detrans pişmanlıkları

bedenimiz üzerinde bizim dışında hiç kimsenin hakkı yok der ve bu yüzden onunla nasıl yaşayacağımızın kararlarını verip yaşarız.
peki o kararlar aslında başkalarına ait bir fikrin içimizde biz bile hissetmeden "inşa edilmiş"se? yani kararlarımız aslında bizim farkında olmadığımız şekilde bir tohumun ekilmesi gibi ekilip, zamanla ufak ufak sulanarak filizlendirilmişse ve biz o fikrin bize ait olduğunu sanrısına kapılıp hayatımızı öyle şekillendirmişsek?
detranslar; anlamadığım, anlamlandıramadığım ve anlamlandıramayacağım bilinçsiz tipik eşcinsellerden başka bir şey değil. pişmanlıkları da o yüzden pek ilgi çekici değil, acındırıcı geliyor bana. boşuna demiyorum bu ülkede bilinçsiz binlerce eşcinsel var. kafalarına göre girişimlerde bulunup bulunup sonra pişmanlık yaftasını yüklemek. gelde saygı duy. hayır insan hata yapabilir büyük ve küçük de bu tarz insanlar kısaca cahiller.
((bkz:#436219)) nolu ilk entryde yeni şafak gazetesinde lgbtleri hedef gösteren, aile yürüyüşleri düzenleyen yobaz artığı ersin çelik ve ekibinin arka planda yönettiği meselelgbt denen kepaze siteye link verilmiş. lgbtleri pedofil diye suçlayan yazıları sosyal medyaya yayanların, youtube'da sapık eşcinseller temalı videoları yeni şafak yazarları ile organize edenlerin sitesidir bu. bu konu ile ilgili başka site mi bulamamış bunu paylaşan yazar? buradaki anlatılanların çoğu uydurma ve lgbt bireyleri sokaklarda öldürülmeleri dahil hedef gösterme amaçlı. utanmadan bu sözlükte bu sitenin propagandası yapılıyor. yuh olsun!
mesele lgbt nedir diye bir bakayım dedim, lgbti+ bireyleri mesele olarak görenlerin sitesiymiş. yazılara bir göz gezdirdim, tüm yazıları hayat hikayesi gibi yazmışlar ama cümleler aynı. sanırım tek yazar ve editör var sitede, sitenin hakkımızda kısmını okuyunca da zaten ne mal oldukları belli oluyor. lgbti nefretini körüklemek için yayında olan bir portal olduğu da çok belli. siteye hiç tıklamanıza gerek yok, ilk entrydeki linkleri kaldırıyorum.
eksiledim. link kaldırmak çok yanlış. demoklasi bu değil.
burdaki yorumlardan dolayı sahte mi diye düşünüp isimleri arattım. bunlar gerçek: chloe cole adında biri var, google'da aratınca direkt çıkıyor. hatta sosyal ağları aktif kullanıyor. diğerlerine de bakabilirsiniz.

wikipedia sayfası https://en.wikipedia.org/wiki/Chloe_Cole diğerleri vs devam ediyor.
bir değil, iki değil bayaa varlar.

birde beni tanımadan neyi sevip sevmediğim, neyi nasıl yaptığım hakkında yorumda bulunma :) lütfen.
hiç utanmadan meselelgbt denen iğrenç sitedeki aynı linki yeniden koymuş bu yazar. (bkz:#436263) kendi blogunda da eşcinselleri hasta olarak niteleyen dincilerin "gay lobileri" videosunu koymasından belli niyetinin ne olduğu.

