detrans pişmanlıkları

14 Entry Daha
"heteroseksüeller ben buyum diye haykırır mı? " diyen yazar. pes vallahi sana. zaten sorun da tam bu. onlar öyle bağırmaya gerek duymuyorlar ama senin bir "... " * olduğunu arkasına aldığı berbat güçle seni her gördüğünde bağıra bağıra söylüyor. sen istediğin kadar onlara şirin görünmeye çalış durum bu. sen dikkatli olsan da olmasan da onların gözünde ne olduğun belli. senin burada arsız ve sapkın diyerek aşağıladıklarını sen nasıl görüyorsan ve hedef gösteriyorsan, o şirin görünmeye çalıştıkların da seni yeri geldiğinde öyle görüyor, öyle görecek ve işlerine gelmediğin zaman hedef gösterecek.

diğer nokta ise burada o iğrenç meselelgbt sitesinden paylaşılan hikayeye senin de bakış açının farklı olmaması. ben o kendi yaptığını yanlış bulan chloe isimli şahsın, ne kadarı gerçek veya değil bilemem, yaşadıklarına yönelik bir şey demedim ama sen daha ilk yazında onu aşağılıyorsun. (bkz:#436237) meselelgbt dahil bu tip lağım çukuru sitelerin tam da yapmak istediği şey bu. sen sanıyor musun o hikayeyi chloe isimli şahsı desteklemek için oraya koydular? onların amaçlarından biri zaten sen ve diğer yazar gibilerini de kendilerince "yola getirmek". bu açıdan başarılı olmuşlar.

burada demokrasiden özgürlükten bahsediyorsun ama lgbt hakları konusunda mücadele eden insanların neler yaşadığı konusunda tek bir lafın yok, "sana dayatılmış heteroseksüel ağzıyla" onları topluca aşağılama dışında. tek tip bir lgbt birey mi olsun istiyorsun? herkes senin gibi mi olsun istiyorsun? sen nasıl birisin peki? saygıdan bahsediyorsun ama senin korkudan saygı gösterdiklerinin. sen de dahil olmak üzere, kimseye saygıları olmadığı gibi, kendileri gibi olmayana yaşam, hatta normal bir ölüm hakkı bile tanımıyorlar.

lgbt hakları neyse ki tek tek insanları ilgilendirmiyor. kolektif bir hak. yoksa senin gibilerin ne hakkı ne de hukuku savunulur. arsız da sapık da dense o hakların peşinde olacak olanlar çoğunlukta olacak.
2 Entry Daha