detrans pişmanlıkları

10 Entry Daha
(bkz:#436277) hayaterkeği nickli yazar anlaşılan belirli yerlerin tanıtımını yapmak niyetinde. meselelgbt isimli siteni arkasındakileri ben biliyorum. ve anlaşılan o ki kendisi de çok iyi biliyor. o sitenin linkini buraya koyarken utanmadığı zaten belli. o linkini koyduğu site de lgbtleri doğrudan hedef alma amaçlı bir sitedir. lgbt karşıtı aile yürüyüşleri yapıldığı tarihlerde açılmıştır orada ayrımcılığa uğradığı iddia edilen kişi dışında, dünyanın her yerinde sadece cinsel yönelimleri nedeniyle ayrımcılığa uğrayanlar, öldürülenler vs. hakkında tek ses etmemenden belli nasıl birisi olduğun ve ne amaçlarla bunları yaptığın. eşcinselleri aşağılamak amaçlı siteleri buraya utanmadan koyup sonra da utanmaz denilince "bana hakaret ediliyor" diye ağlamaya devam et sen.

yalnıztanrı isimli yazar da laf etmiş. yukarıda yazdıklarım senin için de geçerli. "arsız" "sapık" diye bahsettiğin davranışları heteroseksüeller yapınca toplumun hiç de tepki vermediğini, örtbas ettiğini sen de çok iyi biliyorsun. ama işine böyle gizli saklı hayat yaşamak geldiği için bunları yazıyorsun. gerçekten merak ediyorum lgbtler hedef gösterilirken sen neredeydin? sana mı kaldı lgbt bireylerini öldürme amaçlıları savunmak? bu tip saldırgan yapılara saygı mı duyulacak? bunlar mı özgürlük, demokrasi?

her türlü lgbt düşmanı her türlü hakareti, hedef göstermeyi yapacak ve onlara saygı mı duyulacak? yukarıda örnekte olduğu gibi eğer bunlara saygı gösterilmesini isteyenler, bu tip yapıların özgürlüğünü savunanlar bu tip saldırganlığı yapanlardan biri değilse, o zaman o kişi aslında saygı gösterme derdinde değildir. sadece korkaktır ve iki yüzlüdür.

meselelgbt gibi eşcinselleri öldürme, onları hedef gösterme peşinde olan siteleri madem bu kadar seviyor bu iki yazar* *, o zaman gidip oralarda yazsınlar. kimliklerini de onlara ifşa etsinler. bakalım başlarınıza o saygı beklediğiniz ve savunduklarınız tarafından neler getiriliyor?
6 Entry Daha