eşcinselleri hedef gösteren siteden koyduğu linki kaldırıldı diye demokrasi aklına gelmiş bu yazarın. sen kimsin de demokrasiden bahsediyorsun? onca eşcinsel, senin bu paylaştığın leş sitedekiler ve onlar gibileri tarafından hedef gösterilirken, saldırıya uğrarken, hakları gasp edilirken, öldürülürken neredesin? hoşuna mı gidiyor lgbt bireylerin hedef gösterilmesi? onlara gıkın çıkıyor mu? bu eşcinsel düşmanı orospu çocuklarının sitelerini kullanmanın amacı ne? burada bu tip pislikleri paylaşmanın amacı ne?
düşünce özgürlüğünün ne kadar farkındasınız? sonuçta bu sözlükte heteroseksüellerden tutun homofobik insanlara kadar binlerce entry var. her türlü konu, insan tipleri gözlemlediğim kadarı ile burada eşcinsel bireyler tarafından yıllarca yeri gelmiş aşağılanmış yeri gelmiş savunulmuş. her türlü sitelerin linklerine yer verilmiş. bu tutumunuz şimdi neden? nefret bir hastalık olabilir lakin o nefreti tetikleyen şey nedir? bu toplum bizden nefret ediyorsa emin olun bu nefretin çoğunluğu görünür eşcinsellerden kaynaklı veya sokakta arsızca dolanan bilinçsizce sapkın eşcinsellerden dolayı. saygı diyorsunuz, bu ülkede nefrete son verelim diyorsunuz oturup düşman gördüğünüz insanlara küfür ediyorsunuz. sonra neden hedefsiniz. şu sözlükte ne muhabbetlere şahit oldum, hiç birinde de (bkz:kete) adlı yazarı göremedim. isteyen istediği linki koymakta ve istediğini savunmakta özgür. saygı duymayacaksanız unutmayın ki saygıya değer hiç bir zaman olamayacaksınız. altı üstü link. eşcinselliği savunanlar kadar savunmayanlar da olacaktır.
dünyada her konuyu savunanlar kadar savunmayanlar zaten yok mu?
https://ayisozluk.com/detrans-pismanlikl... evet hiç utanmadım link koyarken ve sitelerine göz atarsan eşcinselleri hedef göstermediğini görürsün. daha çok dayatılan bi eşcinsel kültürüne dikkat çekip, vaz geçenlerin ise senin bana burda yaptığın gibi hakaretlere uğrayıp baskı gördüklerini belirtiyorlar. isteyenin istediği kinki paylaşamadığı yerde demokrasi olmaz. gördük burda da yokmuş.

bence algılarını biraz açmalısın. ve belki bazen derin derin soluklanmak iyi gelebilir sana.

ve ben arkamı bir daha dönmemek üzere gideyim. çok oturdum.
(bkz:#436277) hayaterkeği nickli yazar anlaşılan belirli yerlerin tanıtımını yapmak niyetinde. meselelgbt isimli siteni arkasındakileri ben biliyorum. ve anlaşılan o ki kendisi de çok iyi biliyor. o sitenin linkini buraya koyarken utanmadığı zaten belli. o linkini koyduğu site de lgbtleri doğrudan hedef alma amaçlı bir sitedir. lgbt karşıtı aile yürüyüşleri yapıldığı tarihlerde açılmıştır orada ayrımcılığa uğradığı iddia edilen kişi dışında, dünyanın her yerinde sadece cinsel yönelimleri nedeniyle ayrımcılığa uğrayanlar, öldürülenler vs. hakkında tek ses etmemenden belli nasıl birisi olduğun ve ne amaçlarla bunları yaptığın. eşcinselleri aşağılamak amaçlı siteleri buraya utanmadan koyup sonra da utanmaz denilince "bana hakaret ediliyor" diye ağlamaya devam et sen.

yalnıztanrı isimli yazar da laf etmiş. yukarıda yazdıklarım senin için de geçerli. "arsız" "sapık" diye bahsettiğin davranışları heteroseksüeller yapınca toplumun hiç de tepki vermediğini, örtbas ettiğini sen de çok iyi biliyorsun. ama işine böyle gizli saklı hayat yaşamak geldiği için bunları yazıyorsun. gerçekten merak ediyorum lgbtler hedef gösterilirken sen neredeydin? sana mı kaldı lgbt bireylerini öldürme amaçlıları savunmak? bu tip saldırgan yapılara saygı mı duyulacak? bunlar mı özgürlük, demokrasi?

her türlü lgbt düşmanı her türlü hakareti, hedef göstermeyi yapacak ve onlara saygı mı duyulacak? yukarıda örnekte olduğu gibi eğer bunlara saygı gösterilmesini isteyenler, bu tip yapıların özgürlüğünü savunanlar bu tip saldırganlığı yapanlardan biri değilse, o zaman o kişi aslında saygı gösterme derdinde değildir. sadece korkaktır ve iki yüzlüdür.

