ayı sözlük itiraf

  • /
  • 177
bu günlerde kin ve öfke doluyum. bu sefer hangi bahaneyle gelicek acaba? "pardon, mesaj atmadım çünkü çok hastaydım ve tüm gün uyudum." tüm gün çevrimiçi uyudun galiba demeyeceğim. "moralim bozuktu" bi bana bozuktu galiba demeyeceğim. hayır ya, bu sefer de ben cevap vermeyeceğim. böyle ilişki mi olur ayol? uzak ilişki yürüten diğer arkadaşlarıma bakıyorum her gün araşıyorlar günde defalarca yazışıyorlar. çok mu şey bekliyorum diyorum ama yok yok normal değil bu. bitmeli. ben bitirmeliyim. ama nasıl...
aldatıldığınızı sanıp aslında onca zamandır aldatılma olayına neden olan üçüncü kişinin kendiniz olduğunu farketmek çok garip bir durum.
son 1 ayımı sürekli olarak içerek geçiriyorum.. ayık gezdiğim tüm süreçler okulda ofiste ya da derste oluyorum, eve geçtiğim anda içmeye başlıyorum..
neyse itiraf kısmı hayatımın en batak dönemine denk geldim sanırım, kullanılmaması gereken keyif verici maddelere kadar düştüm..

tanrım amatem'e düşmeden kurtarmam lazım kendimi..
hayatımda en sevdiğim film, en sevdiğim şarkı, en sevdiğim yönetmen , dost, arkadaş hiçbir şeyim olmadı. hep çok sevdiklerim var. enlerim olmuyor ve olanları anlayamıyorum.
galiba kendime alternatif bir dünya yaratmak için kendim de dahil iletişime geçtiğim herkese her an ve her konuda yalan söylüyorum veya söylediklerimin gerçekliğine kendimi inandıramıyorum
acaba hiç doğru bir şey söyledim mi ya da şu an söylüyor muyum çok sıkıldığım için yalanlar uydurma ihtiyacı mı çekiyorum
insan başına ne gelmesinden korkuyorsa o şey dönüp dolaşıp başına geliyor. karma dedikleri bu olsa gerek.hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum.bunun sebebi ben bile değilim.sebep bazı insanların yalancılığı ve riyakarlığı karakter haline getirmesi.kime ne kadar zarar verebilecekleri umurlarında bile değil.sadece kendilerini düşünüyorlar.iki yalan bir doğru etmiyor maalesef.tek suçum içimdeki sesi dinlememek.birine güvenmemem gerekiyorsa böyle hissediyorsam güvenmemeliydim.hep aynı hatayı yapıyorum.yarı yolda sap gibi kalan da yine ben oluyorum.umarım aklım başıma gelmiştir.
sözlüğe tek girme sebebim iyi ki sana denk gelmişim seni seviyorum
cebimde 200 liradan az para kaldı, gelirim yok ve ailemden geçiniyorum. kendimi genel olarak asalak gibi hissediyorum ama çok hayalim var. sadece yapacak gücüm kalmadı sanki. yapmak isteyip yapanları izleyip kendime küfrediyorum sadece.
psikolojik-travmatik-problemli kişilerden haz etmiyorum. hiçbir şey-durum-olay sizi mutlu etmediği gibi karşıdaki kişinin de hayat enerjisini emiyorsunuz. mutlu olmaya çalışın. hayat kısa koliler uçuyor.
olayları dramatize etmeye bayılıyosunuz ve gerçekler bir bir gün yüzüne çıkıyo. iyikide yapıyosunuz bunu. zıplamak değil bir yerde kalıcı olmak asıl olay. ayaklarımız bassın biraz yere.
son zamanlarda baba olmak istiyorum diyerek ağlıyorum
drag race izlemekten gerçekten hoşlanıyorum. bana ilginç geliyor.
etrafımda hareket edebilen her şeye öfkeliyim, tabiri yerindeyse gökte uçan kuşu bile sikmek istiyorum..
herkes akıl verir olmuş, be amına koduklarım tavsiyeye ihtiyacım yok!!!!!!
öfkeden kendimi sikip, parçalara ayırıp köpeklerin önüne atasım geliyor..
mutluluklarımın bedelini çok üzülerek ödeyeceğimi bilseydim hiç mutlu olmamayı isterdim.
uzun zamandır içimdeki spiritüal duygularda bir yoğunlaşma gözlemliyorum. pür ateist biri olarak ilahi dinlemeyi severim. özellikle kilise müziği, genelde ortodoks.
spor mevsimi gelmiş günah çıkarma zamanı bu bedene çok yüklendim, artık biraz dikkatli olmalıyım.
teşhirciliği aşırı seviyorum. hatta bir sürü videom var internette. 40k izlenme alan vesaire.
2 veya 3 olgun aktifle grup sex yapma fantezim var. ama bunu yaptıktan sonra birbirimizi tanımayacağız. çünkü grup sex sanki itibarımı zedelermiş gibi geliyor. gerçi öyle bi itibarım da yok sadece öğrenciyim, ama olsun. neyse, belki bir gün beni kimsenin tanımadığı bir yere gidip bunu denerim.
yüceliğimle gündeme gelmek istemiyorum.
  • /
  • 177