ayı sözlük yardım

bacak arası ve koltuk altı hafif kararmalarını bitkisel, doğal yöntemle nasıl geçirebiliriz? bi de cildimiz için neler yapmayı önerirsiniz? yaşlanıyoruz malum, eski bebeksilik kalmadı sözlük. depresyona girecem yaş yüzünden.
aranızda boks, vücut geliştirme veya binicilik sporlarından biriyle ilgilenmiş yazar var mı
muay thai ile ilgilenmiştim.
arkadaşlar bir konuda ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var. yaklaşık beş senelik bir ilişkim oldu. bütün özel hayatımı detaylarıyla ifşa edemeyeceğim için anlayacağınız kadarını anlatmak istiyorum.

yaklaşık 5 senelik bir ilişkim oldu. öyle ilişki gibi ilişki değil ama güzel tatlı günlerimiz oldu. ilk göz ağrım oldugu için de çok değer verdim. ama büyük sorunlarımız var/dı.

sorunlardan bazıları: çok yalan söyler, istemediğim ve bunun yüzünden defalarca kavga ettiğimiz halde hornet benzeri uygulamalar kullanır, bana işine geldiği gibi değer veriyor işine geldiği gibi seviyor, gay ortamında çok aşırı cevresi var. ve bunların üstüne ben çok aşırı kıskanıyorum. aramızda en az 25 yaş fark var. yaş olarak benim için sorun yok ama hayattan aldığı tecrubeler karşısında zayıf kalıyorum.


benim konuya gelince farklı şehirlerdeyiz surekli yanıma gelirdi en son gelecem dedi bir takım sorunlar yaşandı gelişi aksadı ve her gun sana gelmek için net tarih soylicem su gune kadar kesin arayıp haber veririm deyip aramadı. en son ben kısıtlama koydum. şu güne kadar arayıp net bi şey dersen de demezsen de daha da gelme diye ve sözde kesin aricaktı olumlu olumsuz. ama aradan 2 ay geçti aramadı.


şimdi arkadaşlar benim bu konuyu danışacağım hiç kimse yok o yuzden burda bana yol gosterecek biri çıkar diye paylaşmak istedim.

sorum şu biz defalarca ayrılıp tekrar barıştık suçlu ben olayım ya da olmayayim, bu sefer gemileri yaktım bi daha baslamaz dediğim halde tekrar tekrar barıştık. son olaydan sonra bu gün beni aradı cevap vermedim ve arayamaya devam edeceğini de biliyorum. o aramadan önce kesin kararlıydım bitirecem demiştim ama o aradıktan sonra sanki biraz yumuşadım kalbim barışmaktan yana ama kesinlikle kurtulmam lazım. bitirdim deyipte bitirmek değil. istesem bile ne kalbimle ne de beynimle bunu istemeyecek kıvama gelmek istiyorum. zamanla diyen illa ki cıkar 5 senedir bu mücadeleyi veriyorum.

yardımcı olacaklar arkadaşlardan ricam bu tür konularda herkesin muhakkak bir fikri vardır. ben dertleşmek manasında ya da beyninde bitir başka şeylerle uğraş gibi klasik yollarla değil de böyle bu tarz deneyimi olan biri olursa daha yararlı olur benim için diye düşünüyorum. özelden yazabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.
tasarımdan anlayan arkadaşlar var mı acaba?
çok hoşlandığım bir flörtüm var. kendisi beni hiç siklemiyor ama ben çok hoşlanıyorum ondan. mesaj atıp rahatsız etmek istemiyorum. sizce ne yapayım?
yardım edin karnım ağrıyor...
ama gülmekten asdfadsafsdfa.
karşılıksız ve hatta sanal temelli olan arkadaşlık, dostluk, flört gibi olayları ciddiye almamayı öğrenmelisin evlat
hoşşik bunları whatsapp'tan yazsana. buradan yazınca elit mi oluyon?
youtube diy videolarım için üstten çekim ya da en azından sabit çekim nasıl yapabilirim? tripodum var ama çok tırt kendisi. küçücük bir şey. ayrıca telefondan çekiyorum. ne kadar profesyonel olduğu tartışılır. yüzümü göstererek ve konuşarak yapayım dedim ama onu istemiyorum. help me. tasukete!
arkadaşlar şu soğuk havalarda tüylü ve kanatlı dostlarımızı unutmayalım lütfen. marketten çıkarken bi paket mama alıp kuru yerlere koyabilirsiniz. kuşlar için evde bulgur ıslatıp pencere kenarlarına koyup bir canlının donmasını engelleyip hayatını kurtarabilirsiniz. hepinize güveniyorum ve öpüyorum. *
kıymetli ayı sözlük ailesi, canlarım, dostlarım, romalılar...
aranıza katılalı çok kısa bir süre oldu ancak bu kısa sürede sizlerin çok iyi insanlar olduğunu anladım. hepinizi çok seviyorum.
şimdi benim sorum;
23 yaşındayım 19 yaşıma kadar hep homofobik takıldım, hatta eşcinsellerle hep dalga geçip alay ettim. evet taşlamayın bunun için üzgünüm. son 3 senede bana bir şeyler oldu. porno film izlerken kadınları değil erkekleri izlediğimi, onların vücutlarını izlediğimi fark ettim. orada kendimi erkek yerime değil kadın yerine hayal ettiğimi fark ettim. aslında kılsız tüysüz varlıklardan değil sakaldan hoşlandığımı anladım. kıvrımlı vücuttan değil iri vücütlardan hoşlandığımı fark ettim. yani kısacası ben erkeklerden hoşlandığımı fark ettim. ilk başlarda sürekli kendimden utandım ama yavaş yavaş aştım bunları. bütün bunların yanında kendimi kadın gibi hayal etmeye başladım. kadın kıyafetleri aldım. eve gelince koşa koşa gidip giyiniyorum ve kendi dünyamı yaratıyorum. sanaldan hep erkeklerle yazışıp onları bir yere davet ediyorum hatta oraya da gidiyorum ama merhaba demeye cesaret edemiyorum. ben bu eşcinsel jargona da pek hakim değilim. şimdi ben neyim ve ne yapmalıyım. biraz uzun oldu vaktini aldığım herkesten özür dilerim.
ay benim tansiyonum çıktı yine. "19 yaşıma kadar homofobik takıldım"dan sonrasını okumamalıydım. bloom'sun bebişim.
  • /
  • 3