ayı sözlük yazarlarından zayıflama ipuçları

yaz henüz yaklaşmadı ama bikini giymek isteyen ayılar kilo vermeye şimdiden başlasalar daha yerinde olur diyerek ilk dietimizi ateşliyoruz.
ilk hafta boyunca sabah kalkınca bir şey yemiyoruz. istersek yağsız sütle tatlandırabileceğimiz kahvemizi içiyoruz.
sonra birkaç saat geçmesini bekliyoruz. düşen kan şekeri ve artan sinirimizle ilk kavgamızı ediyoruz. lütfen sadece ağız dalaşına tutuşmayalım. karşımızdakini darp etmesek bile ayağa kalkalım, el kol yapalım.
yaşadığımız sinirsel gerilimden sonra rahatlamak için hiçbir şey yapmıyoruz. gidip bir kahve daha içiyoruz. böylece çarpıntımız giderek güçleniyor. kana ve oksijene doyan kaslarımız bizi terden sırılsıklam ediyor.
kalktıktan üç saat sonra, kendimizi ödüllendirmek için ne istersek yiyoruz. hayvan gibi yemiyoruz ama. tabağında yemek bırakmak mesela çok kibar ve güzel bir şeydir. yediğimiz şeyin toplam kalorisi bir fast food menüsünü geçmesin, rica ediyorum.
bu kadar gerilim ve açlık üstüne yenen yemek vücudumuzu mayıştıracaktır. aman ha! hemen en yakındaki kişiye bugün ettiğimiz kavgayı anlatıyoruz. anlatırken yine el kol yapıyoruz. bu işlemi farklı lokasyonlarda bulunan en az üç kişiyle daha gerçekleştiriyoruz.
anlattıkça tekrar sinirleneceğiz. lütfen kavganızı anlatacağınız kişileri sizi gaza getirecek kişilerden seçiniz.
aldığımız gazla ve yavaştan düşen kan şekerimizle önümüze ilk çıkan kişiyle yine kavgaya tutuşuyoruz.
ödül olarak bir kahve daha içiyoruz ki çarpıntımız artsın. ayrıca en fazla yarım kilo meyve de yiyebiliriz.
akşam sadece alkol alıyoruz. ama gidip mal gibi bira içmeyin. daha beter olursunuz. alkol oranı yüksek, çabuk sarhoş eden bir şey için.
amacımız sızmak. sızar sızmaz, günü aldığımızdan çok enerji tüketerek tamamlamış oluyoruz.

ilk hafta boyunca bu çalışmayı yapıp pek çok kişiyle kavga ettikten sonra, ikinci haftanın başında tüm kavga ettiğimiz insanları bir yere topluyoruz. alayına girişiyoruz. şanslıysak ağzımızı burnumuzu kırıyorlar. böylece bir hafta adam gibi bir şey yemiyoruz.

dietimizin en güzel yanı, arada küçük kaçamaklar yaparsak paniğe kapılmamamız. böyle bir durumda en yakın marketten bir diş fırçası alıp kendimizi tuvalete kapatıyoruz. mide özsuyumuz geldiğinden emin olana kadar kendimizi kusmaya zorluyoruz.

2 haftalık yoğun diet programımızdan sonra kendimizi en sevdiğimiz şeyden her zaman tek seferde yediğimizin yarısını yiyerek ödüllendiriyoruz.

ne kadar gerizekalı olduğumuz aklımıza dank edene kadar bu iki haftalık dieti tekrar tekrar uyguluyoruz.

eğer bana mı diyosun salak, malın önde gideniyim diyorsanız, bu diet ile ayza kadar tığ gibi olursunuz.

haa, yok ben akıllı adamım diyorsanız zaten dietisyen diye bir şey var, mal mısın bana güveniyorsun. 120 kiloyum.

öptüm, kib

şekeri kesin ve düzenli spor yapın.başka yolu yok.
çivi çivi söker yiyin için diyetmiş, spormuş hepsi yalan.ya da jennifer lopet, cameron diaz ve sibel can diyeti uygulayın,yerse tabi 0_o
sizin için hiç üşenmiyor, araştırıyor, araştırıyor ve araştırıyorum. daha önceki önerilerimi uzun vadede kaybedilen büyük kütlelerden bahsettiği için kendinizle ilgisiz bulabilirsiniz.

sıkı durun ayılar ve ayı severler. aşağıda 1 haftalık şok dietimin detaylarını bulacaksınız. efendim haftaya düğünüm var gelinlik giyicem, ya da uzun süre sonra takım elbise giyicem, sevgilime güzel görünücem, eski sevgilime nispet yapıcam. bir an önce 5 10 kilo vermeliyim diyorsanız doğru yerdesiniz.

