spotify

bir müzik dinleme programı / uygulaması...
bazen internetin hiçbir köşesinde bulunamayan şarkıları hemen bulsa da bazen kataloğunda bulunmayan eserlerle şaşırtabiliyor; mesela aynı sanatçının aynı plak şirketinden çıkarmış olduğu bir albümü varken diğerini bulamayabiliyor.
legal takılalım illegal mp3 indirmeyelim diyenler için ideal. ama reklamlar bazen ekranın 3/4lük civarını kaplayınca gıcık edebiliyor, reklamlardan kurtulmanın yolu da parayı basıp premium üye olmak
country müziğine olan sevgimi daha da sevdiren, alt müzik seçenekleri ile müzik zenginliği ile last fm'i geride bırakacağı gözüken müzik dinleme aracı.
2 3 şarkıda bir giren reklamla işin bokunu çıkarmışlardır. dakika başı işte,cepte,tatilde,tuvalette,tablette, spotify her yerde demenin ne lüzumu var.
enpara'yla gelen kampanyası sayesinde ev arkadaşıma göbek attıran site.
geç farkettiğim müzik dinleme şeysi. reklamları olmasa daha iyi olacaktır.
parayı veren reklam dinlemiyor *
telefondan dinleyince yakında şarkı yerine sadece reklam dinletmelerinden korkmaya başladığım, bilgisayardan daha kullanışlı olan ama yerli müzik arşivi dinleyicileri tatmin etmekten çok uzak olan playlist hödösü. (bkz: deezer)
telefon için bir numaralı şarj tüketicisi.
playlistlerdeki parça için ne kadar dinlenildiğini göstermesi şart olan uygulama. aynı özellik itunes'da var, sürekli bir playlisti shufflelayıp başka bir şeyle ilgilendiğimde iki üç kez çalan ve aklıma takılan parçaları çok rahat bulabiliyorum. şimdi elli şarkılık toplam üç saat dinleme süresi olan bir playlistte acaba o parça neydi diye aramak tamamen bir işkence. dinleme geçmişi falan da yok. neyse ki last.fm var da skroplama geçmişinden son bir haftada en çok dinlenilen parçalardan rastgele bulunabiliyor, he last.fm - spotify işbirliği de tam bir fiyasko bence, spotify'da olan parçaların yüzde altmışı last.fm'de yok, varsa da tagleri yanlış ve doğrudan dinlenemiyor, tek tek isimleri aratıp bulmak ise çok zor. sikeyim yapacağınız uygulamayı.
bugün gelen güncelleme sonrası pc'de saat başı çöken uygulama.
telefondan, bilgisayardan, tabletten müzik dinleminizi sağlayan isveç kökenli program. müzik listelerine heryerden ulaşabilmeni sağlıyor. para ödersen offline bir şekilde indirdiğin listelere ulaşabiliyorsun ki enpara ile ödeyerek aylık çok uygun bir ücrete bu özelliğe kavuşabiliyorsun. premium olduğunda reklamlardan da kurtuluyorsun ki gerçekten rahatsız edici olabiliyor.ayrıca korsan müzik dinleme olayını da çözmesi ekstrası. kendin müzik listeleri yapabildiğin gibi hali hazırda müzik listeleri de barınmaktadır ve normalde ulaşmanın zor olacağı bir çok şarkıyı bu listeler sayesinde keşfedebilirsin. bunun yanında dinlediğin şarkılara göre her hafta sana özel bir liste yapar ve pazartesi gününü bu listeyi dinleyerek geçirirsin. rakibi olan apple music e göre bana çok daha cazip ve kullanışlı gelmektedir. umarım apple ın kurbanı olmaz.
aldığı parayı sonuna kadar hak eden uygulama.
musixmatch ortaklığı ile sundukları şarkı sözü özelliğini kaldırıp yerine "daha eğlenceli" bir lyrics sistemi getireceklerini söylemişlerdir ancak uzun süredir bir yenilik yok. umarım gerçekten "eğlenceli" bir şey geliştirmişlerdir.
abone olurken 50tl olan üyelik bedelini* ödemek için türk kredi kartımın bilgilerini girince ''kardeş sen bizdenmişsin, sana 9 tl şşşşt'' yapan düşünceli müzik uygulaması.
başarılı bir online music uygulamasi.320 kbps yayın yaptığı için eğer bir audiophile iseniz yetersiz gelebilir.bunun için ses kalitesi daha iyi tidal i öneririm. apple music daha iyi geliyor su sıralar.ayrıca ayni ses kalitesinde spotifyla aynı lakin yakında apple musicte hd yayına başlayacak ozaman bence spotify ı tahtından edebilir.
en iyi ozelligi, her hafta dinledigin parcalari ve sanatcilari turlerine gore takip edip sana "haftalik kesif" isimli bir playlist cikarmasi. bu sekilde her hafta dinlemekten keyif alabilecegim sarkilar kesfediyorum. tesekkurler spotify!
pc'den bağlanmak için https://open.spotify.com/ adresini kullanabilirsiniz.
ne ekmek ne de su.
sensizlik korkusu spotify’cım.
fizy, spotify, apple müzik eşzamanlı olarak kullanıldığında işe yarayacak platformlardır. çünkü hepsinin içeriği kısır birinin boşluğunu öbürü doldurmakta.
  • /
  • 2