meselelgbt gibi eşcinselleri öldürme, onları hedef gösterme peşinde olan siteleri madem bu kadar seviyor bu iki yazar* *, o zaman gidip oralarda yazsınlar. kimliklerini de onlara ifşa etsinler. bakalım başlarınıza o saygı beklediğiniz ve savunduklarınız tarafından neler getiriliyor?
yalnıztanrı yazdığı entryden anlaşıldığı üzere eşcinsellerin görünür olmasından şikayetçi belli ki, görünmememiz gerekiyor ona göre, eşcinselleri sapkınlıkla etiketleyen gizli bir eşcinsel olabileceği gibi sadece eşcinselleri provoke eden bir heteroseksüel de olabilir. sözlükte homofobik içeriklerin var olduğu konusunda bizleri uyarmış. homofobik yaklaşımları tespit ettiğimizde o yazarları önce uyarıyor sonra devamı halinde uçuruyoruz, çünkü ayı sözlükte homofobik, transfobik içerikleri kabul edemeyiz. yazdığı diğer entrylerde de homofobi kokusu almıyor değilim, yakın bir zamanda hesabına giriş sağlayamazsan anla ki içeriklerinde net homofobi tespit edildiğinden dolayıdır. eşcinselleri sapkın, ahlaksız, göründükleri için nefret ediliyorlar gibi etiketleyerek ülkede ekilen nefret tohumlarına sen de burada yenilerini ekleyemezsin. meselelgbt lgbt dostu görünümü üzerinden yola çıkıp lgbtileri hedef gösteren, lgbti olmanın pişmanlık olduğunu, cinsel yönelimlerin bir tercih gibi, seçilebiliyormuş gibi göstermeye çalışan bir portal. bunu net anlamıyorsanız sizde bir sorun var demektir.
evet başlayayım. uzun bir entry olacak sanırsam. ilk önce meselelgbt denilen sitenin içeriklerini merak edip okudum savundukları şey aykırı olabilir. elmanın kabuğunu seven olduğu kadar sevmeyen de var sonuç ta. saygı duyun veya duymayın var olacaklar ve olmaya devam edecekler. altı üstü bir link paylaşıldı diye insanları koyduğunuz kefeye bir bakın. adam bir web sitesinin linkini koydu diye onları destekler mi oldu.

ayrıca bu toplumda bizler azınlığız ve azınlık olmaya devam edeceğiz. heteroseksüel bireyler kendi kirlerini örtbas ediyorlar bunun farkındayım, nasıl bir imam çocuklara tecavüz ederde islami kuruluşlar bunu örtbas eder ya. bu doğanın kanunu kendilerine laf getirtecek her şeyi örtbas eder, her türlü toplum. lakin bizler azınlığız ve yapılan yanlış adımlar, yanlış yaşanan hayatlar üzerimize bir ok gibi atılıyor. bir eşcinsel olarak hiç bir zaman gizlenmedim, sorana açıkça söylerim ama bas bas kimliğimi haykırmaya da hiç bir zaman gerek görmedim. heteroseksüeller ben buyum diye haykırır mı? hırsızlar ben hırsızım diye? siyahiler ben siyahiyim diye? asyalılar asyalıyız diye? vs vs onlarca ırk var. dışarda kendimi haykırmıyorsam bu gizlendiğim anlamına gelmez. bunun anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. ayrıca 2017 yılında onur yürüyüşü adı altında bireylerin, lgbt derneklerinin öylesine iğrenç tavırlarına şahit oldum ki orada bitti bazı şeyler. onur yürüyüşü manidar bir başlık iyi adlandırılmış ama alakası yok sanırsam. eşcinsel insanlar tarafından, bir dönem ortam geçmişim oldu, hiç güzel anılar biriktiremedim, o zamanlar bu düşüncede değildim lakin arkamdan dönen yanlış ithamlar, görmüş olduğum saygısızlık, ötekileştirmem beni eşcinsellerden soğuttu. insanların istediği linki paylaşmakta özgür olduğunu söylediğim bir entry nelere kadirmiş onu anladım.

bu sözlükte var olduğumdan beri eşcinsellik konusu ne zaman gündeme gelse biriler ile mutlaka tartışmaya girdim. kendimi bunca zaman anlatamamak, yada anlaşılabilir olamamak benim yoksunluğum olduğunu zannetmiyorum. sadece işinize gelmiyor. bu sözlükte 2 yıldır varım ve ilk kullandığım zamanlar homofobik bir eşcinsel olduğumu belirtmiştim. sebebini, bu nefretimin nedenini apaçık ve pak bir şekilde açıklamıştım. o zamanlar iki yazarla ciddi bir polemiğe girdim diye hatırlıyorum. ey sözlük yazarları o zamanlar neredeydiniz? yada okudunuz, diyecek lafınız mı yoktu bilmiyorum. şimdide ister askıya alın ister kapatın. herkes aynı düşünce yapısına şahit olacak diye bir kural yok. o portalın savunduğu şey bariz ve pak bir şekilde ortada bunun farkındayım ve bunu savunmuyorum. entrymde savunduğum şeyin bile idrakına sahip değilsiniz. o yüzden boşuna yazılmış bir entryden başka bir şey değil bu yazdıklarım.

