anlam verilemeyen gay davranışları

gaylere özel sıradışı davranışlardır. bunlardan birisi büyük çoğunluğun aktif/pasif ayrımına gitmesidir.diyelim ki çok sevdin adamı ve ilişkinizin başlangıcında seksle ilgili minicik bir diyalog bile geçmedi.aktif/pasif yönelimini bilmiyorsun.ama pasif olmayı da sevmiyorsun. olaylar gelişti adam da pasif değil , çık işin içinden.aktif/pasif ayrımına obsesiflik derecesinde takmış olmalarıdır ve bunun aşk hayatını etkiliyor olmasıdır.seviyorsan her şeyi yaparsın gibi geliyor be.konuştuğum tiplerden biri bu yüzden konuşmayı kesmişti benimle.kurduğu cümle de:"aktif olmasaydın sana aşık olurdum." hayırlısı deyip geçiyorsun sonra da.
çok maskünel tiplerin aşırı kadınsı olması hatta kaytan bıyık altına pembe ruj sürmesi. abi ya tamamen feminen ol yada o güzelim erkek görüntüsünü kırıtmalarınla piç etme.
"seni çooook seviyorum ama çok kıskanıyorum ve sana güvenemiyorum" diyerek salya sümük ağlayarak, son kes sarılayım, son kez göreyim diyerek 1 yıllık ilişkiyi durduk yere bitirmek ve çekip gitmek.