eşcinsel imamlar

eşcinsel imam, öğretmen, doktor falan filan. eşcinsellikle işin alakası nedir ki? imam olması yani işinin din olması seks hayatı yok demek değil ki. sen ben nasıl eşcinselsek onlar da aynı şekilde eşcinsel. hayatlarının merkezinde din olması içsel arzuları her zaman engellemiyor işte. tanıdık gelmedi mi size de? aynaya bakın göreceksiniz.
maaşlı mevlevilik gibi maaşlı imamlık yapıp işi ile inancı arasında çelişkide kalmış ütopik eşcinsel modelidir.
imam olmasa da nur cemaatinden bir beybinin bana pasif olması ve bekaretini almam şey oldu birden.hayır çocuk çok günah diye diye altıma yattı.yapma o zaman diyorum,şeytana uyar herkes bazen,tövbe edilir diyor.allah olsam çarpardım.
diger musluman gaylere namaz kildiran kisidir. biriyle caminin birinde bundan fil tarihi oncesi tanismisligim vardir.
geçen facebooktan yazmasıyla tanıştık biriyle. genç 27 yaşında. imam olduğunu söylemedi tabi ama instagramından gördüm. güzel bir bear kardeşimizdi ancak sonrasında gelmedi buluşmaya.
misafirlerini cami avlusu içinde bulunan diyanete bağlı lojmanda ağırlayanlarda mevcut.hem eşcinselliklerini sonuna kadar yaşayıp belki de sadece meslek olarak gördükleri dini ibadetlerinden de geri kalmıyorlar.belki de kendilerinden kaçış olarak gördükleri için o mesleği seçtiler.o derece ikilemde kalarak yaşamak zor bir durum olsa gerek.gerçi bu ülkede hepimiz için yaşamak zor ama neyse.