tahminen vücut ağırlığınızın yüzde yedisini kaybedeceksiniz. hem de sadece yedi günde. nasıl mı?

en yakın genetik araştırma merkezine gidiyoruz. ne gezer, mal mısın demeyin. muadili olan biyoloji lablerini ve hastahaneleri gezin. aradığımız şey bizi dizanteri yapabilecek herhangi bir şey.

yalnız burada sizi uyarmayı bir borç bilirim. salak gibi gidip amipli dizanteri olmayın.

uyarımızı verdikten sonra dietimize dönebiliriz. efendim ilk önce kendimize kesinlike amipsiz bir dizanteri bulaştırıyoruz. dizanteri kusturan, sıçtıran ve ateşli bir hastalık olduğundan şok dietimiz için ilk adımımızı atmış bulunuyoruz.

dizanteri sayesinde yediklerimizden kusarak, mide ve barsaklarımızdakilerden tuvalete çıkarak, vücudumuzdaki ödem ve sudan ise ateş yoluyla kurtuluyoruz.

sürekli tuvalete gitmekten, hastaneye yetişmekten, vesaireden, vücudumuzdaki fazlalıkları yakıyoruz.

sıkı durun ayılar. bu dietin bir de bonusu var. aktifi pasfi, maçosu cdsi, hepimizin içinde küçük de olsa bir kadın varsa, bu bonusa bayılacaksınız.

dizanteri sayesinde uzun hamilelik dönemi ve uykusuz geceler gibi külfetlerden kurtulup gerçeğiyle bir, şahane bir doğum sancısı simülasyonu yaşayacaksınız. üstelik çocuk bakmanız, emzirmeniz, vesaireye de gerek kalmadan.

hepinizi kutsuyorum.

may the fort with you, ve daha nicesi
cips, kola, bira, kek, bisküvi, çikolata vs tarzı aburcuburlardan, ekmek , pilav, makarna ve kızartmadan uzak durursanız bu iş olur. azıcık da spor yaparsanız daha hızlı olur..
sex yapmak. iyi bir spor diyorlar doktorlar.
aşık olun! iştah kapatmak için daha zararsız bir yöntem yok.
uğraşmasınlar, her şey için çok geç artık. o vücut sabitlendi artık, üzgünüm.

(bkz: sadist gibi ortalıkta dolaşmak)
(bkz: sen o kızı seviyorsun ama o kız veriyor) *
aşk acısı iştahı kestiğinden çok etkili bir yöntemdir. kısa sürede çok etkili olabilir. onun dışında öğünlerde yediklerinize özellikle karbonhidrat ve yağ ağırlıklı yemeklere dikkat etmek gerekir. ekmek, makarna, pilav ve abur cubur çok azaltılmalı, mümkünse hiç alınmamalı..''e doymuyorum hacı'' diyenler olabilir doğrudur, mideniz küçülene kadar çorbaydı salataydı meyveydi sağlıklı şeylerle idare edin. spor yapmadan da kilo verilir ama ancak spor yapılarak düzgün bir vücuda sahip olunur.
televizyonu açın. r.t.e gayet iştah kaçırıcı.
imkansız bir aşka düşüp verem olmak en iyisi.. kesin zayıflarsınız.
hem verem eskisi gibi ölümcül bir hastalık değil. ideal kilonuza kavuştuktan sonra tedaviye başlayabilirsiniz..
fırından çıkmış sıcak ekmek cazibesine kapılmamak için iradeli olmak çok önemli.
zayıflama. göbüş candır.
farklı şehirde üniversiteye yazılın 5 ayda 20 kilo. *
öyle yiyerek zayıflama falan yalan yavrum. gayet boğazına dur diyeceksin ve başlayacaksın adam akıllı spora.
bi' kere zayıflamak istiyorsan spor şart. sonra beslenme düzenini değiştirmen gerekiyor. mesela fastfood, şeker, unlu mamüller, yağlı yiyecekler yok. benim gibi sebze yemeyi sevmiyorsan ızgara et ve tuzsuz yağsız makarna(makarna ile tuz birleşince yağa dönüşüyor) yiyebilirsin. haftanın en az 3 günü spor ve günde 2 litre su içmen şart. ben yemek yemeyip zayıflayayım, hap atıp patlayayım diyorsan o yalan be anam. o verdiğin kiloları anında geri alıyorsun. içecek olarak sadece ayran(mümkünse light) ve suyu tercih etmeni tavsiye ederim. hadi ben spora kaçtım.
  • /
  • 3