28 eylül 2016 beşiktaş dinamo kiev maçı

son türkiye ve ukrayna şampiyonunun, şampiyonlar ligi'ndeki karşılaşması. beşiktaş'ın savunma hattı biraz zayıf hele ki bu zafiyet önemli maçlarda takımı daha etkiliyor fakat kiev'in de öyle iyi bir form grafiği yok. maç tempolu geçer ve iki takım da gol bulur gibi geliyor bana, bahiste 1.5 gol üstüne yüklü gireceğim maç olacak aynı zamanda.
vf arenada oynanacak maç. yayın tivibu üzerinden verilecek. ülke puanı için, beşiktaş takımının puan ya da puanlar almasını desteklediğim maç. ülke sıralamasında ukrayna ile arka arkayayız çünkü.
hem gruptan çıkmak hem de ülke puanına yapacağı katkı için kendi saha ve seyircimizin itici gücü ile kazanmak zorunda olduğumuz maç
1-1 berabere biten maç olmuştur.
ilk yarısı beşiktaş'ın bariz oyun üstülüğüyle 1-0 bitti. ikinci yarı ise kiev oyunu dengeleyerek skoru 1-1'e getirdi ve maç böyle tamamlandı. kiev ilk bölümde, beşiktaş'ı sadece izledi, atmosferin tesirinde kalarak epey vasat futbol çıkardı. * beşiktaş bu durumu fırsat bilerek 2. golü de atmalıydı.
mario gomezi çok arayacagimizi gösteren maç olmuştur. 1/0 ondesin al cenk tosunu çıkart abubakar ı saldır be kartalım. galibiyetle bitirsek çok güzel olacaktı. umarım bu 2 puan kaybını çok aramayiz.