eğri sikine sözlükte kıvanç tatlıtuğ ayarında tip arayan yazar

malumunuz veçhile sözlükte aşk, meşk, date, tanışma, sosyalleşme her şey serbest.

ne var ki, ve velev ki; müstesna ve istisna bir kaabiliyet zannı uyandırma anlamında taciz ve baskı mesajları atıldığını da biliyoruz. iki gönül bir olunca samanlık seyran olur evet. iyi de kimse kimseye zorla katlanmak zorunda olmadığına göre lütfen eğri sikinize yazar aramayınız.
yemin ederim gülmekten haykırtan başlık.
gece gece yarıldığım olay.

la insan insanı şey eder mi hiç arkadaşlar? sözlükten iki hatun/bey düşüyorsa biz de bilelim hele. kim kime aşıksa benden istesin, elimi öptürür evlendiririm. icabında 1. nesil ablanızım. o değil de kahkaha atıyorum, yaav yapmayın etmeyin.
"eğri siklerine adriana lima arıyorlar" diye ünlü bir twit vardı çok güldüğüm. bu da onun bir benzeri. lakin kimse benim sikim eğri ben haddimi bileyim diyemez ki. yani der de az kişi o farkındalıkta olabilir. 10 cm siki olanların "bunu alabilir miydin?" gibi sorması gibi bir şey. bebeğim onu tyrion lannister bile alır diyemiyorsun çünkü adam sikini cezayir tüfeği zannediyor. yani demem o ki o yamuk sikli aynaya bakınca kendini kıvançtan aşağı kalır bir şey olarak görmediği için pek durumun farkında değil.

bir de bu eğri sik olayı sürekli aynı elle mastürbasyon yapmaktan derlerdi. doğruluğu var mı ya?
kabul edilebilir bir egrilikse yolu açık yazar. karakteri egri olmasın a bir de tipi tabii.
her platformda ayarı yiyiyip boyunun ölçüsünü aldıktan sonra sözlüğe içini dökmeye gelmiş yazardır.gerisi kısmet artık.
kendisinde zaten olan birşeyi neden istesin ki tabii ki düzgün bir sik isteyecek ya da daha düzgün bir vücut, düzgün bir surat. bunun sonu yok ki hem adama diyemezsin ki senin buna hakkın yok sen kimsin? tabii ki isteyecek isteyebilir. lakin elde edebilir mi orası kendisine bağlı işte.