göbek

günümüzün bakımlı erkek imajından en büyük parsayı toplayan, spor salonlarının adeta kapısında yatarak profillerini pek kaslı fotoğraflarıyla süsleyen gayler düşünülünce, eşcinsel grubu içinde en iyi taşıyabilenlerin ayılar olduğu erkeklik çıkıntısı. diğer övünülen çıkıntılar sırasıyla penis ve burundur.
kıllı olanları ayrı bir güzeldir.
bedende sekil bulan bir cesit evcil hayvan.*
boy, kilo orantısına göre...
uzun boylu ve hafif göbek *
kısa boylu ve çook göbekli*

tabii ki hepsinin dışındayım. sen çöz durumu
ayıyı ayı yapan temel elemandır benim için.
göbeğiniz varsa belden aşağısı ile aranızda gurbet var demektir. penis diz kapakları ayak parmakları bu uzuvları görmek için biraz terlemeniz gerek
son şişmanlık fayda etmez
herkese, her bedene yakışmayandır.
serdar ortacın zeytın yemesiyle tanıstığımız bır bölge.....
fetiş diye bi şey varsa, işte ben bu konuda oyum... bir ortama girdiğimde ilk göbeği çarpar bir erkeğin gözüme. fena tahrik oluyorum göbek görünce.
erkeğin çekiciliğine on puan üzerinden not vereceksek göbek tek başına sekiz puan eder.
kimileri aşk yastığı der buna.
kendimi bildim bileli göbekliyim. bugün aynaya baktığımda biraz daha sarktığını gördüm. bu yaşta bu göbek adama pes dedirtir.
sevmiyorum,göbek dediğin dümdüz olmalıdır.kocaman göbekleri olan insanlar var lan bu dünyada,çok ilginç!!!
bende de var gayet güzel ve hoş..uyumak sarılmak için birebir güzel bi olay
göbek işte ne büyütüyorsunuz ki. seveni öleni biteni de var, iğrenç bulanı da. düşünsene, o baklava karın denilen yaratıkların bile beğeneni var. kaslı severim ama asla spor salonlarında protein ve hormon takviyesiyle doğal olmaktan uzak duran o manzara bana korkunç geliyor. eh benim 195 135 profilim de kimisine korkunç geliyordur.
kadınlara yakışmayandır.
kendimde görmeye dayanamadığım, karşımdakinde ise bayıldığım yağ öbeğidir.
aptal aptal gülümseme sebebimdir. bir erkeği sevimli yapan birşey varsa o kesinlikle ya gülümsemesi ya da göbeğidir. bir nevi vücudun balkonudur.*
  • /
  • 3