanmayan insanları ego katsayısıyla çarpar.

sözlüğe hoş gelmiş, iddialı gelmiş yazar can. valla nickini görünce aha da basıldık dedim. din min atıp tutuyoruz, geldi ayar vermeye gibi bir ürkme hasıl oldu ya neyse hayırlara vesile olsun inşallah.
morgan freeman da gelmiş. hoşgelmiş.
dediydim "o" içimizden biri diye.tanrım tek başına koyma kulların
yalnızlığa ancak sen dayanırsın. * * *
adına yazılmış entryleri yeni görmüştür ve çok teşekkür etmektedir.sağolun varolun. *
imana gelmem için kendisi acilen soyunmalı moyunmalı bir part. pardon bir ibadet şeysi vahyetmesini başta kendisinin soyunup sonra nurilerini soyması gerektiğini düşündüğüm yazar can.
aslında hiç cevap vermeyi bile düşünmüyordum da tutamadım kendimi.kendisi tam bir ergendir.
sözlükte sevdiğim bir yazar hakkında yaptığım bir esprinin ucunu bucağını tutup eğip bükerek lafı tam anlamak istediği gibi anlamış,sonra da 'yaa pfff bana cevap verirse ve ben verecek cevap bulamazsam cool luğumdan cevap vermedim havası takınmama yardımcı olsun' diyerekten entrysine 'sus konuşma sus' şeklinde bir kısım eklemiştir.
ben bu sözlükte kaldığım süre boyunca * ne zaman ne konuşacağımı hiç kimseye sormadım.
ve evet über zekiyim.tamam?
haa ama eğer 'olm geçen olmuyorneyapsamolmuyor a bir laf soktum görmeliydin' şeklinde hava atmak falan istersen bu entry i silip hiç birşey olmamış gibi de davranabilirim.hevesin kursağında kalmasın.
hadi öptüm. *
düzeltme : yıldızlı bkz zımbırtısı.
nickaltıma yazdığı entry nin 'bir lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye ' tadındaki giriş cümlesiyle beni haksız çıkarmayan 'ruhu ergen ' yazar.
(bkz: last of the kezbans)
şu ana kadar bana ithafen yazdığı entrylerine genel olarak baktığımızda,kendisi hep yanlış anlaşılıyor.öyle diyor yani.kendisi hiç bir zaman yanlış değil.hep yanlış anlaşılıyor ama.yahu insan bir durup düşünür.ayıptır.
(bkz:#152409)
benden bu kadar.otur bir düşün bence.beni tanımayan bir insan bana niye bu kadar laf anlatmaya çalışır,acaba bir hata yaptım mı gerçekten diye bir düşün.bir de durup dururken tanımadığın birine neden laf attığını da düşün tabi.malum olayların başlangıç noktası bu sonuçta.karakterin hakkında bir fikir verebilir sana.
çık ifidirsin tinrimciğim
bizim bi iş vardı hani,ne oldu o,bi el atsan diyorum...