hemtapamhembatam

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
bütün büyümü bozduğu gibi aramızdaki ilişkiyi de ortaya çıkardı.

ben hintli sevmiyorum demedim hindi sevmiyorum demiştim. özellikle hintlilerin ayakla yaptığı yemeklere bayılıyorum. bu da ırkçı faşist oldu galiba. ayak ırkçısı mıyım acaba?
hindi sevmiyorum demek daha kötü. demek ki türcüsün. bu ırkçılıktan bile daha kötü. canlılar arasında ayrım yapanlar ırklar arasında ayrım yapanlardan daha faşisttir. kıvırdıkça içindeki şeytan daha çok ortaya çıkıyor.
ben artık bu şahısla görüşmüyorum ama son görüşmemizde balkan lokantasında yemeğe gitmiştik beraber. türlü taze ben türlü yiyeceğim dediğimde benim en nefret ettiğim yemek türlü demişti. bu da kendisinin çeşitliliklere ne kadar tahammülsüz bir birey olduğunu gösteriyor. çeşitliliğe, farklılıklarımızın getirdiği zenginliğe tahammülü yok!!
kuzu tandır yemişti sonra. başka bir türün masum yavrusunun etini dişlerinin arasına geçirdi!
tüm bu olanlardan sonra bu faşistle tüm ilişkimi kestim.
kuru iftira desem neden sulu değil diyecek biri. kuzu bahsiyle beni erol taş'a benzetmesi sevindirdi mi üzdü mü bilemedim. karışık duygular içindeyim. bilen bilir yemeğin hakkını veririm. o gün türlü yiyeceğim deyince 'etli mi' diye sordum. biliyorum fakirlikten tavuk döner bile alacak parası yok. vücuduna protein girsin diye elimden geleni yapsam da ben vegan oldum filan dedi. balkan lokantası dediği de sefaköy sanayi sitesindeki balkan lokantası. şükürler olsun buna çok para kaptırmadım. tabldotu yiyip kalktık hep. çayımızı da tamirci arkadaşın orada içerdik. her neyse güçten kuvvetten düşüp de veganlığa kısa bir ara vermek istediğinde beni bulacağın yeri biliyorsun. öptüm kib bye.