can yaman

ilk olarak gönül işleri dizisinde boy gösteren, bedir karakterini oynayan oyuncu adayı. şimdi de inadına aşk dizisinde yalın karakterini oynuyor. genç oyuncu adayının son dönemde homofobik olduğu konuşuluyor. bir takipçisinin "asla oynamam dediginiz bir karakter var mi kafanizda?" sorusuna "var, var, eşcinsel rolü oynamam" diye cevap vermiş. sonrasında "katil,psikopat ya da sapık biri olabilir ama eşcinsel rolü olmaz öyle mi?" sorusuna da "ben o rolde basarili olamam, zaten beni de oynatmazlar.. oyunculuğu keyif aldigim icin yapiyorum, keyif almayacaksam niye yapayim" demiş. sonra zaten olay kopuyor. sonrasında gelen yorumlara hiç cevap veremiyor. oyuncu olmak için keyif almak gerekiyormuş, bence eşcinsel rolü denemeli, belki de keyif alacaktır, denemeden kimse bilemez öyle değil mi?

şurada; https://twitter.com/canyaman1989/status/630311811414405120
çok itici bir herif. gay olsa bile itici olacağı kesin. zaten nedense geçmişinde hep bir yüzücülük ya da basketbol kariyeri olan adamlar pek bir itici görünüyorlar. hormonlu çam yarması mübarek asdfadfsda.
verdiği röpü okudum. eşcinsel meselesinden taciz meselesine atlamış. nası çağrışım yapmışsa. bilinçaltı kirli demek ki. zaten oynadığı dizilerin kalitesi belli. wattpad yazarlarının senaryosunu yazdığı diziler. yine aynı "yazarların" kitaplarına falan kapak oluyo kendisi. burdan sadece ergenlerin idolü olmak istediği anlamını çıkarırım. ve böyle birinin hollywooda falan gitmesi imkansız. ama hasbelkader gitti. orda bu tavrının tam tersini ortaya koymak zorunda kalacağını izlemek zevkli olurdu. bi oyuncu ne kadar lgbtye göz kırparsa o kadar ekmek yiyo. mesela taylor lautner gibi örnekleri ele alalım, böyle twilighttan sonra falan kariyeri sönen. ilk fırsatta gay oynayacaklar, küle dönen kariyerlerini küllerinden yeniden doğurtmak için. #rez

ama canın bunlara kafa yormasına gerek yok zaten türkiyedeki ezik kezban izleyici profili sayesinde ekmeğini afiyetle yer.