uzun zamandır bu sözlükte entry giriyorum, hiç bir zaman görünür olması benim için sorun değildi. zaman zaman bazı entrylerimde detaylı açıklamalar yaptım ve tekrar yapmaktan artık çok sıkıldım. siz bu şekilde anlayabilirsiniz normal, bakış açınız bu kanıya varmanızı sağlayabilir.

ben sanırım artık aktif kullanmayacağım yada bu konulara artık dahil olmayacağım. bu ülkede eşcinsellerin sonu nereye varır bilmiyorum. ama arzu ettiğiniz yere de bu zihniyet ile hiç bir zaman gelemeyeceğinizi üzülerek söylüyorum
nefret suçuyla ifade özgürlüğünün ayrımını 2024 yılında yapamamak... bu neyin ahrazlığı böyle ya, yani orangutan bile öğrenirdi şimdiye kadar herhalde.
zaten sana laf anlatmaya çalışmak beyhude bir çaba, "homofobik eşcinselim" ne demek ya ahahah
sen homofobik değilsin, sen eşcinsellerden değil bizzat kendinden nefret ediyorsun. çünkü zihninin nasıl bir lağım çukuru olduğunu biliyorsun. kendine olan nefretin o kadar boğmuş ki seni başkasına yansıtarak nefes almaya çalışıyorsun. üstüne insanları idraksızlıkla suçluyorsun. o beğenmediğin lgbt dernekleri sayesinde kaç trans intihardan vazgeçti, kaç ailesinden ölümden kaçan lgbt çocuk yuva bulabildi, kaç öğrenci burs bulup dezavantajlı olduğu illerde okullarda okuyabiliyor farkında mısın? lgbt ortamından dışlanmış olmanı garip karşılaman asıl garip olan şey. çünkü sen içgörüsü sıfır olan bir herifsin. senin birini sevebilme ihtimalin yok, birinin seni sevebilme ihtimali yok, bir ortama dahil olabilme bir çarklının dişlisi olabilme ihtimalin yok. ve bu senin karakterinle, yalnızlığı sevmenle ya da seçmenle değil, bizzat karaktersizliğinle alakalı. insanlardan saygı görememiş olman senin zaten zerre saygı hak etmemendendir.
"heteroseksüeller bas bas bağırıyor mu" demen bile seni ele veriveriyor hemen. bugüne kadar saklanarak, kendini sevmeyerek ve hatta nefret ederek yaşamış olabilirsin. ama sana kötü bi haber, herkes senin gibi ezik ve sinmiş halde yaşamayı seçmiyor artık. insanlar kendilerini sevebiliyor ve kendilerini affedip tanıyabiliyorlar. umarım bu seviyeye ulaşırsın bir gün diyeceğim ama dediğim gibi içgörüsü sıfır bir herifsin, bir şempanzeye emek vermek daha net sonuçlar verir sendense.
ama işte senin gibiler için de mücadele edeceğiz. allah kahretsin ki sen ve senin gibileri de kapsamak zorundayız. ama birilerinin artık sizin yüzünüze yüzünüze çarpması gerekiyor gerçekleri. ve bunu yapmaktan hicap duymuyorum hiç. öğreneceksiniz, sike sike öğreneceksiniz.
"heteroseksüeller ben buyum diye haykırır mı? " diyen yazar. pes vallahi sana. zaten sorun da tam bu. onlar öyle bağırmaya gerek duymuyorlar ama senin bir "... " * olduğunu arkasına aldığı berbat güçle seni her gördüğünde bağıra bağıra söylüyor. sen istediğin kadar onlara şirin görünmeye çalış durum bu. sen dikkatli olsan da olmasan da onların gözünde ne olduğun belli. senin burada arsız ve sapkın diyerek aşağıladıklarını sen nasıl görüyorsan ve hedef gösteriyorsan, o şirin görünmeye çalıştıkların da seni yeri geldiğinde öyle görüyor, öyle görecek ve işlerine gelmediğin zaman hedef gösterecek.

diğer nokta ise burada o iğrenç meselelgbt sitesinden paylaşılan hikayeye senin de bakış açının farklı olmaması. ben o kendi yaptığını yanlış bulan chloe isimli şahsın, ne kadarı gerçek veya değil bilemem, yaşadıklarına yönelik bir şey demedim ama sen daha ilk yazında onu aşağılıyorsun. (bkz:#436237) meselelgbt dahil bu tip lağım çukuru sitelerin tam da yapmak istediği şey bu. sen sanıyor musun o hikayeyi chloe isimli şahsı desteklemek için oraya koydular? onların amaçlarından biri zaten sen ve diğer yazar gibilerini de kendilerince "yola getirmek". bu açıdan başarılı olmuşlar.

