hemtapamhembatam

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
bütün büyümü bozduğu gibi aramızdaki ilişkiyi de ortaya çıkardı.

ben hintli sevmiyorum demedim hindi sevmiyorum demiştim. özellikle hintlilerin ayakla yaptığı yemeklere bayılıyorum. bu da ırkçı faşist oldu galiba. ayak ırkçısı mıyım acaba?
hindi sevmiyorum demek daha kötü. demek ki türcüsün. bu ırkçılıktan bile daha kötü. canlılar arasında ayrım yapanlar ırklar arasında ayrım yapanlardan daha faşisttir. kıvırdıkça içindeki şeytan daha çok ortaya çıkıyor.
ben artık bu şahısla görüşmüyorum ama son görüşmemizde balkan lokantasında yemeğe gitmiştik beraber. türlü taze ben türlü yiyeceğim dediğimde benim en nefret ettiğim yemek türlü demişti. bu da kendisinin çeşitliliklere ne kadar tahammülsüz bir birey olduğunu gösteriyor. çeşitliliğe, farklılıklarımızın getirdiği zenginliğe tahammülü yok!!
kuzu tandır yemişti sonra. başka bir türün masum yavrusunun etini dişlerinin arasına geçirdi!
tüm bu olanlardan sonra bu faşistle tüm ilişkimi kestim.
kuru iftira desem neden sulu değil diyecek biri. kuzu bahsiyle beni erol taş'a benzetmesi sevindirdi mi üzdü mü bilemedim. karışık duygular içindeyim. bilen bilir yemeğin hakkını veririm. o gün türlü yiyeceğim deyince 'etli mi' diye sordum. biliyorum fakirlikten tavuk döner bile alacak parası yok. vücuduna protein girsin diye elimden geleni yapsam da ben vegan oldum filan dedi. balkan lokantası dediği de sefaköy sanayi sitesindeki balkan lokantası. şükürler olsun buna çok para kaptırmadım. tabldotu yiyip kalktık hep. çayımızı da tamirci arkadaşın orada içerdik. her neyse güçten kuvvetten düşüp de veganlığa kısa bir ara vermek istediğinde beni bulacağın yeri biliyorsun. öptüm kib bye.
büyük bir merak ile takip ediyorum. saç baş yolduran enteresanlığı var.

don’t feed the troll
ay arkadaş ortamım resmen ağız birliği etmiş. sen kim ilişki kim diyorlar. öyle kafana esip yuva kadını olamazsın sen flört kadınısın diyorlar. bir erkekle bir ömür mü geçer diyorlar. diyorlar da diyorlar ama hiçbiri umrumda değil.
ayrıca ilişkisi olan bir yazarın nickaltına yazmak ne kadar ayıp. kocam görmeden sil lütfen!!
bundan sonra da kimse nickaltıma yazmasın lütfen. yakışık almıyor...
sana meşhur dilliberay şarkısıyla seslenmek istiyorum:

seni istiyorum ve sana yumuşak döşekler hazırladım.

ayrılınca görüşelim. eli kulağındadır bugün yarın tekmeyi yersin.

adres: sen iyi bilirsin.
başı bağlı derken türbanlı cd olduğum içinse doğru dediğin. sevgilim olsa bu sözlükte ne işim var amaç belli sonuçta haksız mıyım?
hayalindeki mesleği futbolcu masörü olmak olan türbanlı cd pasif agresif bacımdır.
hayır bu futbolcu ilgisi nereden geliyor acaba? geçenlerde de futbolcu fotoğrafı paylaşmıştı. var bir şey de çıkar kokusu yakında.
hangi futbolcuyla skandalı patlayacak merakla bekliyorum.
yalnız kalmış galiba, soluğu yine bende aldığına göre can sıkıntısı deli etmiş birilerini. kendi seviyenizde sevgili vs adı neyse yapında bol şans dileyeyim.
sana şu mısralarla sesleniyorum:

seninle cehennem ödüldür bana
sensiz cennet bile sürgün sayılır

**
öncelikle bol öpücükler...

unutma, bu sözlükte actual proof'un karşısında olan sosyopatlar bile seri artı alabiliyor. senin duruşun ise bir tür ateşten gömlek. neyse biz en azından susmayıp kendimizi ifade ediyoruz, organize eksilerle sözlüğü ıssızlaştırmıyoruz.

101'e hayır, ben düzdeyim şekerim. nur ol, var ol!