hornet'te başkalarının fotoğraflarıyla profil açanlar

vardır böyle dengesizler. adam kendi fotoğrafıyla hesap açmak yerine başkalarının fotoğraflarıyla hesap açar. hadi profiline mankenleri koyanları bir derece anlıyorum işi başka profillerden aşırdıkları fotoğrafları paylaşmaya götürenleri hiç anlamıyorum. şimdi bir de android'te lokasyon taşıma uygulaması çıktı, adam bursa'dan, istanbul'un göbeğine gözüküyor. hayır, benim gibi başını kaşıyacak vakti olmayan adamlar için ciddi vakit kaybı. e haliyle ne oluyor:

(bkz: hornet'te selam vermeye erinmek)
en tutkulu sevişmeleri yatağımızdaki değil kafamızdakiyle yapmaz mıyızın nesneleridirler. loş bir ortamda hayal balonundaki- fotoğraftaki- ile yapacağımız tutkulu bir sevişme balon boşalmayla patlayana kadar yataktakiyle sürer.
bir tanesi çağatay ulusoy fotosu ile profil açıp fotoğrafın kendisine ait olduğunu iddie etmişti. profili 22/180/50 çağatay hangi ara bir deri bir kemik oldu bilemedim. güzel kafalar. *
hornet nedir, ne değildir bilemiyorum fakat konuyla alakalı olarak düşününce bir başkasının fotoğrafını kullanmak direkt suçtur. yani o kişi/kişinin arkadaşı bir görse çok geçmiş olsun. hayır yani sonunda o kişi olmadığın ortaya çıkmayacak mı?