burada demokrasiden özgürlükten bahsediyorsun ama lgbt hakları konusunda mücadele eden insanların neler yaşadığı konusunda tek bir lafın yok, "sana dayatılmış heteroseksüel ağzıyla" onları topluca aşağılama dışında. tek tip bir lgbt birey mi olsun istiyorsun? herkes senin gibi mi olsun istiyorsun? sen nasıl birisin peki? saygıdan bahsediyorsun ama senin korkudan saygı gösterdiklerinin. sen de dahil olmak üzere, kimseye saygıları olmadığı gibi, kendileri gibi olmayana yaşam, hatta normal bir ölüm hakkı bile tanımıyorlar.

lgbt hakları neyse ki tek tek insanları ilgilendirmiyor. kolektif bir hak. yoksa senin gibilerin ne hakkı ne de hukuku savunulur. arsız da sapık da dense o hakların peşinde olacak olanlar çoğunlukta olacak.
polemiğe girmek isterdim de o kadar değerli olmadığınızı fark ettim. yaranız var deştik belli. evli insanlarla yatıp kalkan insanların, bununla övünenlerin ne saygısına ne sevgisine ihtiyacım yok. bahsettiğin lağım çukuruna yükselecek ahlak bilincine bile sahip değilken sapkın kelimem yaranı, yaralarınızı deşmiş belli ki. ülkede bekar kalmadı ya ee tabi bununda savunmasını yaparsınız. savunduğunuz ortam içler acısı. gençler babalarının yaşıtları ile yatıp kalkar, yaşlılar gençlere para yedirir veya yedirmeden yatar kalkar. genç dediklerimde ya reşit değil ya yeni reşit olmuş. sonra bunları da savunursunuz. çünkü bunlar çok sağlıklı ilişkiler. ilişki diye adlandırdığınız şeylerin ne seviyede ilişkiler olduğunu bilmiyorsunuz sanki. millete cc cc nefret enjekte ediyorum ya sizin hiç payınız yokmuş gibi. ayrıca bahsettiğiniz lgbt derneklerinin son 1 yılda ki faaliyet raporlarını dökün, sonra eyvallah derim. elde tutulur bir şeyler görürseniz tabi. gösterişten ibaret bir iki olay ile gözlerinizin boyanması bilgi eksikliğinden sanırsam.

“dayatılmış heteroseksüel ağız” pardon ama bir eşcinsel olarak sizin le hem fikir olmadığım için çok sığsınız. herkes tek tip olamaz. şey ede ede bana hiç bir şey öğretmezsiniz. çünkü, ne anlıyorsunuz ki ne öğretesiniz. bu cidden acı.

bir şeyi “bir konuyu” savunanlar kadar savunmayanlar daima var olacak. bunu şey ede ede önce siz öğrenin.

oturup burada lgbt ortamında dönen tüm pislikleri anlatmakla vakit harcayamam. çünkü sizlerinde bildiği lakin örtbas ettiğiniz gerçeği var. kabullenmediğiniz. asla da kabul etmeyeceğiniz içler acısı iğren pisliklere ev şahitliği ediyor. ekstra olarak ben sapkın diyorum ya hani, bana saldırmadan önce bir ortama bakın ne seviyedeler. hepiniz bilirsiniz bu ortamda herkesin herkesle en az bir kez yatmış olduğu gerçeğini. bu bir ortamın sapkın olduğunu nitelendirebileceğimiz yada sapkın yaftasını vurgulayabileceğimiz küçük bir örnek. tekrar söylüyorum ki bir şeyi savunanlar kadar savunmayanlar da mutlaka olacaktır. sonuçta ben size ölün geberin demiyorum. bunun tercih olarak yaşanmadığının farkındayım, benimde doğamı reddetselerde kendi düşüncelerini savunabilirler. ne kadar aykırı, şiddetli, kabullenmez olursa olsun.

ayrıca, girdiğim bir çok ortamda şirin görünmek, bu güldürdü. birde korkumdan bahsedilmiş, bu kanılara nereden varıldı. :) kendi adıma konuşayım, girdiğim her ortamda nefret edilirim. kimsenin sevgisinde, ilgisinde, saygısınada ihtiyacım yok. gerektiği kadarını kendime sağlayabiliyorum. “sevilmek yerine nefret edilmek daha az yıpratır insanı”.
(bkz:#436300 ) bir önceki yazısında artık bu konulara girmeyeceğim diye ağladıktan sonra ilgi çekme merasimine devam etmesi. hadi yallah çıktığın mağaraya geri dön. senin gibilere zaman harcamaya değmez. kimsenin umurunda bile değilsin.