heteroseksüellerin cinsel tercihlerine saygı duyuyorum

bi de 13 yaşında kız çocuklarını görüyorum. yanlarında 20 yaşında heriflerle. sarmaş dolaş... tamam heterolara saygım var. takdir-i ilahi ama iğrençleşmesinler. yöneldikleri şeyin fokunu çıkarmasınlar. hep avrupa özentiliğinden oluyor bunlar.
lgbt bireylerin duyabileceği saygı şekli. neden olmasın, onlar da insan.

(bkz: cinsel tercihlerine saygı duyuyorum)
benim de heteroseksüel arkadaşlarım var.ama etraf yanlış anlar diye sosyal ortamlarda yan yana gelmekten çekiniyorum.ülke olarak buna hazır değiliz.
onların da bu ülkenin bir parçası olduklarını unutmamalıyız ve onları böyle kabul etmeliyiz. ben fırsat buldukça onlarla sohbet edip onları anlamaya çalışıyorum.
böyle gidip karşıcinsleriyle tanıştıkları kafeler, barlar bile varmış. ben bir tane heteroseksüel arkadaşımın ısrarı üzerine gittim, hem sevmediklerini söylüyorlar, hem de mekanlardan çıkmıyorlar. et pazarı gibi. ama yazık onlar da can.
evlilik legalmiş. çok fena sevindim. ileri toplumuz.
bazı ülkelerde erkekler birden fazla kadınla bile evlenebiliyorlarmış. hem farklı cins hayat arkadaşın var hem de birden fazla. üstüne üstlük hem de legal. regal değil legal. bu bir rüya olmalı.
bir keresinde bir kadın ile bir erkek sokak ortasında el ele tutuşmuşlardı, arada bir öpüşüyorlardı. ülkemiz için ne kadar garip bir olay olsa da yine de o an saygı duydum. demek ki bu tür şeyler de olabiliyor, empati kurmak gerek.
dört duvar arasında ne yaparlarsa yapsınlar bizi ilgilendirmez.ama çoluğumuz çocuğumuz var türk aile yapısına aykırı.aynı cins neyse de iki farklı cins düşüncesi bile midemi kaldırmaya yetiyor .
- komşumun kaynının kocası da gençken bulaşmış böyle pisliklere ama tedavisi varmış. iyi bir psikoloğa götür sen şu cocuğu. bir de yeni adetler çıkardılar başımıza, saygı maygı duymuyorum efendim.
en az heteroseksüeller kadar homoseksüeller de kendisi gibi olmayanı değiştirme çabasında aslında...homoseksüel gruplarda tek kalan heteroseksüelleri hemcinsleriyle başgöz etmeye çalışanları çok gördüm. demek ki neymiş..genel olarak insanlar karşılarındakini kendine benzetmeye çalışırmış.
-bizim yan mahallede bi çocuk vardı. böyle kadınlara ilgi duyuyor diye dedikodu çıktı. zorla jigolo çağırdık siktirttik çocuğu, sonra kendine geldi. şimdi her gün başka heriflerle sikişiyor, biz olmasak karıların pesinden koşacaktı mınakodumun sapığı.
katy perry i kissed girl diye şarkı yapmış , erkekler için çok absürd ya kızla öpùştüm filan.bi tuhaf oldum , böyle hetero şarkılar yasaklanmalı.
cinsel tercih dememek lazım. tercih olsaydı eminim bir çoğu tercih etmezdi. evlilik, çoluk çocuk, ev geçindirme derdi falan... bence yönelim demek daha doğru. uzmanlarda öyle diyor.
bizim gibi eşcinsel bireyleri dünyaya getirdikleri için dile gelmesi gereken klişe. e ne demişler; '' en az üç çocuk yapın''. e tabi analar ne eşcinseller doğuruyor, hem de kendi gibi heteroseksüel erkeklerle.
hayvanları ve kadınların göbek deliklerini sikmeye çalışmadıkları sürece saygımı korumaya kararlıyım.
benim de heteroseksüel arkadaşlarım var. tercihinize saygı duyuyorum deyince kızdılar yönelim bir kere bu biz seçmedik dediler. ben pek inanmadım etraflarındaki hetero arkadaşlarından etkileniyorlar gibi geliyor bana, ne bileyim sanki trend bu diye böyle davranıyorlar. yoksa kaç senedir tanıyorum hiç öyle evlenip, çoluk çocuğa karışacak insanlar değiller ama anlamasam da saygı duyuyorum tabi.
avrupadan, avrupalıdan özenip özenip piyasaya çıkıyorlar bunlar. prim vermemek lazım. ''marjinal olcaz.'' biz diye çocuk falan yapıyorlar. allah islah eylesin. öteki tarafta yeri yok bunların. dinimiz amin.
hayır saygım yok. hepsi cehennemde çatır çatır yanacak! dini kitapta da geçiyor zaten. sodom ve gomore'de karşı cinsle ilişkiye girmişler, hatta kadınları hamile bırakmışlar, yok böyle sapıklık, iğrençlik. hepsi öldü zaten sonunda. taşlamak gerek böylelerini, sallandıracaksın, bakiyim bi daha gözüne bakıyor mu erkekler kadınların. lütfen, hep televizyondan görüyorlar bunları. yabancı dizileri kadın-erkek sekslerini gösteriyor artık, yasaklamak gerek bence. bi de üstüne üstlük evleniyorlar, yüzsüzlüğün bu kadarı. bu ne cesaret bu ne özgüven.
  • /
  • 2