tüy dökücü krem

hayatımda yaptığım hataların top5 listesinde 3. sırada yer alır bu pislik kremi kullanmak. sırt ve omuz kıllarım için kullanmıştım. çok ciddi söylüyorum kıllar 3 kat arttı. jiletle falan alsam bu kadar olmazdı heralde. ama suç bende tabi millet mazoşist mi de sir ağda yaptırıyor. ama öyle aklında falan varsa bu kremi kullanmak yapmayın etmeyin. ben yandım siz yanmayın
kesinlikle yapılacak büyük hatalardan birisidir. bide cidden daha kalın artık kıl değil bitki şeklinde büyüyorlar.
kullanmayın bu mereti, gerçekten daha fazla fazla çıkıyor kullandıktan sonra. ayılıktan çıkıp, yaratık boyutuna geçebilirsiniz. *
göğüs kıllarının azlığından şikayet edenler için birebirdir.
ilk başta hepsini döker ama sonrası güzel olur..
kıl/tüy olan bölgeye uygulanır ve ardından kılın kalınlığına ve sıklığına göre 7-10 dakika arası beklenir. o süre içerisinde kıllar meksika dalgası yapıyormuş gibi dalgalı bir görüntüye bürünür. süre sonunda dilerseniz verilen spatula benzeri zımbırtıyla kremi kazırsınız, dilerseniz ılık suyla durularsınız. sonrasında abaza tırcı amcaların ''ooff yavrum kaymak gibisin'' cümlelerini sarfettiği tipler gibi olabilirsiniz. kokusu iğrençtir. yapmayın, etmeyin.
basketbol oynadığım dönemlerde bacaklarıma kullandığım ve kokusundan nefret ettiğim lanet şey.
kadınlar için vazgeçilmez bir bakım ürünü, erkeklerin bir bölümü için de sanırım. ben ayıyım, beni bağlamaz.
köselerin, kıllı insanların soyunu tüketmek için ürettikleri şeydir. ama ellerinde patlamıştır, çünkü krem ters etki yapıp köselerin bile 2-3 telden oluşan tüylerini 200-300 tele çıkarabilmiştir. * *
kaba olmasın ama o krem kılları döker .. o bacaktakileri tüy sananların ... neyse sonradan kılları ahh tüyleri çok kalın çıkaran salakça icat .
bir kere alkolün etkisi ile şaka olsun diye sızmış arkadaşın kafasına sürmek gibi bir hatada bulunmuştuk. iki taraf içinde kötü sonuçlar doğurmaktadır. yapılması kesinlikle tavsiye edilmez.
bende veet in kullanmaya baslayacagim arkadas onerdi sonradan killari daha fazla cikartiyor sozleri dogru degilmis ...
ya bende bunun sprey şeklinde olandan var. daha önce ne krem ne sprey kullanmadım. şimdi ben bunu testis ve anüs çevresinde kullanmak istiyorum ama tahriş eder diye korkuyorum. amacım jilet veya makineyle zorlandığım anüs çevresi gibi bölgelerde kullanmak sadece. daha önce bu bölgelerde kullanmış olanlar bilgilendirirse sevinirim.
hem koku olarak hem de işlev olarak dünyanın en saçma ürünü. bununla vakit kaybedeceğinize ağda salonuna gidin. ortalık ağda salonu kaynıyor.
zamanında düzgün uygulayamadığım için iki hafta aletimden kabuk soymama sebep olan meret. o günden bu yana jilet candır. bikini bölgenizde kullanmayın.
sanırım okuduğum şeyleri az da olsa ciddiye almam gerekiyor. popo yanaklarını ve deliğin etrafındaki kılları 2-3 kez aldım tüy dökücü krem ile. sonuç olarak kafamdan çok kıl var şu an götümde. cidden arttırıyormuş şehir efsanesi değilmiş. hayır yani terletmese ve kaşındırmasa çok da önemli değil de rahatsız ediyor çok. makine ile almaya devam sanırım.
poponuza sürmeyin. kıllı seven de vardır yahu;)