amedspor

bugün bursaspor'u 2-1 yenen takım. daha öncesinde semih'in vermiş olduğu asker selamıyla gündeme gelmişti. özellikle şoven kitlenin "terörist bunlar" şeklinde hedef gösterdiği bir takım.
endüstriyel futbol umrumda değil, ilgilenmem pek. takım felan da tutmam.
lakin şovenistlerin şekilden şekle girip kudurmasına sebep olan bugünkü galibiyetiyle sevindirmiş olan takımdır.

her biji amedspor asdfghmkl

edit: bursasporu kupadan da elemiş asdfghkkl
baraj yerine hendek kurmasını beklediğim takımdır baraj biraz sallantılı olabilir çünkü riske gerek yok.
çeyrek finalde kupayı ciddiye alan bir süper lig ekibinin hava gazını almasını dilediğim kulüp. umarım maçı da deplasmana düşer yine zira istiklal marşımızı protesto eden; saygısızlığı sadece bununla da kalmayan çirkin, tarih bilmez tribüne kat'iyen tahammülümüz yok.
ankara katliamında şehit düşenler için saygı duruşunda bulunulan maçta, saygı duruşunu ıslıklayan; keza isidin fransada yaptığı katliamda hayatini kaybedenler için düzenlenen saygı duruşunu yine ıslıklayan, başka ülkelerin(yunanistan) marşını ıslıklayan nalet olası, saygısız edepsiz mi edepsiz böyle tu kaka tribünlere sahip spor klübü.ay pardon, amedspor tribünü değildi o.


ilk taşı günahsız olanınız atsın mi diyorlardı ne?
çeyrek final müsabakaları çift maç eleme usulüne göre oynanacak.bu da takımın evinde maç yapacağı anlamına geliyor.kesinlikle tribün kapatma cezası alması gereken kulüp,yoksa geçmiş maçlardaki yedikleri haltları tekrarlamaları kaçınılmaz.zamanında " mustafa kemal'in askerleriyiz" seslerine anlamsız cezayı kesen pfdk,bu densiz sözde takım taraftarlarının yaptıklarına neden göz yumuyor?