ayı sözlük yardım

aciliyet teşkil eden durumlarda ayı sözlük yazarlarından yardım rica etme şeysi.
pdf indirebileceğim iyi bir site bilen yazarların yardımını bekliyorum.
aranızda hiç tüy azaltıcı losyon/yağ kullanan var mı? bi konuda bilgi edinecektim.
insanı kendinden geçirten gitar tab veya solo parçalar önerir misiniz bu girdinin altına yorum olarak.
evdeki kabloları kopartan veya kemiren kedilere bi çözüm bulanınız var mı?
bateri öğrenmek istiyorum . bu işin inceliklerini , nelerin önemli olduğunu , başlangıçta neler yapmam gerektiğini anlatabilecek arkadaş var mı ?
banka işlerinden(hesaplar falan) anlayan bir yazar arkadaşımız var mı?ufak bir kaç sorum olacaktı da.
alice harikalar diyarında ve aynadan içeri kitabının pdfi olan yazarlarımızdan mesaj atmalarını bekliyorum.
ya telefondan giriyorum, mobil olarak giriyor m imi içermeyen url giriyorum m imlisi çıkıyor. sinir oldum, nasıl düzeltebilirim? normal sözlük butonu işlemiyor bu arada.
allahın belası ingilizce performans ödevini yapıyorum şurada 10-15 tane ingilizceye çevrilecek cümle var, ingilizcem o kadar müthiş olduğundan ki bir türlü çeviremedim. ingilizce bilen yazarlar, canım yazarlar, şuradaki lubuna yardımınızı esirgemeyin gari.

edit: halloldu. çok sağ olun.
acil yardım talepleri için ortak bir mail hesabı veya acil durum telefonları kullanılmalı bence... *
hmm.. hiç denemeden, hiç yorulmadan, bitirmem gereken bir projem var. * ben uğraşmayayım da biriniz yapıverin olur mu? sonra ben de hiç öğrenmemenin verdiği huzur ile sunum yaparım.
aylardır istediğim şeye çok yaklaştım. hepsi dün gece beklemediğim bir anda oldu. bu benim hayatımın dönüm noktası olabilir. ayılar aşkına lütfen olsun. dua eder misiniz benim için?
şu sıralar kendi kendime sesimi kıstığımı fark ediyorum.yani konuşurken bilinçsizce sanki çok yüksek sesle konuşuyormuşum gibi geliyor ve sesim kendi kendine kısılıyor farketmediğim bir şekilde.telefonda falan konuşurken karşımdaki kişi ciddi ciddi duymakta sorun yaşıyor beni.yardım konusuna gelirsek var mı ses açıcı bir şey bilen ya da böyle bir duruma tavsiyesi olan? (bkz: ayı sözlük doktorum )
cinsel istekleri bir türlü bitmiyor, ve ilişkimiz daha çok seks üzerine kurulu sizce ilişkimizin ömrü kısamıdır ?
ingilizcemi geliştirmek için kursa gitmem lazım.siz sevgili ibnelerden tavsiye bekliyorum.anadolu yakasında bir yer olursa fena olmaz.
arkadaşlar merhaba. haziranın sonlarına doğru istanbul'da olacağım bir iş için ama istanbul'a yabancıyım. hiç bilmediğim bir şehir. şişli'den kadıköy'e nasıl gidebilirim? hangi araçları kullanmam gerek? git-gel ortalama ne kadar tutar? yardımcı olursanız çok sevinirim...
şişliden iki vasıta yapabilirsin en az metrobüsle şişliden uzun çayır ordanda aktarma ile metroyla kadıköy maximum 40 dakikanı bile almaz.
o kadar kısa sürüyor mu ya öyleyse çok sevindim şu an. bu arada çok teşekkür ederim *
rica ederim ne demek sana en rahat ve pratik yolu sundum istersen minibüs + vapurda yapabilirsin ama hem uzun sürer hemde eziyet çekmeni istemem *
  • /
  • 3