can yaman

ilk olarak gönül işleri dizisinde boy gösteren, bedir karakterini oynayan oyuncu adayı. şimdi de inadına aşk dizisinde yalın karakterini oynuyor. genç oyuncu adayının son dönemde homofobik olduğu konuşuluyor. bir takipçisinin "asla oynamam dediginiz bir karakter var mi kafanizda?" sorusuna "var, var, eşcinsel rolü oynamam" diye cevap vermiş. sonrasında "katil,psikopat ya da sapık biri olabilir ama eşcinsel rolü olmaz öyle mi?" sorusuna da "ben o rolde basarili olamam, zaten beni de oynatmazlar.. oyunculuğu keyif aldigim icin yapiyorum, keyif almayacaksam niye yapayim" demiş. sonra zaten olay kopuyor. sonrasında gelen yorumlara hiç cevap veremiyor. oyuncu olmak için keyif almak gerekiyormuş, bence eşcinsel rolü denemeli, belki de keyif alacaktır, denemeden kimse bilemez öyle değil mi?

şurada; https://twitter.com/canyaman1989/status/630311811414405120
çok itici bir herif. gay olsa bile itici olacağı kesin. zaten nedense geçmişinde hep bir yüzücülük ya da basketbol kariyeri olan adamlar pek bir itici görünüyorlar. hormonlu çam yarması mübarek asdfadfsda.
bugün işsiz gibi can yaman diye aratıp youtube dan ne kadar magazini varsa izledim. aslında kendisini tanımıyordum çünkü televizyon izlemiyorum ama şimdi benim için bile ünlü biri demek ki güzel reklam olmuş. kocaman bir pr çalışması (herkes gibi). kibirli vahşi cazibe olarak tanıtılmak da garip olsa gerek, kaldırabiliyor demek ki, belki de sadece iyi bir oyuncu..
can yaman - madrid havaalanı vs. türkiye havaalanı
iyi reklam oldu adama bu skandal dan önce tanımayan teyzeler falan vardıysa bile artık can yamanı bilmeyeni arka odaya götürürler.
kendisi bana bu olayların evvelinde de enaniyeti fazla biri gibi geliyordu "ünlü" olmak bu kadar kolay olan bir zamanda kötü ünlü olmanın da bu kadar kolay olduğu anlaşılmıştır