aslı inandık

güldür güldür'de oynadığını sonradan öğrendiğim instagram hesabındaki videoları ve bilhassa hesabındaki tv programlarına yaptığı komik dublajlarla karnımı tuta tuta gülmekten yerlere düşüren komik oyuncu, doğal komik, ne zaman canım sıkılsa instagramdaki videolarını izliyorum, bir de sevgilisi var süper taş adam. (neyse allah sahibine bağışlasın, gözümüz yok da) hülasa süper komik. ayrıca lgbt dostudur.

açılırsa bir iki örnek burda:

www.instagram.com/p/Bcsi1loBcjN/?r=wa1

www.instagram.com/p/Bcsh-o6B9DO/?r=wa1

www.instagram.com/p/BUWoqJpBfQx/?r=wa1

www.instagram.com/p/BUWptI7BsRf/?r=wa1

burda da kendi ağzından hayat hikayesi:

lise öğrenimimi ankara anadolu güzel sanatlar lisesi müzik bölümü’nde tamamladım. ana sanat dalım çello, zorunlu enstrümanım ise piyano olmak üzere 4 sene müzik eğitimi aldım. 2007 yılında gazi üniversitesi güzel sanatlar fakültesi müzik öğretmenliği bölümü’nde öğrenime başladım. burada çello ve piyano öğrenimime 4 sene daha devam ettim. 2011 yılında mezun oldum. aynı sene ankara devlet tiyatrosu’nda sahnelenen arthur miller’ın “orkestra” adlı oyununda rol aldım. 2012 yılında ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi , tiyatro / oyunculuk bölümü’nde öğrenim görmeye başladım. 2014 yılında öğrenimime ara verdim. internet, tv, dublaj ve sinema projesinde yer aldım. halen güldür güldür show isimli komedi programında rol almaktayım.
süper komik kadın oyuncu. özellikle 'kadıköy teyzesi' tiplemesine bayılıyorum. ha bir de 'öğrenci işleri ablası' var. aa 'olsuuncu polyanna'dan bahsetmesem olmaz. hepsi çok komik galiba, emin olamadım şimdi.
ya çok komik, ya da hiç güldürmeyen şeyler yapıyor. ortası yok. öğrenci işleri, müşteri temsilcisi gibi taklitleri komik olanlardan. ama en çok yemek programlarına yaptığı dublajlara bayılıyorum. seslendirme yeteneği mükemmel. metinleri yakın bir arkadaşı yazıyormuş gerçi.

kendisine bayılıyorum özellikle öğrenci işlerini paylaştığı instagramın da ki storysine ayrı bayılıyorum
bazı durumlarda kullanmak zorunda oldugumuz söz :
"tamam aslı tamam . aslı tamam diyorum. aslı inandık diyorum artık sus"