toplu taşıma aracına lahmacun poşetiyle binen insan

o an aracı lahmacun salonuna eviren insandır.

araç minibüs ya da otobüs olmaktan çıkar artık bir lahmacun salonunda seyahat ediyorsunuzdur. adam araca lahmacun posetiyle binmemiş adeta dünyadaki tüm lahmacunları yutmuştur. isyan isyan hülasa isyan.
dehşet gıcık olduğum insan tipidir, insan bi açar poşedi der 'oğlum ister misin?' şöyle lahmacunla 2 lafın belini kıralım ama yok
bir "toplu taşıma aracına soğanlı lahmacun yedikten sonra binen insan" değildir.
avanaklığımdan başıma gelmiş utanç verici olaydır. lokantaya girilir, iştah yoktur ama moral diptedir, bir şeyler yersem keyfim yerine gelir diye düşünülür, o da ne sofra donatılmıştır, lahmacunlar düşünülenden büyüktür, ikinci bir mallık ile paket yaptırılıp çıkılır. yol boyunca elinde taşıyacağını bir düşünsen zaten iştah da yok almazsın ama kafa gitmiş tabi. otobüs kalabalık değildir binilir 5 dk. olmaz ağızına kadar dolar, lahmacun kokusu burna gelir, pişmanlık yaşanır. gidilecek yere varmadan inmek zorunda kalınır.
mersin adana civarında sıkça rastlanılan olaydır bu insanlar için normaldir ne vardır ne olmuştur garipseyeni garipseyerek karşı saldırıya geçilebilir dikkatli olmakta fayda var
ortalama bir lahmacun ortalama bir yolcudan çok daha iyi koktuğu için kesinlikle tercih edeceğim insan.
benim bu. anneannemden evimize lahmacun taşımak durumunda kaldığımda yüklendiğim gibi binmiştim otobüse. herkes kokunun nereden geldiğini anlamak icin k9 gibi koklaşmaya başladı bir süre sonra. yanlıs anlasılmasın rahatsız olduklarından değil bulurlarsa yiyecekler çünkü olay adana'da geçiyor. bende tiki kişiliğimi ortaya atıp yea cam mı açsak bu ne koku yea dedim, camlar açıldı ve asla bozuntuya vermeden uzakları izledim.tabi kimse benden geldiğine ihtimal vermiyor çünkü lahmacun taşıyamayacak kadar elit bi görünüm var dıştan, ama sadece dıştan. çünkü idolüm şahika koçarslanlı ve tüm hayatımı lahmacuna adamaya hazırım.
asla yapmam, simit bile olmaz elimde çünku o sırada araçta aç ve parasız biri olabilir. yapana da gıcık olmam. seçeneği yoktur belki.. ama (bkz: toplu taşıma aracında oje süren insan)'a çok gıcık oluyorum.