5 eylül 2016 hırvatistan türkiye maçı

türkiye'nin 2018 dünya kupası avrupa elemelerindeki ilk, kağıt üzerinde eleme grubundaki en zor maçı. avantajımız, ev sahibi takımın seyircisiz oynayacak olması. kemik kadrosuyla kazanmaya yakın gösterilen hırvatistan mı, yoksa rotasyona giderek genç kadroyla sürpriz arayan türkiye mi?
2018 dünya kupası için oynanan eleme maçlarından biri. büyük bir keyif ve heyecanla izleyeceğimden eminim. türkiyem'e güveniyorum, sonuna kadar yanınızdayız aslanlar! vurduğunuz gol olsun!

bu arada maç, 21,45'te tv8'de!
ilk yarısı rakitic ve hakan çalhanoğlu'nun karşılıklı golleriyle 1-1 tamamlandı. hırvatistan'ın boş kaleye atamadığı bi pozisyonu var ve üç topu direkten döndü, ilk 45 dakika şanslıydık.
ikinci yarıda gol yok. maç sonucu 1-1
bu futbolla hırvatistan'la 10 maç yapsak 9'unu kaybeder 1'inden beraberlik koparırdık, dün de öyle oldu.
çalhanoğlu zaten frikik olur da gol atar diye sahada. başka bişeyi yok. onu da yaptı, 1 puanı aldırdı. yoksa kazma cenk ile vasıfsız oğuzhan ile adam geçmeyi beceremeyen şen ile iş çok zor. bir de beklere şener ile ismail'i koymuş. ve dikkat ederseniz arda, selçuk, caner, gökhan, burak yok. neden? fatih hoca onlara kızmışmış. fatih terim kazandığı parayı gram hak etmiyor. edemiyor.