3 artı 1 programının asansörde yiyişen dayılar skeçi

zaten orijinal videonun internet ortamına düşmesi başlı başına üzücü, kızgınlık uyandıran bir durum olması ve bir de üstüne bu skecin yapılması insanı çıldırtıyor. ''mizahtır, yapılır!'' deyip geçemiyorum maalesef. eminim bunu aynı yaşlarda bir adam ve bir kadın yapmış olsaydı durum çok farklı olurdu. işte bu beni çıldırtıyor...

http://ayisozluk.com/lnk/a8da9b
3 artı 1 ekibi, komedi olarak gördüğünüz konuya bakın. tebrikler. programlarınızı nadiren izliyorum da, homofobik tavırlarınız tavan yapmış durumda. bu homofobinizin altında neler yattığını bizler çok iyi görebiliyoruz. siz programlarınızı izleyen insanlara heteroseksüel rollerinizi oynamaya devam edin. bravo
beni şaşırtandır.niye diye soran bir insan olursa diye açıklama yapmak istiyorum.

mizah zeka ve kültür işidir.hani ortalama bir insanın yapacağı espriler ya da tespitler büyük kitleleri güldürmez.en fazla bir kaç bölüm yayınlanır sonra kaldırılırdı.özellikle esen için söylüyorum , büyük ihtimalle homoseksüel eğilimi olduğunu düşündüğüm birisiydi ve üstüne üstlük gerçekten hoş bir espritüel zekası da var.bunun üzerine böyle bir şeyi yapılmış olması beni şaşırttı.
1-ya gizli eşcinsel falanlar ki bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyorlar
2-düşündüğüm gibi kültürlü falan değiller
3-kötü niyetliler ve insanların dalga konusu olmasından rahatsız olmuyorlar.

her şekilde şaşırtıcı ve üzücüdür.
(bkz: gizli eşcinsellik) (bkz: eser yenenler)
asansördeki dayıların videosunun böyle yayılmasına ne kadar üzüldümse de bence komik olmuş gayet. biz türkler en şaka kaldıramayan milletiz sanırım. biri bizim hakkımızda şaka yaparsa direk ağzını burnunu kırarız. bu skeçte bir homofobiklik görüp nefret etmek yerine gülüp geçilmesi daha makbul davranış bence. çünkü nefretin her türlüsü kötüdür. zarar verir.
erol köse vakti zamanında bir klip çektiydi. (bkz: doktor erol bey)
* bu klipten sonra hemşireler ayaklanmıştı. fahişe gibi gösteriliyoruz diye. bir grup hemşire o klibin yayından kalkması için ciddi ciddi yürüdüler falan, dava ettiler vesaire. bu hep böyle olmuştur türkiyede. mizahı kaldıramıyoruz ve saldırı olarak görüyoruz. açıkçası eşcinsellerin bu konuda daha toleranslı olabileceğini düşünürdüm. ama değiliz, hiç hak etmeyen insanları * hormonlu domates ödüllerine aday göstermişliğimiz bile var. kendimizle dalga geçmek bizim en iyi silahımız * bu konulara daha hoşgörülü bakabilmemiz gerek. kendisini mizaha konu edilmesinden hoşlanmayan ve bunu yasaklamaya çalışan siyasetçilerden bir farkımız olmalı bence. mizahın arkasında bir art niyet ya da bir karalama varsa işin rengi tabiki değişir. ama söz konusu skeçte böyle bir şey yok. insanlar eşcinselliği hala belli kalıplar içinde biliyorlar ve o kalıbın dışındaki her şey onlara ya garip ya da komik geliyor. ve evet biz bile bu kadar bu alemin içinde olmamıza rağmen kendi hallerimizin garipliğine kıçımızla gülüyorsak bu adamların * bundan mizah çıkarmaması kaçınılmaz. bütün bu olup bitenlere normalleşme sürecinin bir parçası olarak bakmak da mümkün.

bu da başka bir eşcinsel temalı skeç


mizahla barışın beyler. mizaha mizahla cevap veremeyenlerin halini görüyosunuz.
her şey mizahın konusu olabilir, bu nedenle dayıların da parodisi yapılabilir elbette. ancak özel hayatın deşifre edilmesi başlı başına bir skandal olduğu için bence gereksiz bir parodi olmuş. ayrıca başarısız da. kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz hesabı, feyz aldıkları ustaları da ucuz, piyasa işler yapan bir insan olduğu için çocuklar da bir skandal üzerinden başarısız bir iş çıkarmışlar.
allahtan abd'de yaşamıyoruz. eşcinsel camia orada yazılıp, çizilen, çekilenleri görse saniyede 10 kere sinir krizi geçirir.