ayı sözlük itiraf

  • /
  • 177
hep uzun süreli bir ilişkim olsun istedim ancak bunu başaramadım. şimdi ise yurt dışına gidiyorum ve işler benim açımdan daha da zorlaşıyor. yıllar boyu bir yurt dışı bir yurt içi mekik dokuyarak yaşayacağım bir hayatım olacak.
yalnızlık pek bana göre değil, hiçbir zaman da olmadı. tek gecelik vs. ilişkilere de hiçbir zaman sıcak bakmadım, bakmayı da düşünmüyorum. ne yapmalıyım bilmiyorum.
aşk güzel şey be sözlük, ama sizi anlayan,dinleyen, düşünebilen bir insanla !
8 sene bekleyip de başkasına bakamak ne güzel be sözlük.
uluslararası afedersin geyler lezbiyenler kongresine gönüllü olarak katılıyorum gelecek hafta. heyecanlıyım. aktivizm işleri yapmayalı bir sene olacak neredeyse. tekrar erkeksi bağyanların, pembe boyalı saçlı erkeklerin arasında olacak olmak mutlu ediyor beni. bakalım ne maceralar yaşayacağım. seviyom lgbt aktivizmini, full adrenalin vallaha.
annemi, babamı, kardeşimi ve memleketimi çok özledim sözlük. kendimi çok çaresiz hissediyorum, şu an buz gibi bir odanın içinde yazıyorum bunları. arkadaş falan da çare olmuyor tüm bunlara. memleketimde kendi başıma deniz kenarında yürüyüş yapmayı özlemişim. oradaki arkadaşlarım öyle içtendi ki. kimseler buradakilerin yerini tutamıyor bende. bu esnada kalbim de boş olamadı. çok uzaklarda sevdiğim biri var, bazen aramız çok iyi bazen çalkantılı. sevgili de değiliz. hem zaten çok yorulmuşum. biriyle birlikte olmak bana yorucu gelirdi. ne bileyim sözlük, şükrediyorum ama dayanamıyorum da. sadece canım sıkkın. zaman geçsin ve ben buralardan gideyim istiyorum. sayılı gün geçer mi bilmem ama sayılacak kadar az günüm de olsaydı keşke.
kalbimden bir parça koparılmış gibi hissediyorum. seni çok özlüyorum. hep aklımdasın.
“yatağımın karşısında bir pencere var. odanın duvarları bomboş. nasıl yaşadım on yıl bu evde? bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? ben ne yaptım? kimse de uyarmadı beni. işte sonunda anlamsız biri oldum. işte sonum geldi. kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım”. tutunamayanlar
  • /
  • 177