barışma seksi

birbirine dargın partnerler arasında "allah belanı versin be" bakışları ile başlayarak dudakların kenetlenmesiyle devam eden, orgazm sonrasında "ya ne gerek vardı şimdi birbirimizi kırmaya, gel sarılacağım" şeklinde biten cinsel seks şekli.
barışma sexi genelde çiftlerin kalplerini kırdıkta sonra aradan gecen zamanda sex yapamayip tekrar partnerine dönme şeklidir.ondan sonra yapılan sex daha ateşli ve giderlidir.
"dellendirme beni" diye küsmenin ardından "delirt beni" diye başlayan sekstir^^
hiç yaşamadım, bilemem ama yaşamak isterdim.*
mızıkçılık çıkması hallerine barışma ertesi yaşanan olay. yeniden ayrılıp yeniden seks yapınca bu artık barışma seksi olmaz kanımca ayrılık alışkanlık haline gelmemeli ki anlamı olsun.
barışmak için mi barıştıktan sonraki duyguların doruk yapmasının sonucu olarak mı yapılan sekstir sorularını aklıma getirdi. (bkz:hate sex) olarak başlayıp barışma seksine dönüşmesi de olasıdır. seks sonrası insanı bir karmaşıklık ve hafif bir "neden bunu yaptık amk şimdi" hali alabilir. geçicidir çünkü o seks çok güzeldir ve 15dk sonra 2. rounda geçilir. nitekim bir süredir hem duygusal hem fiziksel bir yoksunluk içindesinizdir. *
seks için barışıldıysa sonrasında çok sürmeden tekrar küsülecektir.