4 çocuğa taciz ve tecavüzden 24 yıl hapis cezası alan dernek başkanı

sinop'un gerze ilçesinde yaşanan kuran kursu faciasıdır. gerze’de islamcı gençlik ilim ve hikmet derneği başkanı rafet ermiş, akp istanbul milletvekili aday adayı olan bir avukat tarafından savunulmuş. şimdilik 24 yıl olsa da zaman içinde bu hafifletici bir şeyler bulunarak 3-5 yıla yine sokaklarda dolaşmaya başlar. haberin detayları kan donduruyor.

http://www.birgun.net/haber-detay/islamc...
evet, kuran kursuna giden bir çocuk ve babası adama komplo kurmuş. aslında adam hatim indiriyordu. paranoyak falan mısınız? evet çocukları manipule etmek çok kolay, iftira bile olsa gerçekten birilerinin kendi çocuğunu böyle bir şeye tanıklık ettirecek kadar profesyonel olduğunu düşünemem bile. yani imkansız. adam pedofili ve çocuklara yaptığı bir cinsel taciz söz konusu, gelmiş iftira olasılığı sorgulanıyor. onun yerine adama verilen cezayı sorgulasak?
aramızda ne garip insanların var olduğunu da görmemize olanak sağlıyor. aç bi bak google üzerinden araştır, bir çok haber portalında bu haber var. ama tabi içinde islam ve akp olunca ananızı sikseler "iftira olmadığı ne malum, annem yalan söylüyor" dersiniz. osmanlı aşığı islamcı dernek başkanımız osmanlıdan sadece oğlancılık kavramını benimsemiş belli ki 8-9 yaşında çocuklara tecavüz edebiliyor. ömür boyu hapis cezasına çarptırılması gerekirken 24 yıl ne yahu.
haberin devamı kan donduruyor, doğru ama maalesef bununla sınırlı kalmıyor çünkü "iftira olmadığı ne malum!" zihniyeti devreye girerek insanı hayrete düşürüyor. bir de ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası yerine ödül gibi 24 yıl hapis cezasıyla ucubelik daha da somutlaştırılıyor.